koles ktory nie potrafi przegrywac

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

Zablokowany
Laska
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

koles ktory nie potrafi przegrywac

Post autor: Laska »

dzis wracajac ze szkoly na przystanku spodkalem goscia z ktorym gralem ostatnia bitwe na turnieju 29.09 na narbuta ( Wojciech Rybak lub Michał Zbrożczyk nie wiem ktory) i podbia do mnie ze mialem pilowane kostki i sprzedaje mi plombe w twarz nastepnie chce sie bic ale rozdzielaja nas moji kumple

czy mozna z tym cos zrobic zabronic im wchodzic na turnieje czy cos bo ja juz niechcialby grac z gosci ktory po przegranej bitwie chce sie bic

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

No jeżeli to jest prawda to zgłoś to do LL z dokładnym imieniem i nazwiskiem i podaj świadków.

Może coś z tym zrobią.

Może.

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

Niezly hardkor.
A ja myslalem ze Piotrek Koszowski rzucajacy kostkami to uosobienie negatywnych wibracji ;p

Laska
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Laska »

Katylina pisze:No jeżeli to jest prawda to zgłoś to do LL z dokładnym imieniem i nazwiskiem i podaj świadków.

Może coś z tym zrobią.

Może.
no wlasnie czekam na wypowiedz kogos z LL

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zachowanie nie do przyjecia... Prosze podac dokladne dane tego kolesia... Zajmiemy sie tym...

Laska
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Laska »

Wojciech Rybak lub Michał Zbrożczyk nie wiem ktory bo to byla parowka moze ktos ich kojarzy to byl brunet w krotkich wlosach

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Musisz sie dokladnie dowiedziec , temat juz rzucilem na LL...

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

niezlie (ja wsumie żałuje że takich akcji nie mam) :P

Paku
Oszukista
Posty: 827

Post autor: Paku »

Grałem z Marcinem w paraze i doszliśmy do tego że zrobił to Michał Zbrożczyk

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Czy ma ktos do niego mail ? Np. organizator , ktory dostal od niego rozpe ?

Laska
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Laska »

Ziemko pisze:Czy ma ktos do niego mail ? Np. organizator , ktory dostal od niego rozpe ?
jak dobrze pamietam organizatorem byl pingus wiec sie jego zapytaj

Awatar użytkownika
TomCio
Masakrator
Posty: 2720
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: TomCio »

Ja tam bym mu oddał.
Obrazek
http://www.pajacyk.pl <klikać w pajaca, bo wp***dol! Obrazek
a goryl we mnie mówi mi..

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

Ziemko: a co ty, ojciec chrzestny jestes? post na forum i po kolesiu?
No offence, ale uwazam ze nie powinnismy przesadzac.

Od tego jest policja - macie dane kolesia, mozna zlozyc zawiadomienie o pobiciu. LL jest od organizacji turniejow - stalo sie to poza turniejem, wiec troche nie nasze kompetencje - nie masz pojecia czy koledzy sie znaja, czy maja jakies inne kontakty i animozje; co wiecej nie dowiemy sie tego napewno.

Nie wiem czy zauwazyles Ziemko, ale bycie w LL to nie to samo co bycie straznikiem teksasu. Robienie turniejow nie jest tozsame z walka ze zlem

Awatar użytkownika
pingus
Oszukista
Posty: 878
Lokalizacja: W-wski Kult

Post autor: pingus »

Mam mail, ale ze zrozumiałych względów go na forum nie podam. Ja bym poczekał na wyjaśnienia oskarżonego/pomówionego kolegi, bo historia brzmi nieprawdopodobnie.
Obrazek
Obrazek

Laska
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Laska »

TomCio pisze:Ja tam bym mu oddał.
nie mialem okazjii rozdzielili nas prawie odrazu
Ziemko: a co ty, ojciec chrzestny jestes? post na forum i po kolesiu?
No offence, ale uwazam ze nie powinnismy przesadzac.

Od tego jest policja - macie dane kolesia, mozna zlozyc zawiadomienie o pobiciu. LL jest od organizacji turniejow - stalo sie to poza turniejem, wiec troche nie nasze kompetencje - nie masz pojecia czy koledzy sie znaja, czy maja jakies inne kontakty i animozje; co wiecej nie dowiemy sie tego napewno.

Nie wiem czy zauwazyles Ziemko, ale bycie w LL to nie to samo co bycie straznikiem teksasu. Robienie turniejow nie jest tozsame z walka ze zlem
ale tu niechodzi o to aby isc na policje bo on mi praktyczne nic nie zrobil tylko o to zeby tacy ludzie nie przychodzili na turnieje nie weim jak ty ale ja lubie pograc w milej atmosferze i bez spiec

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

TruePunk pisze:
Nie wiem czy zauwazyles Ziemko, ale bycie w LL to nie to samo co bycie straznikiem teksasu.
i tu sie z toba zgadzam. raz bo raz :P ale zawsze ;)

a kolesiowi bym proponowal strzelic plombe na najblizszym turnieju :)


pzdr !!

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Ale chciał się bić o to, że przegrał bitwę - więc niech ma zakaz grania aż się nauczy przegrywać, a nie rzuca z pięściami jak jakiś debil. Dla policji to może być zawracanie głowy, więc ta forma kary moim zdaniem jest dość sensowna. Bije turniejowiczów - niech na turnieje nie chodzi. Takie jest moje zdanie.

Awatar użytkownika
RomualdZielony
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 48

Post autor: RomualdZielony »

Można mu wlepić jakiegoś bana na turnieje, ale prócz tego raczej nie wiele się da zrobić. Znacznie więcej może policja i to chyba ona powinna się tą sprawą zająć, jeśli doszło do jakichś poważniejszych urazów...

Laska
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Laska »

Lunn pisze:Ale chciał się bić o to, że przegrał bitwę - więc niech ma zakaz grania aż się nauczy przegrywać, a nie rzuca z pięściami jak jakiś debil. Dla policji to może być zawracanie głowy, więc ta forma kary moim zdaniem jest dość sensowna. Bije turniejowiczów - niech na turnieje nie chodzi. Takie jest moje zdanie.
i wlasnie o to mi chodzi

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Thurion - to jest doskonałe podejście.

Pseudokibica.

Nie można bawić się w oko za oko i ząb za ząb - należy spokojnie wyjaśnić sprawę i jeżeli do sytuacji naprawdę doszło ukarać gracza banem na turnieje. Inaczej to przed pierwszą bitwą każdego turnieju będą leciały liście za coś co wcześniej się zdarzyło...

Zablokowany