[MASTER] DMK Kraków-Zielonki 3x4500 9 Age 26-27 Styczeń 2019

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Re: [MASTER] Kraków-Zielonki 3x4500 9 Age 26-27 Styczeń 2019

Post autor: Glonojad »

Przedplaty ASAP z terminem 2 tygodnie, potem druga tura i tez dwa tygodnie.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Proponuję zrobić międzynarodową Ligę Mistrzów w Polsce i jeszcze zmniejszyć limit do 24 drużyn! W końcu gramy w elitarny sport! Szkoda tylko, że o udziale w Lidze Mistrzów decyduje cały sezon i ewentualne kwalifikacje, a u nas relacje z organizatorem i "wcześniejsze zapisy".

Podziwiam organizatorów turniejów, bo to ciężki kawałek chleba, ale przecież zawsze można "wybadać" popyt na imprezę i pod ten popyt szykować miejscówkę, tak żeby każdy chętny miał okazję poprzesuwać figurki w weekend. Więcej osób na imprezie oznacza większy budżet na nagrody, rozwój bazy terenowej i finalnie zadowolone środowisko.

PS. Rezerwuję 2 miejsca na DMP dla Drobnych Wałeczków! Mam nadzieję, że się nie spóźniłem! :wink:
Obrazek

Guldur
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Guldur »

Powtórzę tutaj to co napisałem na fb.
Uważam, że jeśli na turnieju robionym w Polsce nie ma miejsca dla rodzimych graczy to nie powinno być miejsca dla graczy z zagranicy.
Z tego co widzę znowu jak rok temu jest mnóstwo graczy, którzy by chcieli zagrać ale nie będą mogli przyjechać, bo np. nie siedzą non stop w robocie na bp i nie są w stanie głośno krzyknąć, że rezerwują miejsce dla połowy klubu.
Po przesunięciu tamów zagranicznych na listę rezerwowych widzę, że pojawi się 6 więcej drużyn z Polski na ten moment - dobry ruch.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

+1 :roll:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

IMO powinna być wcześniej podana godzina ogłoszenia zapisów ze sporym wyprzedzeniem tak aby Ci którzy nie siedzą cały czas na FB mieli też szansę się zgłosić potem po zgłoszeniu 3 dni na przedpłatę, jak nie zrobią team wskakuje na listę rezerwową.

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Nie rozumiem - macie chętnych, macie hajs, więc dlaczego ograniczacie się z miejscówką i ilością miejsc? Zwiększcie limit miejsc, zwiększcie wejściówkę i wynajmijcie taką salę, każdy kto chce mógł zagrać. Jak pokazało dmp, nie jest problemem wejściówka w wysokości 100zł. Spokojnie byłoby 150 chętnych, nie znajdziecie z budżetem 15K takiej sali w Krk, żeby zagrało 150 ludzi?

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Szanowni Koledzy

Wszelkie pretensje proszę kieorwać do mnie personalnie, Klub Legion jest organizatorem ale to JA podjąłem decyzję o tym, że dzisiaj ten wpis się pojawił na BP i na forum T9A i na FB w mniej więcej tym samym czasie.

Na początek powtórzę to co napisałem wcześniej:
Cóż, w zeszłym roku było 120 osób i był ścisk jak cholera, do tego dochodzą problemy logistyczne w większą ilością blatów etc.
Ja naprawdę jestem mega pozytywnie zaskoczony i bardzo dziękuję w imieniu klubu za zaufanie, którym nas obdarzacie za tak liczne zgłoszenia, nie mniej właśnie aby utrzymać wysoki poziom komfortu gry jest limit miejsc, nie chcę aby ludzie grali w warunkach podobnych do ścisku w godzinach szczytu jak w komunikacji miejskiej. Być może na przyszły rok, zrobimy limit dla każdego klubu do max 2 miejsc na klub oraz do max 2 miejsc dla każdego innego kraju niż Polska, aby mogła zagrać większa liczba klubów/krajów. Nie ma idealnego rozwiązania, a że jest to Styczeń to odpada granie pod chmurką. Próbowałem szukać innej miejscówki ale wszystkie, które znalazłem w podobnej cenie a nawet sporo droższych było po prostu gorszych.
Co mogę dodać? Jakoś nikomu nie przeszkadzało rok temu i dwa lata temu, że mieliśmy gości z zagranicy tak jak i na DMP. Nie wiem czemu teraz ma komuś to przeszkadzać szczególnie, że jesteśmy w części projektu tzw. European Masters League co mnie akurat niezmiernie cieszy i jest na + wg mnie, dla propagowania naszego wspólnego Hobby. Jako Klub i ja osobiście też wyznajemy zasady wolnościowe tzn. takie, gdzie nikomu nie chcemy ograniczać dostępu do gry, nikogo nie banujemy, nie sortujemy graczy na "MY" i "ONI".
Wszyscy jesteście mile widziani na tym turnieju bez względu na poglądy, kolor skóry czy narodowość.
Niestety większość (o ile nie wszyscy z Was) znacie tę miejscówkę i wiecie, że niestety jest ona ograniczona jeśłi chodzi o miejsce. Przy 120 osobach (i wtopie organizacyjnej) rok temu podjęliśmy środki ostrożności oraz rozsądek jeśłi chodzi o pojemność vs komfort gry. Do tego dochodzą też kwestie blatów bazy terenowej etc. Odnośnie nowej miejscówki pisałem powyżej. Dodam jeszcze, że z przykrością nie jestem w stanie poświęcić tyle czasu ile bym chciał zarówno na granie jak i na szukanie nowej lepszej miejscówki. Jeśli ktoś w okolicach zna proszę o kontakt zawsze jestem otwarty na pomoc tak jak i koledzy z Legionu. Z tego co ja szukałem póki co fajniejszej czyli takiej gdzie: są stoły, jest to parter, można zaparkować przed lokalem bez opłat, jest dużo spania wokoło, restauracja jest wewnątrz i jest możliwość "spożywania" na sali i wiele innych plusów.
Do tego faktem jest, że cały Legion albo zdecydowana większość to stare chłopy z rodzinami i pracą na karku, i jest to także dla NAS dodatkowy limit, z którym niestety musimy się zmierzyć. Pomimo tych niedogodności mam nadzieję, że jednak turniej odbędzie się w miłej atmosferze i będzie to święto T9A a nie flejm story.

Chcę dodać, że póki co pracujemy nad pewnym rozwiązaniem, który chociaż częściowo zrekompensuje obecną sytuację.

Na koniec chciałem podać kilka cyfr, kto zgadnie co to?

2013 - 00 - 26
2014 - 28 - 84 - M
2015 - 32 - 96 - M
2016 - 25 - 75 - M
2017 - 29 - 87 - M - Z
2018 - 40 - 120 - M - Z
2019 - 36 - 108 - M - Z

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Albo_Albo pisze: Na koniec chciałem podać kilka cyfr, kto zgadnie co to?

2013 - 00 - 26
2014 - 28 - 84 - M
2015 - 32 - 96 - M
2016 - 25 - 75 - M
2017 - 29 - 87 - M - Z
2018 - 40 - 120 - M - Z
2019 - 36 - 108 - M - Z
rok - ilość drużyn - ilość graczy - master - z(zielonki?)

andrzej +1
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

JarekK pisze:
Albo_Albo pisze: Na koniec chciałem podać kilka cyfr, kto zgadnie co to?

2013 - 00 - 26
2014 - 28 - 84 - M
2015 - 32 - 96 - M
2016 - 25 - 75 - M
2017 - 29 - 87 - M - Z
2018 - 40 - 120 - M - Z
2019 - 36 - 108 - M - Z
rok - ilość drużyn - ilość graczy - master - z(zielonki?)

andrzej +1
brawo z tym że Z oznacza zagranicznych graczy :) M to Master bo pierwszy turniej był prebazylem i był jako singiel :)

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

co wygrałem?
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

JarekK pisze:co wygrałem?
miejsce dla drużyny na turniej:D :D :D :D

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Za chwilę się okaże, że przy 150PLN/osobę można będzie ten turniej zorganizować w ICE tylu chętnych jest...

Co nie byłoby głupie :p

Jak rozumiem kilka klubów przyjechałoby dostawczakami to i 500 blatów by się znalazło, a i impreza by przeszła do historii...

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

No w sumie racja. Trzymacie się tych Zielonek jak rzep psiego ogona a z takim zainteresowaniem można by podnieść wejściówkę nawet do 200 zł i zrobić drugie helford ( tylko że na Wawelu :mrgreen: )
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Napadzior
Chuck Norris
Posty: 547

Post autor: Napadzior »

Albo_Albo pisze: Wszyscy jesteście mile widziani na tym turnieju bez względu na poglądy, kolor skóry czy narodowość.
Z kolorem skóry bym się nie zgodził :D
Obrazek

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Wstępnie szukam ekipy. Biały katolik, narodowa-prawica 8)
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Ze względu na duże zainteresowanie naszym turniejem stanęliśmy na głowie i powiększyliśmy limit o 3 stoły czyli dwie drużyny więcej zagrają wskakuje póki co 2 Salamandra i Team Czech 1. Od dziś uruchamiamy przedpłaty, które potrwają do 10.10.2018 do północy (zaksięgowanie na koncie w najgorszym wypadku potwierdzenie przelewu) czyli jest na to prawie 2 tygodnie.

Po tym terminie jeśli jakaś drużyna nie zapłaci każda następna z listy rezerwowej będzie poproszona o zrobienie przedpłaty, która zagwarantuje jej uczestnictwo w turnieju.
Ostatnio zmieniony 1 paź 2018, o 05:54 przez Albo_Albo, łącznie zmieniany 1 raz.

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

WarX pisze:Za chwilę się okaże, że przy 150PLN/osobę można będzie ten turniej zorganizować w ICE tylu chętnych jest...

Co nie byłoby głupie :p

Jak rozumiem kilka klubów przyjechałoby dostawczakami to i 500 blatów by się znalazło, a i impreza by przeszła do historii...
Jakie kilka klubów, wystarczy Laik dostawczakiem od Przemka XD
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Pozwoliłem sobie zapłacić za wszystkie cztery 8. Bile ;)

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

PAWLAK pisze:Wstępnie szukam ekipy. Biały katolik, narodowa-prawica 8)
Wierzący, niepraktykujący? ;)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

AndrzejAndrzej pisze:
PAWLAK pisze:Wstępnie szukam ekipy. Biały katolik, narodowa-prawica 8)
Wierzący, niepraktykujący? ;)
Wiadomo -, w końcu imperium gra, co innego bretka...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ODPOWIEDZ