Kupię lub wypożyczę armię

Moderator: Big Boss M.

ODPOWIEDZ
Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Kupię lub wypożyczę armię

Post autor: Dziedzic »

1.Rozważam zakup całej armii. Interesuje mnie czy jest jakoś pomalowana do gry czy wcale, czy zawiera grywalne modele. Mam na to przeznaczone kilka tysięcy, więc jeśli masz armię, która ma tkwić w pudłach i rozważasz jej sprzedaż to możemy spróbować się dogadać.
-nie interesuje mnie ile masz smoków i ile powtarzających się oddziałów, których zwykle się nie powiela - skoro sam tego nie wystawiłeś ja też nie będę tego używał, możemy się dogadać i nadliczbowe modele sprzedam Ci na ebayu
-nie interesują mnie modele z potencjałem, jeżeli nie chciało Ci się robić konwersji to ja zdecydowanie nie mam na to czasu
-interesują mnie konkretne oferty, zdjęcia na lohost@o2.pl, tutaj info o wysłanych zdjęciach i konkretna cena jakiej oczekujesz
-na dzień dzisiejszy interesują mnie armie Dark Elves oraz Beastmen, a w dalszej kolejności Ogry, Woch i Lizardmens

2.Jeśli masz armię, nie używasz jej i patrzysz jak niszczeje, możesz mi ją wypożyczyć. Oczywiście możemy spisać odpowiednią umowę jeśli reflektujesz.
Tutaj jest warunek - armia musi zawierać grywalne modele i musi być POMALOWANA co najmniej na poziomie TT tak aby zgarniać na turniejach maks lub prawie maks z modelarki.
-interesują mnie konkretne oferty, zdjęcia na lohost@o2.pl, tutaj info o wysłanych zdjęciach i konkretna cena jakiej oczekujesz za wynajem
-na dzień dzisiejszy interesują mnie armie Dark Elves oraz Beastmen, a w dalszej kolejności Ogry, Woch i Lizardmens

@Edit: Miałem już pytanie więc odpowiadam. Jest taka możliwość, że sprzedajesz mi armię na raty i jeśli się rozmyślisz przed końcem spłaty, ja oddaję armię, a Ty kasę (zostawiasz sobie część PLN za wynajem). Konieczny warunek do takiego myku to pomalowane modele.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

ODPOWIEDZ