Qc jest Najwspanialszą Żabą

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Qc jest Najwspanialszą Żabą

Post autor: QQrydza »

Aktualnie testowane listy:

1.
570 – Saruian Warlord, General, Raptor, GW, Taurosaur's Vigour, Talisman of Shielding, Talisman of Void
350 - Caiman Ancient, BSB, Basalt infusion, Binding scroll
345 – Skink Priest Adept, Druidysm, Skink Palanquin, Sun Tablet, Binding Scroll
290 - Caiman Ancient, Raptor Spirit
160 - Skink Captain, Alpha Pteradon, Shield
420 – 20 Saurian Warriors, Piranhia, M, C
3 x 160 – 15 Skink Braves, M
190 – Pteradon Sentries
210 – 3 Caimans
135 - 2 x Spearback
540 – Taurosaur, Engine of Ancients
450 – Taurosaur
415 – Stygiosaur, Mystic Traveller

2.
540 – Saruian Warlord, General, Raptor, GW, Taurosaur's Vigour, Talisman of Shielding, Dragonfire Gem
455 – Saurian Veteran, BSB, Raptor, Lance, Shield, Dusk Forged, Obsidian Rock, Aether Icon
345 – Skink Priest Adept, Druidysm, Skink Palanquin, Sun Tablet, Binding Scroll
160 - Skink Captain, Alpha Pteradon, Shield
420 – 20 Saurian Warriors, Piranhia, M, C
3 x 160 – 15 Skink Braves, M
190 – Pteradon Sentries
510 - 9 Raptor Raiders, M, C
540 – Taurosaur, Engine of Ancients
450 – Taurosaur
415 – Stygiosaur, Mystic Traveller

3.
860 – Saurian Warlord, General, Alpha Carnosaur, XHW, Starfall Shard, Obsidian Rock
435 – Saurian Veteran, BSB, Raptor, Lance, Shield, Dusk Forged, Dragonfire Gem
345 – Skink Priest Adept, Druidysm, Skink Palanquin, Sun Tablet, Binding Scroll
420 – 20 Saurian Warriors, Piranhia, Mus, STD
3 x 160 – 15 Skink Braves, Mus
190 – Pteradon Sentries
2 x 130 – 5 Skink Hunters, Vanguard
550 – 7 Caimans, Mus
540 – Taurosaur, Engine of Ancients
415 – Stygiosaur, Mystic Traveller
Ostatnio zmieniony 16 sie 2019, o 07:24 przez QQrydza, łącznie zmieniany 1 raz.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

aż mam ochotę zagrać lizzi żeby Cię szybko zdetronizować marny płazie
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Czyli co, powtórka z rozrywki? Poprzedni temat przejął Jeżus, wiec ten czeka na swojego oprawcę 8) 8)

Dziękuje Adam, ze założyłeś mi temat :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9564
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

C.D. wojny warszawsko-śląskiej. Czy QC zawiedzie Sola czy nie? Dowiemy się w odcinku już w najbliższy weekend :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

W ogóle to zmień tytuł wątku na 'Najwspanialsza Zaba' I po dmp zobaczymy kto nią jest i dlaczego nie Qc
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.

Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malfoj »

chcialem zhejtowac rozpe ale jej nie ma nawet.
Zglaszam ten temat jako spam.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Okazało się, ze półtorej godziny rozwoziliśmy krokiety i brakło czasu na grę. Ale spokojnie, jadę tam jeszcze razi tym razem będzie legendarnie! Mam w planach gry na dziś, jutro i środę!

Kochane Warszawiaczki. Zabiorę wam waszą godność jak janosikowe - z łatwością i przy waszych smutnych piskach.

A Jezus został królem przez abdykację, nie miał nigdy sił bo zabić oponenta ;*

No ale lista:
870 - Saurian Warlord; General; Halberd; Obsidian Rock; Starfall Shard; Alpha Carnosaur

345 - Caiman Ancient; Halberd; Light Armour; BSB; Basalt Infusion; Talisman of Shielding

580 - Cuatl Lord; Divination; Symbiosis; Jade Staff

609 - 29 Saurian Warriors; FCG

295 - 15 Saurian Warriors; Standard; Musician

630 - 8 Caimans; Halberd; Musician

239 - 3 Ramphodon Riders; Shield

239 - 3 Ramphodon Riders; Shield

135 - Spearback

135 - Spearback

415 - Stygiosaur; Mystic Traveler

4492
Swoich na razie nie robię :*
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

Fajna lista, szkoda że Gobosa.

Abdykacja abdykacją, po prostu nigdy nie miałeś okazji dostać ode mnie wpierdolu w orczym mirrorze habibi!
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

Pozamiatane, od razu widać, że warszafka rozdaje karty n'a tym forum.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Gobos nawet koło tej listy nie stał. Chciałem wam coś opowiedzieć, zrobiłem nawet zdjęcie deployu, ale Bartek w 3 turze poddał grę. Pozamiatane, jutro gram na empire i wdg bo na Darki mam zbyt łatwo.

Aron może zamiatac, z atamanem nie ma wojny. Jezus bez medalu z mastera nie wchodzimy w te rozmowy :* na legalu, bez hobbystyki się nie liczy
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

To nie moja lista, ale widać, że prawdziwy gobliński król aka Jeżus dobrze pamięta porażkę z moim kartofleksem :twisted:

Qc, bijemy się o króla żabę, ale to w składzie Ordin I gra najstarszy z pradawnych. Uważaj na niego :D

PS. Ten temat to dodatkowy smaczek przed DMP :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

Nie przypominam sobie żadnych porażek :*

Ja sie chętnie z Kucem założę że nigdy nie włoży korony, którą ukradł ze środka dżungli
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Zagrałem w te gre sumarycznie 15 gier w tym roku, czyli 15 gier w ciagu 3 lat. Jak wbije więcej niż 60 będę się mega smiał :D

Z drugiej strony, mam w teamie Mistrza Świata i Mistrza Polski, więc bede miał mego cięzko, spodziewam sie samych wysokich stołów
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Aron_Banalny
Masakrator
Posty: 2170
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Aron_Banalny »

zachowaj te wymówki dla siebie, czas na słowa minął, pora by przemówiły pistolety

niech wygra lepsza żaba
Obrazek

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

Goboss, Dancar, Qc

Dobry, zły i rudy
Ostatnio zmieniony 9 lip 2019, o 08:06 przez Jeżus, łącznie zmieniany 1 raz.
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Całe życie ludzie będą się mylić co do mnie i brata ; (

Ja gram leśnymi, Dancar lizakami czupa czups.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dancar nie gra woli sędziowac i pisać na angielskich forach że mamy dobrego booka. A przecież żaden book nigdy nie jest dość dobry :D

Jak będę grał własnymi listami to myślę nad 2x9 cokow. Zajazd musi być a nikt tym nie gra, nie pojmuje czemu
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

Ciara pisze:Całe życie ludzie będą się mylić co do mnie i brata ; (

Ja gram leśnymi, Dancar lizakami czupa czups.
O przepraszam bardzo. Już edytuje
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Najgorzej być pomylonym z rodzeństwem.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dziś Marcin Przyszły Mistrz Polski Krzemień spuścił mi syta mache. Tzn tak przypuszczam bo koło 3 tury uznałem że spokojnie dozamiata mnie do 6tej :D karnisz bardzo nie lubi occu, a ta helupa w rękach zmyslnego generała to broń nuklearna.

Następna bitwa jutro lub na dmp o ile tam dojedziemy bo chłopaki coś tracą wiarę i grają w fallouta
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ