Play Mini of the Month LXVI - Fire in the hole!

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Play Mini of the Month LXVI - Fire in the hole!

Post autor: wind_sower »

Witam Szanowne Użytkowniczki i Szanownych Użytkowników,

Fire in the hole! - Nowy rok się zbliża! Pora odpalić naszą największą petardę w tym roku!
Tematem tej edycji jest freestyle, ale bonus w postaci +3 głosów otrzymuje każda osoba, która zgłosi zdjęcie z modelem, który używa broni prochowej lub bawi się ogniem. Strzelby, pochodnie, ogniska, pistolety, płomienie to jest to co chcę zobaczyć w tej edycji

Uściślając:
Możecie wziąć udział wszystkim co zmalujecie w okresie od dzisiaj(28.11.16) do terminu zgłaszania prac(oczywiście zgodnie z ideą konkursu - malujemy dla siebie, nie komercyjnie), jednak jeśli spełnicie "zadanie poboczne" to dostaniecie na starcie 3 głosy ;)

Termin zgłaszania prac: 08.01.2017 godzina 23:59 NIEDZIELA


NAGRODY:

Bardzo miło jest mi poinformować, że kolejny sponsor postanowił wesprzeć naszą skromną inicjatywę! Firma KROMLECH przysłała mi słodziutką paczuchę pełną figurek! Dodatkowo, ponieważ idą święta coś specjalnego od sklepu GNOM!

DLA ZDOBYWCY PIERWSZEGO MIEJSCA W LXVI EDYCJI KONKURSU PRZEWIDZIANA JEST NAGRODA W POSTACI KSIĄŻKI STORM OF MAGIC od sklepu GNOM oraz od firmy KROMLECH MODELE PLAGUELINGS:



Obrazek



Nagroda została ufundowana przez sklep GNOM http://www.gnom-sklep.pl/

Obrazek

Figurki zostały ufundowane przez KROMLECH http://bitsofwar.com/
Obrazek

Patronat medialny-klub Szybki Szpil z siedzibą ul. Dębowa 49 Katowice

Obrazek



Dla przypomnienia zasady konkursu:
-Każdy uczestnik może zgłosić dowolną ilość prac.
-Prace muszą być wykonane własnoręcznie (w sensie malowania).
-Klasycznie muszą być to modele do armii uczestnika, nie mogą być to modele malowane na zamówienie lub z przeznaczeniem na sprzedaż.
-Jak sugeruje nazwa konkursu prace muszę być wykonane w danym(bieżącym) miesiącu. Mogą być zaczęte wcześniej, aczkolwiek musi być w nie włożona praca w owym miesiącu.
-nie naginamy zasad, nie kombinujemy, bo ja się pitolić też nie będę.

Uwaga, obowiązuje ograniczenie wielkości zgłaszanych prac. Zdjęcie konkursowe nie może mieć więcej niż 800x900 pixeli(szerokość x wysokość).

Jak zgłaszamy prace:
Aby zgłosić pracę trzeba najpierw ja umieścić w swoim temacie galerii, lub stworzyć nowy temat. Musi być w poście jasno zaznaczone, co jest na konkurs, oraz określone, które zdjęcie jest konkursowym - zdjęcie do głosowania może być tylko jedno!
Następnie należy wysłać do mnie PM'kę na tym forum jako zgłoszenie. Wystarczy podać link do tematu z modelem z opisem, który to model.
Prace niezgłoszone nie będą brane pod uwagę [-X
W temacie PMki musi być uwzględniona nazwa i edycja konkursu(tzn. "PMotM LXVI" wystarczy).

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

wow, fajne nagrody :)

czy dragon princi są związani z ogniem? Dragon armoury, smocza jazda, no jak nic kurna ogień :D prawda? ;>
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Jak im namalujesz piec kaflowy na sztandarze to na 4+ zaliczam :P

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

chyba ogień z dup koniom zrobię z greenstufu :P ;]
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

za żar z dupy daję +5 głosów za doskonałe dopasowanie się do tematu konkursu

Obrazek

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Jutro koniec gagatki!

ODPOWIEDZ