Co na początek

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bit
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142
Lokalizacja: Radom / Warszawa

Co na początek

Post autor: Bit »

Witam!

Temat zakładam grzecznościowo dla kumpla, który nie ma dostępu do neta. Chciałby on zbierać chaos. Ciężko jest mu się zdecydować na któreś bóstwo dlatego też bardzo bym prosił o podanie zarówno plusów jak i minusów każdego z nich oraz jakichś porad na czym oprzeć armie chaosu na 1000 pkt.

Zgóry dzięki :)

Awatar użytkownika
pacy
Mudżahedin
Posty: 231
Lokalizacja: Serock

Post autor: pacy »

Jka sie nie moze zdecydowac niech gra chaos undivided. Na poczatek warto miec jakiegos herosa na koniku, odzdzial rycerzy chaosu, jazdy lekkiej jakis odzdzial minotaurow i furii i jakiegos maga piechotnego. Przynajmniej ja bym mniej wiecej to kupil na poczatek.

Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Jeśli kolega nie ma jeszcze Army Booka to niech kupi, tam znajdzie opis wszystkich bogów Chaosu, a także plusy i minusy każdego z nich. Dla początkującego polecam Undivided - najtańszy, bo darmowy "mark", a przerzut testów psychologicznych, który on daje, jest bardzo cenny.
Co na 1000 punktów? Jako generał Exalted lub Aspiring Champion, Sorcerer z dispel scrollem, rycerze, psy chaosu, jacyś latacze (Screamers lub Furies), ewentualnie konni maruderzy i minotaury.
Więcej i mądrzej na pewno napiszą doświadczeni gracze, bo ja sam dopiero zaczynam :)
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

ODPOWIEDZ