[Łódź] Macki Wojny 29-30.10.2022

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Re: [Łódź] Macki Wojny 29-30.10.2022

Post autor: Smiechu »

Malal pisze: 27 paź 2022, o 02:12
Wojtuś pisze: 26 paź 2022, o 23:48 Robson i Malal dosłali rozpy. Przyznane zostały 2 karniaki za niedosłanie rozp w terminie.
Po pierwsze zluzuj troszke bo napisales pare postow wyzej ze mamy czas do czwartku do 21 :) Po drugie nie widze nigdzie w regulaminie ani wymogu rozp ani karnych za to. Wiec ladnie prosze wycofac te karne z notesika. Pzdr
Ja tam widzę w regulaminie, że rozpy i ID mają być wysłane do 23.10.2022r.

Dzisiaj jest już 27.10, więc jakby nie patrzeć kara się należy - taka ala ETC z kapelusza 2 karniaki

Awatar użytkownika
EveR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: EveR »

Wojtuś pisze: 26 paź 2022, o 21:34
swieta_barbara pisze: 26 paź 2022, o 19:31 Wojtek, weź nas proszę nie paruj w 1szej z Jeżusem, to przecież klubowicz.
W związku z powyższym paringi losowane od nowa, nie wiem kto jeszcze jest wewnątrzklubowo sparowany, nie znam wszystkich. A tym razem liknąłem opcję nieparowania wewnątrzklubowego. Tak jak pisałem wcześniej paringi nie były jeszcze oficjalne. Teraz są, z zastrzeżeniem, o którym poniżej.

W związku z powyższym, że wszystkich nie znam, a co dzisiaj odkrył Żyraf. Bardzo prosze wszystich o zmianę imion na TK na ksywki. Da się to zrobić tylko na kompie, a ułatwi to zarówno ten turniej, jak iprzyszłą turniejową karierę.

Rozwiązanie sprawy Łosiów:
Łosie będą dwa, Łoś B i Łoś A.
Łoś A niech będzie tym, co ma krótsze nazwisko, jeśli równe, to imię.
Drużyna Łosi gra z drużyną, którą TK wylosował Łosiowi A.
Łoś B zostanie zamieniony z przeciwnikiem Guldura, czyli reprezentacją Animosity.

W ten sposób Guldur ma baya, Emil nie wie z kim gra i nie wiadomo kto gra z Animosity. Prawdopodobnie podczas czytania rozpisek komuś się uda odkryć, kto jest Łosiami. Proszę zgłosić. (Azur właśnie wrzuca rozpy.)

Jeśli do czwartku 21:00 Łosie się nie znajdą, zostaną ukarani 1 punktem karnym za to, że chlopaki z Animosity i jeszcze jedna drużyna będą mieli mniej czasu na przygotowanie do bitew.
Obrazek
Obrazek
Wiadomo śmierć frajerom. ~ As1, roku pańskiego 2020

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Malal pisze: 27 paź 2022, o 02:12
Wojtuś pisze: 26 paź 2022, o 23:48 Robson i Malal dosłali rozpy. Przyznane zostały 2 karniaki za niedosłanie rozp w terminie.
Po pierwsze zluzuj troszke bo napisales pare postow wyzej ze mamy czas do czwartku do 21 :) Po drugie nie widze nigdzie w regulaminie ani wymogu rozp ani karnych za to. Wiec ladnie prosze wycofac te karne z notesika. Pzdr
Nie, nie. Łosie to Ci, co dwa razy się wpisali do TK. Wy macie tylko 2 karniaki, bo rozpy wpłynęły prawie natychmiast po publikacji rozp. W regulaminie jest zapis, który przytoczył Śmiechu.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
EveR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: EveR »

Warriors of the Dark Gods
770 - Feldrak Ancestor, Paired Weapons (Supernatural Dexterity)
650 - Chosen Lord, General, Scythed Skywheel, Trophy Rack, Shield, Hellforged Armour (Thrice-Forged), Hand Weapon (Burning Portent), Lust, Idol of Spite
304 - 27x Barbarians, Shield, Standard Bearer (Banner of the Relentless Company), Musician, Champion
220 - 10x Fallen
119 - 8x Warhounds
395 - 3x Feldraks, Paired Weapons, Musician
390 - Forsaken One
175 - 5x Flayers, Skinning Lash
175 - 5x Flayers, Skinning Lash
3198

moja rozpa poprawiona jak coś bo pojebałem shakire z shakurem (war dais z dyskiem xD), dawać karniaki tak z 11 essa bobo
Obrazek
Wiadomo śmierć frajerom. ~ As1, roku pańskiego 2020

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

No, jakbyś miał polski paszport to 11 by wjechało bez zastanowienia, a przede wszystkim bez dyskusji z Tobą. Niestety masz niemiecki immunitet. Jeden karniaczek.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

rainqer
Warzywo
Posty: 19

Post autor: rainqer »

Rainqer (Jan Gonera)
Orcs and Goblins
485 - Orc Shaman, Feral Orc, Wizard Master, Shamanism, Skull Fetish
465 - Orc Warlord, General, Feral Orc, Light Armour (Essence of Mithril), Hand Weapon (Omen of the Apocalypse), Potion of Swiftness
220 - Goblin Witch Doctor, Common Goblin and Light Armour, Wolf, Wizard Adept, Thaumaturgy
436 - 42 Goblins, Forest Goblin, Spear and Shield, Standard Bearer (Green Tide), Musician, Champion
379 - 27 Orcs, Common Orc, Shield, Spear, Standard Bearer (Banner of Speed), Musician, Champion
130 - 5 Goblin Raiders, Common Goblin, Shield
130 - 5 Goblin Raiders, Common Goblin, Shield
500 - Gargantula
455 - Great Green Idol, Battle Standard Bearer
3200

U mnie też wkradł się błąd. Mały Goblin shaman miał mieć taumaturgię a nie witchcraft. Powyżej zmieniona rozpiska. Karniaków poproszę conajmniej tyle co Ever.

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

U mnie też wkradł się błąd. Mały Goblin shaman miał mieć taumaturgię a nie witchcraft. Powyżej zmieniona rozpiska. Karniaków poproszę conajmniej tyle co Ever.
Karny!!!

Ktoś jeszcze chętny?
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
EveR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: EveR »

KTOŚ NA PIĄTEK WIECZÓR SPARING ZAPASY KURWA CAŁE TE?
Obrazek
Wiadomo śmierć frajerom. ~ As1, roku pańskiego 2020

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

PAWLAK pisze: 26 paź 2022, o 13:03
Handełek pisze: 26 paź 2022, o 12:44 Ktoś bitewka piątek wieczór?
Wstępnie ja z WarSem.

Góral słyszałem o jakimś straszeniu mojego Giermka?
No i super :)

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

W rozpiskach jest błąd w mojej rozpisce. Dokładnie rzecz biorąc jest umieszczona stara rozpa. Azur został o tym poinformowany że ją zmieniamy 12 października. Napisałem już wiadomość do Wojtusia i Azura, tak czy siak wrzucam je tutaj dla Robsona i Malala.

Vampire Covenant
565 - Vampire Courtier, Independant (Unbreakable Will), Monstrous Revenant, Wizard Adept, Occultism, Shield, Battle Standard Bearer, Heavy Armour (Basalt Infusion), Talisman of Shielding, Lucky Charm
530 - Vampire Courtier, Independant (Mesmerising Gaze), Monstrous Revenant, Wizard Adept, Evocation, Shield, Heavy Armour (Death Cheater), Lance
185 - Necromancer, General (The Dead Arise), Wizard Apprentice, Evocation, Binding Scroll
199 - 22 Skeletons, Standard Bearer (Legion Standard), Musician, Champion
192 - 21 Skeletons, Standard Bearer (Legion Standard), Musician, Champion
135 - 8 Dire Wolves, Champion
124 - 3 Bat Swarms
315 - Corpse Giant, Ghoul Giant, Big Brother
305 - Corpse Giant, Barrow Giant, Big Brother
325 - Varkolak
325 - Varkolak
3200
Sylvan Elves
495 - Forest Prince, General, Eagle King, Light Armour (Destiny's Call), Sylvan Blades (Titanic Might), Dragonfire Gem
265 - 10 Sylvan Archers, Standard Bearer (Banner of Discipline), Musician
235 - 10 Sylvan Archers, Musician
315 - 3 Kestrel Knights, Shield, Champion
95 - Forest Eagles
300 - Sylvan Giant, Bone Break Dancer and Sylvan Blades
293 - 8 Sylvan Sentinels, Sylvan Blades, Scout
1998
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

To wyglada tak, że Robson i Malal czekali z rozpami do opublikowania rozp i paringów i się zsajdowali, a Gąska z Ripkiem się odsajdowali.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

LOL, teorie bierzesz bezposrednio od Macierewicza czy poprzez posrednikow?
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

Nie napisał jak jest, napisał jak to wygląda.

Pewnie taki żarcik, że Gaska nie umie się sidowac.
Obrazek

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Ja poproszę karniaka, bo gram sam i w sumie dla Guldura też😁
Obrazek

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Zabierzcie gotówki jak najwięcej pod browarki :)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Gasior pisze: 27 paź 2022, o 12:34 W rozpiskach jest błąd w mojej rozpisce. Dokładnie rzecz biorąc jest umieszczona stara rozpa. Azur został o tym poinformowany że ją zmieniamy 12 października. Napisałem już wiadomość do Wojtusia i Azura, tak czy siak wrzucam je tutaj dla Robsona i Malala.

Vampire Covenant
565 - Vampire Courtier, Independant (Unbreakable Will), Monstrous Revenant, Wizard Adept, Occultism, Shield, Battle Standard Bearer, Heavy Armour (Basalt Infusion), Talisman of Shielding, Lucky Charm
530 - Vampire Courtier, Independant (Mesmerising Gaze), Monstrous Revenant, Wizard Adept, Evocation, Shield, Heavy Armour (Death Cheater), Lance
185 - Necromancer, General (The Dead Arise), Wizard Apprentice, Evocation, Binding Scroll
199 - 22 Skeletons, Standard Bearer (Legion Standard), Musician, Champion
192 - 21 Skeletons, Standard Bearer (Legion Standard), Musician, Champion
135 - 8 Dire Wolves, Champion
124 - 3 Bat Swarms
315 - Corpse Giant, Ghoul Giant, Big Brother
305 - Corpse Giant, Barrow Giant, Big Brother
325 - Varkolak
325 - Varkolak
3200
Sylvan Elves
495 - Forest Prince, General, Eagle King, Light Armour (Destiny's Call), Sylvan Blades (Titanic Might), Dragonfire Gem
265 - 10 Sylvan Archers, Standard Bearer (Banner of Discipline), Musician
235 - 10 Sylvan Archers, Musician
315 - 3 Kestrel Knights, Shield, Champion
95 - Forest Eagles
300 - Sylvan Giant, Bone Break Dancer and Sylvan Blades
293 - 8 Sylvan Sentinels, Sylvan Blades, Scout
1998
Tak, jest już poprawione. Nie tą wersję wkleiłem w PDFa :)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Malal pisze: 27 paź 2022, o 02:12
Wojtuś pisze: 26 paź 2022, o 23:48 Robson i Malal dosłali rozpy. Przyznane zostały 2 karniaki za niedosłanie rozp w terminie.
Po pierwsze zluzuj troszke bo napisales pare postow wyzej ze mamy czas do czwartku do 21 :) Po drugie nie widze nigdzie w regulaminie ani wymogu rozp ani karnych za to. Wiec ladnie prosze wycofac te karne z notesika. Pzdr
Nie było w regulaminie w 1 poście przewidzianych karniaczków ponieważ byłem ciekawy ile osób nie dośle rozpisek na czas i generalnie wyszło to bardzo dobrze. Było natomiast info ogłoszone po Deadlinie, stanowiące ile jest karniaczków za brak zgłoszeń w TK i wypełnionego formularza (czyli i rozpisek) do dnia ogłoszenia Pairingów, więc nie narzekałbym na Wojtusia :)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Dobra, po kolei. Łosie karniak, bo się nie znaleźli. Kolejny karniaczek, jak się nie znajdą do jutra do 21.00. mam nadzieję, że do soboty do 21 się znajdą.

Malal nie będzie narzekał zbyt głośno, bo jedzie ze mną na turniej. Przynajmniej mam nadzieję, że nie będzie narzekał xd

Goboss, ja mogę pograć za Semiego, więc tylko Guldu karniaczka zarobi! ;)

Edit: za znalezienie Łosiów nagroda browarek! Łosie wyłączone z konkursu!
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

Malal i Robson. (na TK - Tomek (sparowany z nami) i Robert (sparowany z Adamem))
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Nie wiem co tu bylo
Ostatnio zmieniony 28 paź 2022, o 21:45 przez Wojtuś, łącznie zmieniany 2 razy.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

ODPOWIEDZ