Selekcja Etc 2016

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Re: Selekcja Etc 2016

Post autor: goboss »

Brawo Guldur! :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dziękuję za zaufanie, gratuluję pozostałej piątce i proponuje spinac poslady w walce o pozostałe 2 miejsca :twisted:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

goboss pisze:Brawo Guldur! :)
+1

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2063
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

Graty! =D> Myślałem że po Szczyrku chłopaki mnie wezmą, ale jak widać jeszcze muszę się trochę napracować! Cóż nie pozostaje mi nic innego jak udowodnić, że zasługuję na to miejsce :)
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Obrazek
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

Haha, lepiej pisz czym będziesz grał :)
nie no, z całą sympatią do wspomnianych, ale np. Staś to takie mniejsze zło właśnie. Mało gra, wyników nie ma w ogóle na 9the. Czyli jedzie bo może i ma duże doświadczenie. Nikt nie może zarzucić że nie potrafi grać przecież. No ale z czego Marek i Shino mają niby wybierać? Orka na ugorze (czy może ork na ungorze!!)
Kalafior też się nie wykazał póki co :)

Oby się udało po prostu. Mam nadzieję że inne kraje też mają takie problemy ze składem.
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

Janus pisze:Graty! =D> Myślałem że po Szczyrku chłopaki mnie wezmą, ale jak widać jeszcze muszę się trochę napracować! Cóż nie pozostaje mi nic innego jak udowodnić, że zasługuję na to miejsce :)
Pozostałe dwa miejsca czekają na Ciebie i Bobsona :lol2:

Wybranym gratuluję oczywiście.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

#gorszysort :P
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

To byłaby #dobrazmiana :twisted:
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Kiedyś wzięli kolesia który zagrał przed ETC jeden turniej swoją armią. Tylko 1 - wygrał 2 - oni potem nie :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

Gasior pisze: nie no, z całą sympatią do wspomnianych, ale np. Staś to takie mniejsze zło właśnie. Mało gra, wyników nie ma w ogóle na 9the. Czyli jedzie bo może i ma duże doświadczenie. Nikt nie może zarzucić że nie potrafi grać przecież.

Oby się udało po prostu. Mam nadzieję że inne kraje też mają takie problemy ze składem.
Ja tylko napiszę, że się zgadzam. Dodam, że z kminami rozp nie próżnowałem i chyba w końcu mam rozpę, która będzie dobra na drużynówkę. Czas na turnieje mi się pechowo układał ostatnio. Wzmożyłem granie i się umawiam w ciągu tygodnia na bitewki. Także don't worry :) nie olewam sprawy. Ciebie też będę ścigał ;)

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Ważne że bestie będą w repie :D

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Nie do końca rozumiem niektórych wyborów i chciałbym zapytać skąd takie a nie inne powołania.
Np. Vampiry czyli gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.
Czy też Bestialsko pominięty Kołata
Z całym szacunkiem i sympatią dla Stasia i Marka ale uważam że tyle starań ile o powołanie w tym sezonie zrobili Michał i Filip zasługuje conajmniej na wyjaśnienie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

Ja ci wyjasnie. Kolata odpuscil dlatego ze nie moze jechac. Marek wygral mastera, ja mialem 3 miejsce na drugim. Filip na masterach sie nie pokazal.
Pomijam fakt ze Marek wiedzial ze ja rowniez nie staram sie o kadre.
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Za to wygrał sporo lokali i dobrze się prezentował na zgrupowaniu kadry. Według mnie to deprymujące zwłaszcza że decyzja już jest ogłoszona mimo tego że zostało jeszcze troche czasu na wybór tak jakby Marek miał aż taką przewage nad Elvisem a moim zdaniem choice was not so obvious.
Jak już pisałem znamy się wszyscy szmat czasu i to co tu napisałem nie jest dyktowane tym że Elvis jest ze mną w klubie i jest to jakieś lobby. Widziałem ile czasu i serca wkładał w przygotowanie Filip i moim zdaniem zasługuje chociaż na kilka zdań wyjaśnienia czego zabrakło ze strony selekcjonerów.
Zresztą Marek wie że bardzo go lubie i nie jest to w żaden sposób przytyk do niego bo moim zdaniem każdy z Waszej trójki by sobie poradził :)

Odnośnie tego co napisał Lohost:
Rince i jego sławna dziesiątka raczej odpuścił w tym roku.
Kalesoner szczur królów zawsze groźny i nie bez szans jeśli tylko kadra zechce VS
Janus Snow ogrywał kadłubiaste WDG i być może za późno rerollował na OK. Wciąż młody ale He knows nothing
Chętnie zobaczyłbym powrót sir Dębka miecza poranka najwybitniejszego gracza Bretki w historii Westeros
Ostatnio zmieniony 17 maja 2016, o 10:53 przez Lazur, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

jakby patrząc tylko na to co piszesz, to podpowiem że Marek również wygrał sporo lokali, a Elvis jako jedny wampir na zgrupowaniu przegrał jedną grę :)
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Gąska, tak jak napisałem niczego nie ujmuje Markowi i na pewno będę trzymał za niego kciuki
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Marek też przegrał wtedy.
Bardzo mi się podobały wyniki Elvisa - naprawdę robiły wrażenie, myślę że ma pecha że gra wampirami i nieco brakuje mu doświadczenia.
Z drugiej strony mamy zwycięzcę DMP, Wicemistrza Świata (najwięcej punktów w zespole), wielokrotnego najlepszego generała Wampirów - zwycięzcę kilku masterow w tym Olsztyna w tym roku. Gracza niezwykle stabilnego, nieocenionego dla kadry przez swoją charakterystykę.

Podpowiem że były rozmowy o potencjalnej zmianie armii ale jak widać przeważylo ogarnie - zmiana armii jak było już kilkakrotnie nie jest najlepszym pomysłem.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Pozycja coacha jest nieobsadzona na ten moment.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Elvis is (un)dead
Oszukista
Posty: 796

Post autor: Elvis is (un)dead »

Gasior pisze:jakby patrząc tylko na to co piszesz, to podpowiem że Marek również wygrał sporo lokali, a Elvis jako jedny wampir na zgrupowaniu przegrał jedną grę :)
Chyba nie jedyny, bo z tego co pamiętam z Markiem zaliczyłem 15:5 :P

ODPOWIEDZ