Banda zwierzoludzi Andronicus'a

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Banda zwierzoludzi Andronicus'a

Post autor: Andronicus »

Witam :)
Rozpocząłem właśnie nowy projekt, jakim jest wesoła banda zwierzoludzi chaosu do Mordheim/Warheim. Pierwsze modele dotarły do mnie już z allegro/kramików, więc wziąłem się za malowanie. Z czasem mam nadzieje dorzucać do tej galerii kolejne modele, a tymczasem pierwszy bestigor:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

Fajnie malujesz! Beastmani to jedne z najfajniejszych modeli, a Tobie w dodatku udało się tą fajność pokazać. Szczególnie podoba mi się skóra wchodząca w czerwień. Maluj dalej!

Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dziad »

Zarówno fajny model jak i malowanie. A co do systemu to polecam Warheim :wink:

Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dziad »

Zarówno fajny model jak i malowanie. A co do systemu to polecam Warheim :wink:

Awatar użytkownika
Dziad
Chuck Norris
Posty: 662
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dziad »

Zarówno fajny model jak i malowanie. A co do systemu to polecam Warheim :wink:

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Myślałem, że tyle odpowiedzi się pojawiło w moim wątku, a to się szanownemu użytkownikowi post 3x wysłał xD Czytałem zasady do Warheim i jestem zauroczony. Nie wiem tylko ile osób gra w Wawie. Wybiorę tę grę, do której znajdę graczy :) Dziadu Zbychu, jeśli grasz, odezwij się proszę na PM :)

@gervaz

Dziękuję za uznanie:) Przyznaję, że jestem zadowolony z tego jak wyszła skóra. Zastanawiam się tylko, czy kolejnym koziołkom malować skórę wg tego samego schematu, czy podejść do każdego modelu indywidualnie. Z jednej strony lubię różnorodność, mam też jeszcze kilka pomysłów na skórę, z drugiej jednak chciał bym, by banda miała spójny wygląd i nie była przesadnie pstrokata :-k

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

No to w takim razie tradycyjnie zachęcam do spróbowania systemu Frostgrave. Dużo prostszy, bardziej klimatyczny i fajniejszy od jakichkolwiek innych skirmishów. Beastmani znajdą się w nim znakomicie :)

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Malowanie bardzo staranne i przyjemne dla oka.

Uprasza się tylko o dalszy progress oraz wrzucanie większych fotek na BP. :)
Obrazek

ODPOWIEDZ