[Łódź] Macki Wojny 29-30.10.2022

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Re: [Łódź] Macki Wojny 29-30.10.2022

Post autor: Azurix »

Cylindryk pisze: 26 paź 2022, o 06:09
ślivek pisze: 25 paź 2022, o 20:34 Cylindryk - stąd info o karniakach. W praktyce 5-10 minut i beda pairingi na kolejną jak wojtuś będzie tak surowy jak zapowiada. Po iluś tam minutach wpisze wynik 10:10, zrobi pairingi i wlepi karniaki na spokojnie jak się runda zacznie :)
Sorry, ale nie - raz, czas na przygotowanie paringów jest zabierany z czasu gry.
Dwa, nie ma czasu przeznaczonego na przemieszczenie się - też jest zabierany z czasu gry.
Ile to jest osób? 60? I wszyscy w ciągu nanosekundy (bo tyle jest zostawione w rozpisce czasowej) zmienią stoły, tak?
Z doświadczenia powiem - bardzo słaby pomysł.

Zrobicie jak uważacie oczywiście, ale wlepianie karniaków w tym momencie jest sytuacją mocno nie w porządku imo.
Ogarnięte ;)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Kallor
Wałkarz
Posty: 66

Post autor: Kallor »

EveR pisze: 26 paź 2022, o 10:25 Po 1. przypominam, że czas w tej grze jest zasobem takim samym jak jednostki na stole.
Dogrywanie 3 bitwy po limicie czasu jest nie fair względem graczy, którzy zdecydują się zagrać bitwę w przewidzianych ramach czasowych, to jest fakt.

Po 2. to zaczynanie później, bo co dokładnie? Całe życie trzeba było się najebać i wstać rano na bitwę. To też jest skill, żeby się nie zrzygać o 8:30 w deployu, nie po to Szczecin to ćwiczył latami, żeby teraz się królewny wysypiały do 10:00 po nocy chlania. Trzeba wiedzieć co to odpowiedzialność:
https://www.youtube.com/watch?v=g4RhU-- ... %C4%85dowy
Na szczęście gram orkami. Jakby co się wymskło, wystarczy, że krzyknę "Troll Belch: Special Attack, S5 AP 10!!" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Azurix pisze: 26 paź 2022, o 10:52 Imho to byłoby super rozwiązanie. Mniejsze punkty na Parówie i np. 4 bitwy w sobotę, a 1 bitwa w niedzielę. O czymś takim myślałem, tylko dostałem stanowczy przykaz żeby w tym roku nie zmieniać formatu :)
Zmienisz format, to dla mnie koniec Macek ;/
Mniejsze parówki gramy sobie gdzie indziej.
Jak już chcesz coś zmieniać, to lepiej już aby było tylko 4 bitwy grać zamiast 5.

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Ktoś bitewka piątek wieczór?

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Handełek pisze: 26 paź 2022, o 12:44 Ktoś bitewka piątek wieczór?
Wstępnie ja z WarSem.

Góral słyszałem o jakimś straszeniu mojego Giermka?
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Góral86
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 155

Post autor: Góral86 »

Pawlak jak to mówią Górale, som czy(3) prowdy: cało prowda, tys prowda i gówno prowda;) Tam było tylko z mojej strony zapewnienie , że się niczego nie boimy z Rychem, nawet Warxa;)

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3691
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

@Azur - czy jest jakaś lista hotelowa czy dałeś pokoje jak są pary bez mieszania ???
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

DOBRA KURCZĘ, KTÓRE ŁOSIE SIĘ PODWÓJNIE WPISALI?
DOPÓKI ICH NIE ZNAJDZIEMY TO PROBLEM Z PARINGAMI.
Pomóżcie mi proszę znaleźć tych łosiów.

Btw Guldur wolontariusz na baja.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Góral86 pisze: 26 paź 2022, o 14:33 Pawlak jak to mówią Górale, som czy(3) prowdy: cało prowda, tys prowda i gówno prowda;) Tam było tylko z mojej strony zapewnienie , że się niczego nie boimy z Rychem, nawet Warxa;)
Warx jest straszny jak śpi
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Paringi na TK jeszcze nieoficjalnie, jak wrócę to już powinny być rozpy. Jak się odnajdą łosie, to git, a jak nie to wymyślimy im jakaś karę
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Wojtek, weź nas proszę nie paruj w 1szej z Jeżusem, to przecież klubowicz.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

widzę już 3 set paringów dzisiaj - o co chodzi?
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

swieta_barbara pisze: 26 paź 2022, o 19:31 Wojtek, weź nas proszę nie paruj w 1szej z Jeżusem, to przecież klubowicz.
W związku z powyższym paringi losowane od nowa, nie wiem kto jeszcze jest wewnątrzklubowo sparowany, nie znam wszystkich. A tym razem liknąłem opcję nieparowania wewnątrzklubowego. Tak jak pisałem wcześniej paringi nie były jeszcze oficjalne. Teraz są, z zastrzeżeniem, o którym poniżej.

W związku z powyższym, że wszystkich nie znam, a co dzisiaj odkrył Żyraf. Bardzo prosze wszystich o zmianę imion na TK na ksywki. Da się to zrobić tylko na kompie, a ułatwi to zarówno ten turniej, jak iprzyszłą turniejową karierę.

Rozwiązanie sprawy Łosiów:
Łosie będą dwa, Łoś B i Łoś A.
Łoś A niech będzie tym, co ma krótsze nazwisko, jeśli równe, to imię.
Drużyna Łosi gra z drużyną, którą TK wylosował Łosiowi A.
Łoś B zostanie zamieniony z przeciwnikiem Guldura, czyli reprezentacją Animosity.

W ten sposób Guldur ma baya, Emil nie wie z kim gra i nie wiadomo kto gra z Animosity. Prawdopodobnie podczas czytania rozpisek komuś się uda odkryć, kto jest Łosiami. Proszę zgłosić. (Azur właśnie wrzuca rozpy.)

Jeśli do czwartku 21:00 Łosie się nie znajdą, zostaną ukarani 1 punktem karnym za to, że chlopaki z Animosity i jeszcze jedna drużyna będą mieli mniej czasu na przygotowanie do bitew.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3691
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Wojtuś pisze: 26 paź 2022, o 21:34
swieta_barbara pisze: 26 paź 2022, o 19:31 Wojtek, weź nas proszę nie paruj w 1szej z Jeżusem, to przecież klubowicz.
W związku z powyższym paringi losowane od nowa, nie wiem kto jeszcze jest wewnątrzklubowo sparowany, nie znam wszystkich. A tym razem liknąłem opcję nieparowania wewnątrzklubowego.

A co z czelendźami ? bo były 2 rzucone, a żadnego chyba nie ma.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

ROZPISKI:
https://drive.google.com/file/d/1bY0jQy ... sp=sharing


Żuku - Żyraf
BigBoss - Szymu
Ostatnio zmieniony 26 paź 2022, o 23:18 przez Wojtuś, łącznie zmieniany 1 raz.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Rozpy: https://drive.google.com/file/d/1u5GxIG ... sp=sharing

Brakuje zgłoszeń od Robson i Malal

P.S.: Link jest też przypięty na 1 stronie pod harmonogramem :)
Ostatnio zmieniony 27 paź 2022, o 13:45 przez Azurix, łącznie zmieniany 1 raz.
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Robson i Malal dosłali rozpy. Przyznane zostały 2 karniaki za niedosłanie rozp w terminie.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Wojtuś pisze: 26 paź 2022, o 23:48 Robson i Malal dosłali rozpy. Przyznane zostały 2 karniaki za niedosłanie rozp w terminie.
Po pierwsze zluzuj troszke bo napisales pare postow wyzej ze mamy czas do czwartku do 21 :) Po drugie nie widze nigdzie w regulaminie ani wymogu rozp ani karnych za to. Wiec ladnie prosze wycofac te karne z notesika. Pzdr
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3691
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Czy otwiera się Wam ten link z rozpami bezproblemowo ? Czy macie też problemos jak ja ???
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Żyraf
Wałkarz
Posty: 79

Post autor: Żyraf »

Heptun pisze: 27 paź 2022, o 04:50 Czy otwiera się Wam ten link z rozpami bezproblemowo ? Czy macie też problemos jak ja ???
U mnie spoko.

ODPOWIEDZ