[Master] DMP 15-16.07.2023, + preDMP 14.06.2023, Warszawa

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Re: [Master] DMP 15-16.07.2023, + preDMP 14.06.2023, Warszawa

Post autor: katerek »

Mythu a nam a nam :P tyleee terenów Heptun targał a mógł wziąć dwie flaski więcej :P...of kors żartuję :)

Też dziękuję za super organizację Markowi i.... szarej eminencji tego turnieju Agnieszce :) za dobre słowo, pamięć i ogarnianie tego co było nieogarnięte :)
Gratuluję Topce =D> =D>

Przeciwnikom dziękuję za bitwy...i naukę.
Już wiem że imperium nie jest takie straszne jak je malują.
Haje jak to haje ciągle na haju :P
WoDG I love it :D
no i ....jak leciał klasyk "Rzymek nie daruję Ci tej nocy... :P" ;) koniecznie musi być match number trzy :)

Oczywiście po turnieju sobie przypomniałem, że na głównym kolcku miałem MR2 :P...kolega niemiec sprzyjał przeciwnikom :D
Było super indywidualnie 20 miejsce no wypas :)

Widzimy się we wrześniu we Włocławku :)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
Zielony
Kretozord
Posty: 1714
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Zielony »

Dzięki za kolejne udane DMP
Nie myślałem, że kiedyś to napiszę ale: Paprotnia stolicą polskiego battla!
Brawo Myth
Obrazek

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ten weekend był tak udany.
Marek i Agnieszka - nie przestajecie zaskakiwać na plus! Super sprawa z tymi wszystkimi nagrodami za ligę, szczególnie za top3. Mega!
Dziękuję moim przeciwnikom za emocjonujące bitwy w super atmosferze. Oby tak zawsze!

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

lapamat pisze: 17 lip 2023, o 12:06 Szczególne gratulacje dla chłopaków z 8 bili, prawdziwych underdogów tego turnieju. Graliście świetnie. DeBelial wybacz mój płacz na kości i niepotrzebne nerwy, szczególnie że kiedy Ty miałeś pecha zachowywałeś stoicki spokój i klasę.
Z jednej strony fajnie by było, jakby tak wszyscy potrafili. Z drugiej strony ta gra straciłaby urok, jakby ludzie przestali kląć i buraczyć się na kości.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Serdeczne podziękowania dla Agnieszki i Mytha za świetną organizację, wszystkich przeciwników za wymagające bitwy oraz kolegów z drużyny za świetną zabawę i wspólne zwycięstwo. Gratulacje dla wszystkich uczestników za nie powtarzalną atmosferę która co roku motywuje do tego aby pojawić się na tym święcie naszego hobby.
Jednak na przyszłość może warto się zastanowić czy nie przenieść DMP na inny okres niż wakacje. Jesteśmy coraz starsi, mamy już rodziny a co za tym idzie często plany wakacyjne kolidują z DMP.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Big Boss M. pisze: 18 lip 2023, o 13:18 Serdeczne podziękowania dla Agnieszki i Mytha za świetną organizację, wszystkich przeciwników za wymagające bitwy oraz kolegów z drużyny za świetną zabawę i wspólne zwycięstwo. Gratulacje dla wszystkich uczestników za nie powtarzalną atmosferę która co roku motywuje do tego aby pojawić się na tym święcie naszego hobby.
Jednak na przyszłość może warto się zastanowić czy nie przenieść DMP na inny okres niż wakacje. Jesteśmy coraz starsi, mamy już rodziny a co za tym idzie często plany wakacyjne kolidują z DMP.
Wstępnie rozmawiałem z Mythem, żeby przyszłoroczne DMP zorganizować 15-16/06, czyli tydzień przed zakończeniem roku szkolnego. To ostatni bezpieczny niekolidujący termin.

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Pytanie, czy "sezon" nam wtedy się nie skróci, biorąc pod uwagę wypalenie figurkowe po DMP?
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

A może Wrzesień?

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Pamiętam jak kilka pierwszych DMP odbywało się na Bazyliszku w październiku, powrót do Starych Czasów :D.

Awatar użytkownika
Zielony
Kretozord
Posty: 1714
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Zielony »

Są gdzieś zdjęcia goblinów Bonka z DMP. Bardzo żałuję, że nie widziałem ich na żywo :/
Obrazek

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3135
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Jasne, armia Bonka, chociaż bez nowości, które wrzucił bodajże wczoraj na FB: https://photos.app.goo.gl/bnbuuHuPWKASnQXH6

Terminy na DMP 2024 sprawdzę, faktycznie wydaje mi się, żeby zrobić to w czerwcu, jeszcze w trakcie roku szkolnego. Pomyślę też czy wrzesień ma sens.

Miałem jeszcze dodać o bonach - nagrodzeni mogą je wykorzystać albo na modele z mojej regularnej oferty, albo na wydruk modeli z Waszych własnych plików. Mogą też być spożytkowane na maty i tereny 2D.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3694
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Myth pisze: 18 lip 2023, o 20:13
Terminy na DMP 2024 sprawdzę, faktycznie wydaje mi się, żeby zrobić to w czerwcu, jeszcze w trakcie roku szkolnego. Pomyślę też czy wrzesień ma sens.
Wczesny czerwiec ma sens (to DMP więc większość się dostosuje), a wrzesień jest ... Salamandrowy Salamaster [-X :mrgreen:
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
G@lahad
Chuck Norris
Posty: 550
Lokalizacja: Vanguard/Łódź

Post autor: G@lahad »

Jeśli chodzi o DMP w wakacje to zawsze mam w Łodzi problem :/ są urlopy, obozy, sezony działkowca, giełdy, jarmarki, rejsy i kto wie co jeszcze. Mam trudności z zebraniem teamu, a nawet z tym żebym sam był obecny :D

Dlatego uważam, że fajniej by było przenieść DMP na inny miesiąc poza sezonem urlopowym. Z mojej perspektywy listopad lub grudzień brzmią spoko. Idealnie DMP kończyłoby dany sezon i rok grania w nasz system :)

Czerwiec też jest niezły, a co z majem? Wciąż jest luka po masterze w Szczyrku

Wrzesień to zbyt napięty miesiąc na wszystkich możliwych polach :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3350
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Najlepiej to opcja po świętach Wielkanocnych, ale conajmniej 2tyg. przed majowka.

Koniec roku nie wchodzi w grę gdyż zawsze na DMP rozdawane są nagrody sezonowe.
Za poprzedni za długo czekać, a za obecny nie da się gdyż nie będzie skończony.

Góral86
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157

Post autor: Góral86 »

G@lahad pisze: 19 lip 2023, o 09:06 Jeśli chodzi o DMP w wakacje to zawsze mam w Łodzi problem :/ są urlopy, obozy, sezony działkowca, giełdy, jarmarki, rejsy i kto wie co jeszcze. Mam trudności z zebraniem teamu, a nawet z tym żebym sam był obecny :D

Dlatego uważam, że fajniej by było przenieść DMP na inny miesiąc poza sezonem urlopowym. Z mojej perspektywy listopad lub grudzień brzmią spoko. Idealnie DMP kończyłoby dany sezon i rok grania w nasz system :)

Czerwiec też jest niezły, a co z majem? Wciąż jest luka po masterze w Szczyrku

Wrzesień to zbyt napięty miesiąc na wszystkich możliwych polach :roll:
Trwają prace nad reaktywacją Orczego Gniazda w nowym hotelu, tak żeby Szczyrk wrócił na mapę Battla. jezeli uda się klepnąć odpowiednią ofertę to będzie to przedstawione pod głosowanie LL

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Big Boss M. pisze: 18 lip 2023, o 14:53 A może Wrzesień?
Z mojej perspektywy wrzesień jest znacznie trudniejszy niż miesiące wakacyjne. Zapisywanie dzieciaków na zajęcia i wdrażanie do powakacyjnej rutyny zawsze mnie jak mokrą szmatę wyżmie.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Czerwiec byłby lepszy ale faktycznie po DMP zawsze jest dość ogórkowy sezon - start to nowy rok i nowy patch - mielibyśmy 6 miesięcy intensywne i reszta to…
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

DMP, DMP, i po DMP...

Dzięki wszystkim za świetną zabawę i dobre bitwy !

Teraz ETC, ETC :P

Kibicujcie !

Dla podkręcenia emocji, niemieckie predykcje ! Beczka śmiechu !

https://www.youtube.com/watch?v=DQWZLEPGBEU

Awatar użytkownika
lapamat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Post autor: lapamat »

Szaitis pisze: 19 lip 2023, o 18:11 DMP, DMP, i po DMP...

https://www.youtube.com/watch?v=DQWZLEPGBEU
Wyborny humor, boki zrywać. Polecam każdemu.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Nie karmić trolla.

ODPOWIEDZ