[MASTER] Kozacki Zajazd 2022 + Turniej single 4500 pts 18-20.03.2022 - zdjęcia str. 9

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
EveR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Re: [MASTER] Kozacki Zajazd 2022 + Turniej single 4500 pts 18-20.03.2022

Post autor: EveR »

Shakin' Dudi pisze: 13 mar 2022, o 13:13 Zapytam wprost. Ile pkt dostanie armia evera ? Nie to żeby mnie bardzo interesował jego wynik. Po prostu jest to doskonały przykład do oceny.

Masz tam jeźdźców na muchach jako dragonogry. Jubbery z bestii jako spawny. W sumie wszystko pacniete ale umiejętności modelarskich tam za dużo nie ma
Ja dostane 16 pts, bo dam łapówkę jak zawsze ;). Chuj cię to obchodzi typie xD Piszesz do mnie najpierw na PW czy chce z wami grać w teamie na DMK a teraz nagle mi umiejętności modelarskie ciśniesz? Niezły przyps, cnie?

Obrazek

Coś ci się chyba pomyliło wariacie, bo 2x sprawdziłem booka i nie ma takiego unitu jak Dragon Ogry lub Spawny. Są Feldraki i Forsakeny i w mojej interpretacji mam muchy (w zasadzie to miałem bo teraz sobie druknąłem takie fajne nowe ;)) i mogę mieć nawet gówno pod tymi muchami, że niby nad nim latają i nie ma to znaczenia, kumasz? Przeczytaj jeden z drugim w jaką grę gramy, bo to nie jest 2010 rok i WFB. Chyba, że coś mnie ominęło i są jedyne oficjalne modele dostępne, to link plz.

Mam taki subiektywny koncept pięknej armii, że wszystko ma być zasrane na zielono od góry do dołu bo jest zgniłe i nurgla i jesteś nikimi, żeby mi mówić czy tam są umiejętności modelarskie czy ich nie ma. Pal gumę, essa :)
Obrazek
Wiadomo śmierć frajerom. ~ As1, roku pańskiego 2020

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Wow. Nie sądziłem, że rozpętam taki ruch w wątku.

Jak dla mnie to możesz miec i maksa. Pytam bo mamy rownie pięknie pomalowana jedna armie jak twoja i chce wiedzieć jak zostanie oceniona

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Obrazek

Awatar użytkownika
EveR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: EveR »

To wystarczy przeczytać 1 post, a nie z łapami.

"PYTANIA INDYWIDUALNE
Wszelkie wątpliwości dot. malowania modeli, prepaintów, konwersji, zgodności modeli, etc. proszę zgłaszać do nas na adres kozacki.zajazd@gmail.com. Proxy - drewniane kukułki za feniksy i pudełka po papierosach w charakterze steam tanka są niedozwolone."
Obrazek
Wiadomo śmierć frajerom. ~ As1, roku pańskiego 2020

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3135
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

To ja tylko nadmienię w biegu, że ewentualne poprawki do rozpisek proszę tylko na maila ;-) wieczorem zrobię aktualizacje zapisów.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Wysywig w 9tce jest z pupy, dowolność modeli sprawia że ta ocena jest totalnie z czapy. Jedni piszą, że póki wiadomo co czym jest to jest ok, drudzy, że będzie sprawdzane czy oddziały mają uzbrojenie jak w rozpisce...
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Shakin' Dudi pisze: 13 mar 2022, o 13:13 Zapytam wprost. Ile pkt dostanie armia evera ? Nie to żeby mnie bardzo interesował jego wynik. Po prostu jest to doskonały przykład do oceny.

Masz tam jeźdźców na muchach jako dragonogry. Jubbery z bestii jako spawny. W sumie wszystko pacniete ale umiejętności modelarskich tam za dużo nie ma
Wrzuć zdjęcia armii, którą masz na myśli.

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Dziedzic pisze: 13 mar 2022, o 19:27 Wysywig w 9tce jest z pupy, dowolność modeli sprawia że ta ocena jest totalnie z czapy. Jedni piszą, że póki wiadomo co czym jest to jest ok, drudzy, że będzie sprawdzane czy oddziały mają uzbrojenie jak w rozpisce...
Ale to jest to samo. Wyswig to sprawdzenie czy ten unit ludzi z halabardami ma w rozpisce halabardy. Jak tak, to spoko, wszystko pasuje. Jeżeli ktoś sobie wziął 40 goblinów z łukami i gra jakby to miały być gobliny z spearami to jest brak wyswigu. Bardzo proste.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Paradoksalnie WYSIWYG (tak rozumieny) jest ważniejszy w T9A niż w battleu. NIe ma standardowych modeli, więc te które są wystawiane, nie mogą wprowadzać w błąd. Więc o ile jest kwestią uznania (umowy), czy preyton robi za pegaza czy hipogryfa w KoE (bo nie występuje taki w armii i w grze chyba też nie, wiec może być czymkolwiek) o tyle gobliny z łukami w armii są i jako gobliny z włóczniami grać nie powinny.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3135
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Ogłoszenie parafialne - gramy na nowe szczury. Debelial wrzucił plik do AB w odpowiednie miejsce na forum. Jeśli team nie chce szczurów po zmianach, może zmienić tę armię na inną bez kar za zgłoszenia.

Deadline na rozpiski - do jutra do północy, gdyby ktoś dziś próbował jeszcze wieczorem ogrywać.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Dokładnie dlatego praktycznie już nie gram w tą grę XD

Awatar użytkownika
Aku.
Mudżahedin
Posty: 346
Lokalizacja: Warszawa-Izabelin

Post autor: Aku. »

Hoax pisze: 14 mar 2022, o 12:04 Dokładnie dlatego praktycznie już nie gram w tą grę XD


Głowa do góry nicponiu. Nie po to ktoś w pocie czoła po nocach gra i oblicza żeby tu przyszedł taki jeden z drugim i marudził że mu armię balansują. Miej trochę godności i rozumu człowieka !!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Obrazek

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Aku. pisze: 14 mar 2022, o 12:30
Hoax pisze: 14 mar 2022, o 12:04 Dokładnie dlatego praktycznie już nie gram w tą grę XD


Głowa do góry nicponiu. Nie po to ktoś w pocie czoła po nocach gra i oblicza żeby tu przyszedł taki jeden z drugim i marudził że mu armię balansują. Miej trochę godności i rozumu człowieka !!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Po prawie roku nieobecności, z bólem wydukałem jakąś rozpę nie mając nawet pojęcia co grywalne a co nie i na parę dni przed turniejem rozpa do kosza i kminić od nowa. No ogólnie sztosik XD

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3135
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Zaktualizowałem listę: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Spójrzcie proszę czy wszystko jest tak, jak zamawialiście. Sorry, że z nazwisk, ale muszę przekazać imienną listę wszystkich uczestników do hotelu.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2022, o 14:13 przez Myth, łącznie zmieniany 1 raz.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Po prawie roku nieobecności, z bólem wydukałem jakąś rozpę nie mając nawet pojęcia co grywalne a co nie i na parę dni przed turniejem rozpa do kosza i kminić od nowa. No ogólnie sztosik XD
Eee tam cała rozpa może nie....chyba, że wsadziłeś dwa kółeczka ;P no może się koncept armii zmienić lekko
Obrazek

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Hoax pisze: 14 mar 2022, o 12:35
Aku. pisze: 14 mar 2022, o 12:30
Hoax pisze: 14 mar 2022, o 12:04 Dokładnie dlatego praktycznie już nie gram w tą grę XD


Głowa do góry nicponiu. Nie po to ktoś w pocie czoła po nocach gra i oblicza żeby tu przyszedł taki jeden z drugim i marudził że mu armię balansują. Miej trochę godności i rozumu człowieka !!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Po prawie roku nieobecności, z bólem wydukałem jakąś rozpę nie mając nawet pojęcia co grywalne a co nie i na parę dni przed turniejem rozpa do kosza i kminić od nowa. No ogólnie sztosik XD
zmienili cene 2 jednostek w armii -> rozpa do kosza. NIC Z NIEJ NIE ZOSTALO!!!! NIC!!!11

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3350
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Najgorzej mają Ci co nie mieli tych 2 jednostek, gdyż dostali bonusowe 24h na ich vw stawienie 😂
Nie mówię już pozostałych graczach co będą teraz kombinować nad swoimi rozpiskami które były nastawione na spotkanie rozpisek z 2x50 sztormów i 2x kółko

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Crane pisze: 14 mar 2022, o 12:46
Po prawie roku nieobecności, z bólem wydukałem jakąś rozpę nie mając nawet pojęcia co grywalne a co nie i na parę dni przed turniejem rozpa do kosza i kminić od nowa. No ogólnie sztosik XD
Eee tam cała rozpa może nie....chyba, że wsadziłeś dwa kółeczka ;P no może się koncept armii zmienić lekko
Zgadza się
Shino pisze: 14 mar 2022, o 13:43
Hoax pisze: 14 mar 2022, o 12:35
Aku. pisze: 14 mar 2022, o 12:30

Głowa do góry nicponiu. Nie po to ktoś w pocie czoła po nocach gra i oblicza żeby tu przyszedł taki jeden z drugim i marudził że mu armię balansują. Miej trochę godności i rozumu człowieka !!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Po prawie roku nieobecności, z bólem wydukałem jakąś rozpę nie mając nawet pojęcia co grywalne a co nie i na parę dni przed turniejem rozpa do kosza i kminić od nowa. No ogólnie sztosik XD
zmienili cene 2 jednostek w armii -> rozpa do kosza. NIC Z NIEJ NIE ZOSTALO!!!! NIC!!!11
Zgadza się.

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3694
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Smiechu pisze: 14 mar 2022, o 14:31 Najgorzej mają Ci co nie mieli tych 2 jednostek, gdyż dostali bonusowe 24h na ich vw stawienie 😂
Nie mówię już pozostałych graczach co będą teraz kombinować nad swoimi rozpiskami które były nastawione na spotkanie rozpisek z 2x50 sztormów i 2x kółko
No trzeba było się na kombinować ale w sumie trzon musi zostać, a to że kółka pójdą do góry to chyba było wiadomo :) To była kwestia czasu.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Smiechu pisze: 14 mar 2022, o 14:31Nie mówię już pozostałych graczach co będą teraz kombinować nad swoimi rozpiskami które były nastawione na spotkanie rozpisek z 2x50 sztormów i 2x kółko
nastawiales sie na spotkanie jednej z najmniej reprezentowanych armii, ze wzgledu na ilosc modeli, ktora wymaga? powaznie?
tak z ciekawosci gdyby to bylo 2x 50 sztormow i 3x kolko, to juz bys nie wiedzial co zrobic?
Zgadza się.
otoz, nie

ODPOWIEDZ