[Master] DMP 15-16.07.2023, + preDMP 14.06.2023, Warszawa

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kompatybilijny
Wałkarz
Posty: 99

Re: [Master] DMP 15-16.07.2023, + preDMP 14.06.2023, Warszawa

Post autor: kompatybilijny »

Myth pisze: 10 lip 2023, o 09:57 Na wszystkich poprzednich turniejach zmiany domen magii nie były dozwolone. Teraz po czasie każdy może spojrzeć na rozpiski i stwierdzić czy potrzebuje więcej dywinacji, czy alchemii, czy pyro. Nie mam ochoty otwierać tej puszki pandory.

New Recruit wyrzuca mi takie powiadomienia:
Obrazek
Właściciele rozpisek proszeni są o odniesienie się.

Zegary szachowe. Nie skopiowałem z poprzednich turniejów, powinniśmy byli zagrać na wytyczne opracowywane na ETC: https://docs.google.com/document/d/1Qb1 ... 4aemA/edit
Więc traktujmy to jako opcję, a nie nakaz. Praktyka pokazuje, że zegary pojawiają się przy jednym - dwóch stołach na masterach, niezmiennie u tych samych osób. Możecie potraktować dokument jako wytyczne, możecie dogadać się samodzielnie (co też jest opcją z dokumentu). Dogadajcie się.

Na razie mam sędziego głównego i dwójkę, która pomoże ocenić malarkę w trakcie. Szukam sędziego liniowego - może ktoś byłby zainteresowany?

W razie potrzeby w trakcie gry gracz może poprosić o czas kapitański - 3 minuty raz na rundę.
To nie jest zmiana, tylko błąd w wyświetlaniu. Z godzinę new Recruit uparcie próbował wyświetlać złą ilość flagellantów u mnie w rozpie, a jak w końcu po kilkukrotnym przepisaniu rozpy to naprawiłem, to zaczęło wyświetlać złą domenę. Jakbyście potrzebowali potwierdzenia, to wcześniej wysłałem rozpę w formacie txt na maila - tam jest poprawnie divinacja. Rozpa była budowana pod divinację i każdy to widzi. Nie moja wina, że new recruit ma bugi.

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

C'mon, przeciez widac ewidentnie, ze to blad. 6 czarow z alchemii by wzial?
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Jeśli w przesłanej rozpisce w formacie txt była divinacja, to myślę że spokojnie można dać mu -1 za niepoprawne zgłoszenie i zmienić tą domenę magii.
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
kompatybilijny
Wałkarz
Posty: 99

Post autor: kompatybilijny »

Klaudel pisze: 10 lip 2023, o 12:53 C'mon, przeciez widac ewidentnie, ze to blad. 6 czarow z alchemii by wzial?
Jakby rozpa nie była pod divinację, to nawet korony na marshallu by nie było. NR po prostu źle wyświetla.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3135
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Luzik, jest rozpiska w txt na mailu sprzed dwóch dni, ma dywinację. Poprawię bez dodatkowych problemów.
Rozpiska Szyma ma wykupiony na generale upgrade dający mu Heavy Armour, ale NR go nie uwzględnił. Dopisałem ręcznie, Essence of Mithril działa normalnie.
Rozpiska Boi (Strefa Zero) faktycznie ma przekroczone punkty, poprawię odejmując jednego spectral huntera i dodając szkielety do oddziału w core. -1 pkt.
Rozpiska Big Bossa wydaje się nie mieć błędu. AB składa te oddziały tak samo.

Nie udało się naprawić hotelowi basenu. Ale w piwo się zaopatrzą, ogarnę dodatkowe stoły do gry.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Myth pisze: 10 lip 2023, o 13:29 Luzik, jest rozpiska w txt na mailu sprzed dwóch dni, ma dywinację. Poprawię bez dodatkowych problemów.
Rozpiska Szyma ma wykupiony na generale upgrade dający mu Heavy Armour, ale NR go nie uwzględnił. Dopisałem ręcznie, Essence of Mithril działa normalnie.
Rozpiska Boi (Strefa Zero) faktycznie ma przekroczone punkty, poprawię odejmując jednego spectral huntera i dodając szkielety do oddziału w core. -1 pkt.
Rozpiska Big Bossa wydaje się nie mieć błędu. AB składa te oddziały tak samo.

Nie udało się naprawić hotelowi basenu. Ale w piwo się zaopatrzą, ogarnę dodatkowe stoły do gry.
=D> =D> =D> =D> =D> =D>

Kiedy możemy spodziewać się parringów?
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
swierszcz48
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47
Lokalizacja: Orando Wrocław

Post autor: swierszcz48 »

Czy mi się wydaje, czy hotel ma zawsze problem z basenem podczas naszych turniejów.... Przypadek?

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3135
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Paringi spróbuję zrobić dzisiaj, chwilę trwa ręczne przepisanie challengów, a mam jeszcze sporo innych rzeczy do ogarnięcia.

W basenie byłem ostatni raz na DMP 2022, nie pamiętam czy podczas Jesiennego Łomotu był otwarty. Potem w marcu był zamknięty z powodu cen gazu, a teraz jest w grubszym remoncie.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
cluzoe
Mudżahedin
Posty: 279

Post autor: cluzoe »

No słabo z tym basenem.
Liczyłem troche na to.
Obrazek

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

cluzoe pisze: 10 lip 2023, o 14:11 No słabo z tym basenem.
Liczyłem troche na to.
Tak spojrzałem na stronę internetową hotelu i nie ma tam nic o basenie, widać już długo się ciągnie temat.
Ja też pamiętam że tylko raz dane było mi skorzystać na jednym z pierwszych turniejów w hotelu.

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Myth pisze: 10 lip 2023, o 13:29 Nie udało się naprawić hotelowi basenu.
Obrazek
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

Południowa Szwecja OnG Shak'al
Nielegalna lista - Tribe Leader ogranicza goblin cunning do 10% czyli 450 a masz 782 (goblin artillery posiada goblin cunning). Zlikwidowanie Tribe Leader z kolei pociąga za sobą crossbow z iron orcs.
Proszę o poprawioną rozpiskę :)
@myth jak możesz skontaktuj się z drużyną także poza forum.
Obrazek

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3350
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

swierszcz48 pisze: 10 lip 2023, o 13:35 Czy mi się wydaje, czy hotel ma zawsze problem z basenem podczas naszych turniejów.... Przypadek?
Ostatnimi osobami widzianymi na basenie byli chłopy z 8Bili.
To jest dopiero Przypadek??

Awatar użytkownika
Kacpi 1998
Masakrator
Posty: 2195

Post autor: Kacpi 1998 »

Jakby ktoś jechał z okolic Krakowa i mógłby mnie zabrać to prosiłbym o kontakt (wsiadłbym po drodze w Kielcach).

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3135
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Update listy hotelowej o wczorajsze i część dzisiejszych wpłat. Kilku z Was nie mogłem zidentyfikować z teamem, jesteście na końcu listy. Naturalnie do poprawy.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Jak tam paringi? Robio sie? :)
We can't stop here. This is bat country.

Góral86
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157

Post autor: Góral86 »

Smiechu pisze: 10 lip 2023, o 23:02
swierszcz48 pisze: 10 lip 2023, o 13:35 Czy mi się wydaje, czy hotel ma zawsze problem z basenem podczas naszych turniejów.... Przypadek?
Ostatnimi osobami widzianymi na basenie byli chłopy z 8Bili.
To jest dopiero Przypadek??
A co to zawody w pływaniu?😁

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3350
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Góral86 pisze: 11 lip 2023, o 16:09
Smiechu pisze: 10 lip 2023, o 23:02
swierszcz48 pisze: 10 lip 2023, o 13:35 Czy mi się wydaje, czy hotel ma zawsze problem z basenem podczas naszych turniejów.... Przypadek?
Ostatnimi osobami widzianymi na basenie byli chłopy z 8Bili.
To jest dopiero Przypadek??
A co to zawody w pływaniu?😁
Bardziej może jakieś zgorszenie na taśmach monitoringu.

Awatar użytkownika
grimgorg
Warzywo
Posty: 16

Post autor: grimgorg »

Pożycze wywernę :)
Albo coś co może grać jako wywerna.

ślivek
Kretozord
Posty: 1659

Post autor: ślivek »

Wezmę Ci.
Pairingi się mam nadzieję zrobią dzisiaj.
Obrazek

ODPOWIEDZ