Selekcja Etc 2016

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1100
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Re: Selekcja Etc 2016

Post autor: Danrakh »

Tak mi się dzisiaj przypomniały prorocze słowa Marka po ostatnim ETC:
PS. Skoro najlepsze wyniki u Niemców czy Rosjan mieli ich kapitanowie i selekcjonerzy to może za rok ja też powinienem startować na naszego selekcjonera? :wink:
Przypadek? ;)
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Tak, ale to było w zeszłym roku... :roll:
Teraz, wszelkie porównania selekcjonerów nie wyglądają dla naszych chłopaków tak dobrze :P

Niemcy wybrali sobie Fredericka, który nigdy na etc nie grał (za to wygrał ESC - to taki lokal mniejszy niż na Narbutta) oraz tego chłopaczka nowicjusza od demonów :P

Także porównując CV wypadamy tu znacznie znacznie lepiej 8)
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Shino, Szaitis

Tak w nawiązaniu do rozmowy z tematu Krakowa jak rozumiem chcielibyście odciąć w 100% jakikolwiek feedback z Polski?

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

Nie wiem jak chcą selekcjonerzy, ale ja bym nie odcinał całkowicie.
Natomiast nie podawałbym dokładnych rozp tylko raczej mówił o problematycznych unitach może i jeśli jakaś inna armia nie ma jak sobie z nią poradzić.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Całkowicie nie odetniecie, bo z tego co widzę to co najmniej 4 Polaków trafiło właśnie do Balancing Board i tym samym zobowiązało się do raportowania i tępienia przegięć :)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Tępić jak najbardziej - wszystkim zależy na zbalansowanej grze. Chodzi raczej o nieujawnianie rozpisek.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Obecnie gre robimy praktycznie sami dla siebie. Podejście wykorzystywania bubli zamiast ich naprawianie uważam za mega niezdrowe. Po wydaniu ostatecznego draftu przed ETC wtedy można wprowadzać cisze przedwyborczą.
Obrazek

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Lazur pisze:Obecnie gre robimy praktycznie sami dla siebie. Podejście wykorzystywania bubli zamiast ich naprawianie uważam za mega niezdrowe. Po wydaniu ostatecznego draftu przed ETC wtedy można wprowadzać cisze przedwyborczą.
+1
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
Danrakh
Falubaz
Posty: 1100
Lokalizacja: Legion Kraków klub pijaków ;)

Post autor: Danrakh »

Tak a' propos udostępniania rozpisek z dużych turniejów:
Szwedzki 65 os. z minionego weekendu (klik!)
Włoski 86 os. z 27-28 lutego (klik!)
Zniosę wszystko pod warunkiem, że to komplement.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

@Lazur
Myślę że wszyscy mamy to samo podejście - wielu z nas zresztą udziela się na forum 9th Age właśnie w celu uczynienia gry lepszą.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Ciesze się. Chciałem tylko wyklarować w kontekście tego co napisał Barb.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

swieta_barbara pisze:Shino, Szaitis

Tak w nawiązaniu do rozmowy z tematu Krakowa jak rozumiem chcielibyście odciąć w 100% jakikolwiek feedback z Polski?
jak dla mnie nie chodzi o cisze zupelna a jedynie o niepokazywanie rozpisek, ktorymi gramy wprost.

chodzi nie tylko o pregiecia, ale o nieoczywiste synergie pomiedzy oddzialami, ktore dziajala a jednoczesnie nie sa przegiete.

W tej grze w druzynowkach takze ma znaczenie metagame (ktory nie zmienia sie az tak szybko) oraz posiadanie dobrze zlozoynch kontr na rozpoiski.

znajac wec metagame i ew. armie przeciwnika masz duzy bonus na starcie. Chodzi o omieniecie go.

swoja droga omijamy ten bonusa takze zrownana ila armii, gdyz nie ma wtedy 8-9 oczywistych wyborow ;)

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

Macie ogarnieta mete poza granicami kraju, bo jest zupelnie inna niz u nas... ? zaryzykuje nawet stwierdzenie, ze top u nas nie koniecznie musi sie sprawdzic na etc, gdyz nie ma nawet okazji by zagrac ze zblizonymi rozpami ogrywanymi poza naszymi granicami... wszystkiemu jest winna meta, ktora jest u nas zupelnie inna...
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Talladil pisze:Macie ogarnieta mete poza granicami kraju, bo jest zupelnie inna niz u nas... ? zaryzykuje nawet stwierdzenie, ze top u nas nie koniecznie musi sie sprawdzic na etc..
Hmm, no, pewnie masz racje, w zwiazku z tym co proponujesz?

Ja sie bardzo boje o polskie wampiry, na forum 9th caly czas ludzie pisza ze wampiry u nas maja takie dobre wyniki, bo w Polsce nikt nie potrafi grac przeciwko vc... troche sie boje, ze tam beda umieli i general wampirzy co bitwe bedzie w dupie...

Myslisz ze powinnismy zrezygnowac z nich?

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Spoko. Na zachodzie większość WDG gra na juggerach. Nawet te słabe Vampiry dadzą sobie z tym rade ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Talladil
Falubaz
Posty: 1490
Lokalizacja: Czarne Wrony - Białystok/Warszawa

Post autor: Talladil »

@Szaitis

Spokojnie, nie w tym kierunku... ;) tylko chciałem uzyskać jakieś informacje o zaawansowaniu przygotowań do ETC we wspomnianym aspekcie, nic poza tym ;) my gramy inaczej, meta wyglada inaczej, rozpiski sa zupelnie inne od tych z zagranicy, oni graja na dystans, my bardziej kontaktowo... nie twierdze, ze to nie moze byc Nasz atut ;) ale jednak patrzac na ich rozpiski, w zyciu bym nie składał swoich DE w sposób jak je składam, bo takie zlozenie nie ma racji bytu w tamtych warunkach... a zmiany, ktore trzeba by bylo poczynic w DE sa zbyt daleko idace i chyba na ETC wolalbym grac SE, a nie DE ;) tam DE sa w topie, u nas nikt nie chce grac ta armia, bo nie ta meta ;) wiec rozwiazania, ktore sprawdzaja sie u nas nie koniecznie musza sie sprawdzic na ETC i chyba wazniejsze bedzie w pierwszej kolejnosci odnalezienie kierowcow, a pozniej dostosowanie pod nich armii... tylko o to mi chodziło, nie zamierzałem nikogo pouczac, badz sie wymadrzac ;) kierowala mna ciekawosc pt. jak ida przygotowania do ETC ;)
Obrazek

Dread Elves 2.0 - W/R/P - 18/10/15

Awatar użytkownika
Abrasus
Falubaz
Posty: 1031
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Abrasus »

Może czas pomyśleć nad jakimiś najemnikami z zagranicy, może by przy okazji wspólnych przygotowań ujawnili tę tajemniczą metę zagraniczną?

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Przecież rozpiski z turniejów pre-ETC są jawne i wiszą w internecie, także temat mety zagranicznej nie jest żadną tajemnicą.
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

W związku z zakończeniem kolejnego mastera, udało się Markowi oraz mi dojść do porozumienia w sprawie części składu. Pełna selekcja jeszcze nie jest zakończona i cały czas można walczyć o miejce w kadrze.

Na dzień dzisiejszy mam przyjemność ogłosić pierwsze 6 osób,które będą reprezentować Polske na ETC w Atenach:

1) Tomasz Gęgotek
2) Marek Gmyrek
3) Piotr Kuczyński
4) Paweł Prusaczyk
5) Stanisław Scheiner
6) Marcin Szlasa-Rokicki


Gratuluje wybranym i zapraszam do dalszych rozmow o kadrze w troche mniejszym gronie.

Przypominam tez, ze wciąż 2 miejsca są otwarte i jeszcze jest o co walczyć

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

4) Paweł Prusaczyk
5) Stanisław Scheiner
6) Marcin Szlasa-Rokicki

a tutaj jakie armie?
EMP, BOCH, ID?

ciężki wybór macie z tych co chcą/mogą/nadają się. Niektórzy to takie "mniejsze zło". Trzymam kciuki za wygraną.
:twisted: always Vampire :twisted:

ODPOWIEDZ