Warpainters Consortium - grupa dla malarzy i ich klientów

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Irthadan
Pseudoklimaciarz
Posty: 20
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Warpainters Consortium - grupa dla malarzy i ich klientów

Post autor: Irthadan »

Cześć!
Z radością pragnę Wam przedstawić inicjatywę Warpainters Consortium:
https://www.facebook.com/groups/423438557826676/
Obrazek

O co chodzi?
Kilka dni temu postanowiłem założyć grupę na Facebooku, która łączyłaby malarzy figurkowych i ludzi, którzy szukają malarzy figurkowych.
Nie raz, nie dwa zdarzyło się, że dostawałem prośby o wycenę, ponieważ klient robił rozeznanie w rynku. Warpainters Consortium właśnie po to zostało stworzone.

Jestem malarzem. Jak to działa?

Dołącz do grupy, zrób ładnego posta z informacją skąd jesteś, jak i co malujesz, dodaj zdjęcia i voila! Raz na miesiąc możesz w komentarzach wrzucać update swoich projektów.
Jeśli chcesz być lepiej widoczny - napisz do adminów w celu weryfikacji.

Jestem graczem i szukam malarza. Jak to działa?

Również dołącz do grupy i stwórz posta w którym opiszesz co masz do pomalowania. Z pewnością odezwie się kilka osób z propozycją podjęcia zlecenia.
Oczywiście zawsze możesz sam odezwać się do kogoś z grupy albo z listy zweryfikowanych malarzy. W przypadku tych drugich możesz być pewien, że wszystko zostanie zrobione na czas i zgodnie z ustaleniami :)

W każdym wypadku - zapraszam serdecznie, walcie śmiało drzwiami i oknami :)

tiny
Chuck Norris
Posty: 453

Post autor: tiny »

fajne choć zdecydowanie ciekawszą opcją dla malarzy byłaby taka grupa przynajmniej na całą EU(jakieś PolishPainters:D czy cuś) bo malowanie na własne podwórko to najczęściej hobby dla hobby ;)

Awatar użytkownika
Irthadan
Pseudoklimaciarz
Posty: 20
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Irthadan »

Grupa jest planowana na skale swiatowa:)

ODPOWIEDZ