Elves of Darkness czyli DE w 9th Age

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

dżizas, jakich można teraz assassynów złożyć...
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Będa w kazdej rozpie chyba, ale bohaterowie nie maja juz opcki sea cloackow!!
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Altary mogą jeździć bez bohaterów... chariot z wardem na 4++ :D Ciasno się zrobiło w rare... Warlocki nadal dają radę ;)
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Meduzy dostaly nerfa w strzelaniu,ale w cc kosza:) i nie maja frenzy
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Talladil pisze:Altary mogą jeździć bez bohaterów... chariot z wardem na 4++ :D Ciasno się zrobiło w rare... Warlocki nadal dają radę ;)

poprawka - warlocki z AP dają rade :D

Tylko nie zrozumiałem ejdnej rzeczy. Jesli damy im wyznawców slaanesha to co? nie mogą brać LD od generała który nie jest wyznawcą kultu slanesza?

Awatar użytkownika
Qsownik
Chuck Norris
Posty: 397
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Post autor: Qsownik »

Glegut pisze:Tylko nie zrozumiałem ejdnej rzeczy. Jesli damy im wyznawców slaanesha to co? nie mogą brać LD od generała który nie jest wyznawcą kultu slanesza?
Tylko od generała który jest wyznawcą kultu krwi, od generała który nie jest wyznawcą może :P
Kangur pisze:Będa w kazdej rozpie chyba, ale bohaterowie nie maja juz opcki sea cloackow!!
Mają, ale ukrytą :P Fleet Commander

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Fuck.... czyli czeka mnie rozkminka pod tytułem Lord commander z +1 sv czy też Lord predator i hate na smoku? hmmm :)

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Glegut pisze:
Talladil pisze:Altary mogą jeździć bez bohaterów... chariot z wardem na 4++ :D Ciasno się zrobiło w rare... Warlocki nadal dają radę ;)

poprawka - warlocki z AP dają rade :D

Tylko nie zrozumiałem ejdnej rzeczy. Jesli damy im wyznawców slaanesha to co? nie mogą brać LD od generała który nie jest wyznawcą kultu slanesza?
locki nie dają rady. musiałyby jeździć z hagą, żeby dostać ap, a wtedy stracą free reform. chociaż w sumie to by była taka ciężka kawaleria prawie :)
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Tak , jednostki kultu dostają boosta dopiero jak bohater do nich dołączy.Troche głupio to zrobili. Natomiast opcja strzałek jest ok za ten 1 ptk:) i przy kulcie zamiast doombolta masz tańsza wersje pocisku z -4 do save'a
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

jak dokładnie działa Blood Armourl? nie rozumiem tego zapisu "this round of combat"
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Klaudel pisze:jak dokładnie działa Blood Armourl? nie rozumiem tego zapisu "this round of combat"
Możesz przyjąć, że pierwszy combat w jakim bierze udział wearer ustala bonus do AS. Tyle.
locki nie dają rady
No nie wiem... 3A, S5 AP, +1 to wound roll z poisonem jest banalnie łatwe do uzyskania...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Klaudel pisze:jak dokładnie działa Blood Armourl? nie rozumiem tego zapisu "this round of combat"
Tu jest nieścisłosc którą zgłosze na forum , skoro save jest stały i do konca gry to powinno byc użyte słowo first round of combat
Talladil pisze:Altary mogą jeździć bez bohaterów... chariot z wardem na 4++ :D Ciasno się zrobiło w rare... Warlocki nadal dają radę ;)
Znerfili im T do 5 ,chyba ze względu na Hagi :)
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Klaudel pisze:
Glegut pisze:
Talladil pisze:Altary mogą jeździć bez bohaterów... chariot z wardem na 4++ :D Ciasno się zrobiło w rare... Warlocki nadal dają radę ;)

poprawka - warlocki z AP dają rade :D

Tylko nie zrozumiałem ejdnej rzeczy. Jesli damy im wyznawców slaanesha to co? nie mogą brać LD od generała który nie jest wyznawcą kultu slanesza?
locki nie dają rady. musiałyby jeździć z hagą, żeby dostać ap, a wtedy stracą free reform. chociaż w sumie to by była taka ciężka kawaleria prawie :)

Tak? a ja wciąz uwazam że sie mylisz :) kultowcy warlocki to jedna z lepszych jednostek w grze... trza to tylko ograc;)

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Jakby co to jest juz nasz nowy lore of Black Magic , Black Horror został znerfiony do templatki 1'' jakakolwiek to jest
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

eno szkoda.
poza tym Bladestorm jest skopany: direct damage, ktory obniża WS. czyli nie można go rzucić do cc.
ale ogólnie lore wygląda zachęcająco :)
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

własnie a jak rozumiecie ten zapis?
Rzucam wieksza wersje i co? obnizam WS o d3 a pózniej przeciwnik testuje WS'a i dostaje hity? Czy nie daj bóg odwrotnie?
Czyli najpierw testuje WS'a i dostaje hity a pózniej obniza WS o D3?

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

no właśnie to też jest skopane. kolory im sie pomyliły.
ale chyba najpierw testujesz WS
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Według tego co napisali to najpierw jest test WS a poźniej obniżenie statystyk . Przy odwrotnej kolejności spell byłby OP :). Nie wiem jak wam ,ale na tle innych lorów to jest naprawde mocny.Atrybut takze jest mocny. Na początku myślałem o beascie ,ale został pocięty mocno
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Przetestowalem juz light oraz beast, a dzisiaj testuje black magic. Powiem tak, na papierze black magic jest moim zdaniem lepszy niz obydwa wymienione w realnej bitwie oraz na papierze. Jednakze mialem podobne wrazenie rowniez w stosunku do poprzednich, wiec zobaczymy ;) Niemniej jednak nie moge sie wrecz doczekac testu ;) Podjarany jestem blackiem niesamowicie :) ten path ma wszystko na kazda okazje i w mojej ocenie rewelacyjnie bedzie wspieral nasze mroczniaki :) Tym bardziej, ze nasze elfy sa jeszcze bardziej nastawione na bezposrednie starcie niz w 8ed, juz w ktorej trzymalem sie od rozpisek strzeleckich z daleka ;)
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Przecież lighta nam zabrali. Dark się fajny wydaje teraz.

ODPOWIEDZ