Chaos vs nowe Haje

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

Nowe HE mogą nawet lecieć na pałę, bo i tak wygrają CC. Dlatego najlepiej stawiać jakieś klocki na środku, żeby ich siły skupiły się na nich i ewentualnie wyskakiwać z flanek jakimiś wariorami czy innym mięchem :wink:

wallace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Wawa

Post autor: wallace »

dwurak z kb (chyba 40 pkt) będzie na szczęście tylko na piechotę, więc na smoku będą inne cudeńka 8)
Choć z drugiej strony może się okazać, że w oddziałach piechoty pojawi się heros z takim sprzętem, a to oznacza eksterminację oddziałów kawalerii, które w taki klocek się wbiją

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

thurion pisze:
Marios pisze:Nie no chłopaki, teraz 5 korników wpada w 10 swordmasterów i dostaje od nich wpierdol.
trzeba bedzie zaczac wystawiac chosenow ;) save 1+ sie przyda...
Dokładnie, jak szarżować Swordmasterów to tylko Chosenami, bo od S5 zostaje im save 3+. Najlepiej Khorne'a (bo nawet jak statystycznie 1-2 spadnie to i tak zostaje dużo ataków) albo Slaanesha z Rapturous Standard (dzięki czemu odwracamy sytuację - normalnie SM trafają na 3+, a Knights na 4+, a dzięki sztandarowi SM na 4+, a Knights na 3+).
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Paku
Oszukista
Posty: 827

Post autor: Paku »

wallace pisze:dwurak z kb (chyba 40 pkt) będzie na szczęście tylko na piechotę, więc na smoku będą inne cudeńka
Skąd wiesz :? :?:

Awatar użytkownika
Ratzing
Kretozord
Posty: 1549

Post autor: Ratzing »

Ekch, trzeba będzie w moich beastach punkty na trzeci rydwan znaleźć... Bo swordmasterów to tylko chariotami. Jak się spotka małe oddziałki white lionów to można walić minoskami bez problemu, ale swordmasterzy już będą boleć.
Uerph.

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

Poza posiadaniem rydwanu to trzeba jeszcze szczęścia w rzutach, żeby trochę było tych impaktów. :D
Obrazek
Dyskusja na temat Euro 2009 pisze:
Ja się przewidziałem czy 23 - N.Ireland gra na ograch??
TIM GRONNEBERG - OGRES

Szkoci to klimaciarze :D

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

minimalne 2 tez wystarczajaco niszcza swordow...

Awatar użytkownika
Qbas
Chuck Norris
Posty: 644
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Qbas »

Trzeba tylko uważać, żeby do lasu nie wpaść, bo to może być ostateczny koniec rydwanu...
Obrazek
Dyskusja na temat Euro 2009 pisze:
Ja się przewidziałem czy 23 - N.Ireland gra na ograch??
TIM GRONNEBERG - OGRES

Szkoci to klimaciarze :D

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

No tak jak pisałem bestie będą mieć ciepło. Najpierw przeżyć morderczy ogień, a potem jeszcze neiciekawą walkę... hmm, ta rydwany będą przydatne. Pomimo jednak tych faktów, wydaje mi się że nadal trzeba bedzie skupiać sie na niszczeniu bolców - które są najłatwiejszym w chwili obecnej celów do zniszczenia. Atak na rydwan z lwami można zapomnieć, chyba że jakims hirołem z s7 tudzież jazdą - choosenami, bo ianczej bez strat się nie obejdzie.

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

mysle ze na poczatku zz tymi pedalami bedize po prostu pograc, problem polega na tym ze ogranicza tpo zastosowanie naszej "najsilniejszej kawalerii na swieicie" bo oni po prostu odpadaja w hth prawie ze wszystkim.

wallace
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Wawa

Post autor: wallace »

Miejmy nadzieje, że o ile cała armia HE zyskała super zasadę, to też podrożała i wydaje mi się, iż kluczowym będzie jej oskrzydlenie o wejście na tyły - niezbyt liczna armia na piechocie powinna być łatwa do objechania jazdą. Ataki z boku na regimenty 14 figurkowe WL, czy SM nie będą tak bolesne, bo w 1 przypadku to tylko 2 ataki, a drugi to 4 ataki. Przy większym szczęściu można pokusić się o breaka.
No i nieocenione staną się rydwany, które powinny elegancko uprzykrzyć życie długouchym :twisted:

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

co by nie było , jakie cuda, jaka magia to i tak wole HE niż 2x tank i altar

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

W sumie kurde Jasiuuu ma racie...

Awatar użytkownika
Szczur
Wałkarz
Posty: 52
Lokalizacja: Podkowa Leśna/Pruszków/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Szczur »

No 2 tanki z altarem to nemesis chaośników obecnie. A na HE wreszcie przydadzą mi się w większej ilości rydwany, choć i tak pewnie skończy się na 1 rydwanie na każdy kafel armii. Helka tez ładnie może klocki SM czy WL psuć, ale to by trzeba wypróbować.

ODPOWIEDZ