WDG made by Bela

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

WDG made by Bela

Post autor: Keller »

Witam wszystkich :)
Zacząłem w końcu malować moją armię do 9th Age.
Wcześniej próbowałem swoich sił w malowaniu ale nie wyszło tak jak bym chciał, a dodatkowo opcje konwersji i modelowania strasznie przeciągają czas powstania gotowych do gry figurek.
Liczę, że ten wątek zagoni mnie do regularnego malowania i że dostane jakieś porady od bardziej doświadczonych malarzy :)
Wiem, że przede wszystkim brakuje mi wprawy w malowaniu, jednak liczę, że jak będę machał figurka za figurką, umiejętności się wyrobią.

Pierwsze (i na razie jedyne zdjęcie) to model pieszego Archaona ze zmienioną głową (nie było jej, gdy kupowałem figurkę).
Zdjęcie jest jakie jest, ale robiłem je na szybko, aby oddać je jako spóźnioną pracę na PMothM.
Nie liczę na konkurencję, lecz na robienie sztucznego tłumu :P
Obrazek

Postaram się dodać jak najszybciej jakieś lepsze zdjęcia.

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Ło mamusiu, zamiast stosować słabą obróbkę komputerową dorób się sensownego tła. Można sobie takie wydrukować, jak pogooglasz to znajdziesz.

Awatar użytkownika
Keller
Falubaz
Posty: 1315
Lokalizacja: Giżycko/Białystok

Post autor: Keller »

Chęci były, ale wyszło jak wyszło :P
(tyczy się to systematyczności i poziomu malowania :))
Ale cóż, kolejne PMOTM więc kolejna figurka (może za jakiś czas będzie więcej niż jedna).
Zdjęcie konkursowe:
Obrazek

Awatar użytkownika
ROTTEN_FACTORY
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ROTTEN_FACTORY »

Działaj działaj, a z czasem będzie coraz lepiej:). Na malowaniu modeli się nie znam za bardzo, ale wydaję mi się, że powinieneś kupić parę kolorów więcej. (jak się mylę to proszę mnie zj38@ć ;P).

wojo1410
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 186

Post autor: wojo1410 »

Zgadzam się z przedmówcą. Działaj, działaj i dokup troszkę kolorów, żebyś miał większą paletę barw a wtedy modele nabiorą smaku. Widać, że jesteś dokładny a to połowa sukcesu. Druga połowa to ciężka praca. Pamiętaj o wykończeniu podstawek bo to też część modelu.
Większość postów piszę pod wpływem alkoholu i innych używek.

Awatar użytkownika
Dorn
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Dorn »

nie maluje długo ale powiem jadno, rób trochę gładsze przejscia, przejechanie glazem powino pomóc wygładzić przejścia

ODPOWIEDZ