[ Master] Ośmiu Wspaniałych 27-28.05.2023, Warszawa

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3133
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Re: [ Master] Ośmiu Wspaniałych 27-28.05.2023, Warszawa

Post autor: Myth »

Ktoś zostawił bluzę z kluczami samochodowymi, bez dokumentów.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
HarryAxe
Chuck Norris
Posty: 555
Lokalizacja: Míl Än Óveķ

Post autor: HarryAxe »

Dziekuje wszystkim a zwłaszcza Markowi - zabawa i organizacja super.
Ale.
Rzucam jednak Mythowi rękawice - zrób ankietę wśród uczestników czy ośmio osobowe turnieje to dobry pomysł na przyszłość. Przy takiej frekwencji NR wyrzuca dziwne paringi, za długo i zbyt chaotycznie wyglada parowanie.
Podsumowując MW! Jest raczej przeciwko takiej formule.

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1509
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Może za rok będzie lepsza frekwencja i będziemy mieli herford ale w Polsce i będzie fajnie, fajniusio, po koleżeńsku.

Mi się format podoba, składanie drużyny to była jazda ostra ale koniec końców się udało i nie żałuję, pozdro dla mytha xd
Obrazek

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

HarryAxe pisze: 28 maja 2023, o 17:23 Dziekuje wszystkim a zwłaszcza Markowi - zabawa i organizacja super.
Ale.
Rzucam jednak Mythowi rękawice - zrób ankietę wśród uczestników czy ośmio osobowe turnieje to dobry pomysł na przyszłość. Przy takiej frekwencji NR wyrzuca dziwne paringi, za długo i zbyt chaotycznie wyglada parowanie.
Podsumowując MW! Jest raczej przeciwko takiej formule.
Obawiam się że slaba frekwencja na tym turnieju nie była spowodowana formatem, a terminem. Niestety ale ścisk masteowy jaki się zrobił niewątpliwie spowodował rezygnację. Nie oszukujmy się, ale na przełomie niecałych 7 tygodni mamy 3 turnieje klasy Master w tym ten najważniejszy i najfajnieszy dla większości czyli DMP - gdzieś ten rykoszet musiał paść.

Na przyszłość (moje zdanie) - 8osobowy powinien być wcześniej (w terminie Kozaka np, a Kozak na jesieni) lub poprostu zamiast Kozaka. Chociaż fajnie sie gra takie drużynówki 3 i 4 osobowe.


Tak czy inaczej jest to pierwszy tego rodzaju turniej w Polsce to itak złapał przyzwoita frekwencję.

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3691
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

@Smiechu - +1 (zresztą jest to wg mnie problem do rozmowy oddzielnej w tematach masterów)

Co do samego turnieju - fajna zabawa ale faktycznie te 8 osobowe drużyny przy niskiej frekwencji powodują ostatnią bitwę dla jednego ze słabszych temów z JH (bitewka była przyjemna ale wynik raczej z góry do przewidzenia :P). Jednak rozumiem logikę parowania w NR i trudno było inaczej to pospinać.

Weekend naprawdę wyborny - chilllowanie do prawie 3 w nocy (po drodze jeszcze 4 bitewka sobotnia jako moja tradycja) to jest coś co uwielbiam na tych wyjazdach.

Co do samej gry - mogliśmy pewnie lepiej zagrać ale ... potrenujemy do DMP :)

Organizacja jak zwykle na wypasie - nawet chodzenie po piwo na dół do baru nie było większym problemem.

Dziękuję w takim razie moim kolegom z teamu oraz wszystkim przeciwnikom - Cotau, Wokrze, Gremli, Franek G. oraz Jeżus.

Do zobaczenie we WŁOCŁAWKU na Salamasterze 3 w czerwcu !!!
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Świetny to był turniej. Organizacja jak zwykle na wysokim poziomie, dzięki Myth za super weekend.

Kilka spostrzeżeń:
- salka na górze fajna z tym balkonem dla palaczy i toaletą tuż przy sali konferencyjnej
- jednocześnie jednak dużo mniejsza przez co w środku był dużo wyższy poziom hałasu
- sumarycznie salkę oceniam na równie dobrym poziomie jak tę na parterze
- zajebista rybka w niedzielę na obiad :)
- JH 8-osobowy format pasuje, bo jesteśmy dużym klubem i zebraliśmy skład bez większego problemu - ale rozumiem, że dla mniejszych klubów wystawienie ekipy było trudniejsze no i faktycznie trochę cyrki z paringami; myślę że można to powtórzyć, ale nie co roku, ale raczej co dwa lata i jednak trzeba zrobić wokół tego większy hype, żeby przynajmniej te 14 drużyn było i pairingi wychodziły bardziej równomiernie.

Miałem 5 zajebistych gier z ekstra ziomeczkami, dzięki wielkie za bezspinowy weekend. Dzięki ogromne za wspólna zabawę dla JH. Gratulacje dla Underdogsów, mieli rewelacyjną formę w ten weekend.

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1039

Post autor: Dancaarkiiel »

gg go next
Obrazek

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

Dzięki za turniej, było super. 8 osób wymaga dobrego ogarnięcia rozp i funkcji w teamie. Na 3 osoby jest najłatwiej :P

Zagrałbym jeszcze raz taki turniej, szczególnie w takim miejscu i z taką pogodą. Myślę że raz na rok będzie git.

Gratki dla topki i dla Dudiego za indywidualny wynik chujowymi mumiami hue hue.

Pozdrawiam.
Obrazek

Awatar użytkownika
lapamat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Post autor: lapamat »

Dzięki za turniej, ukłony w stronę organizatorów i wszystkich graczy którzy przyjechali :)

Gratulacje dla wszystkich zespołów, dzięki przeciwnikom za bardzo przyjemne, bezspinowe, 6 turowe bitewki.

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Tutajec pisze: 29 maja 2023, o 14:03 Dzięki za turniej, było super. 8 osób wymaga dobrego ogarnięcia rozp i funkcji w teamie. Na 3 osoby jest najłatwiej :P

Zagrałbym jeszcze raz taki turniej, szczególnie w takim miejscu i z taką pogodą. Myślę że raz na rok będzie git.

Gratki dla topki i dla Dudiego za indywidualny wynik chujowymi mumiami hue hue.

Pozdrawiam.
Teraz niech tylko Speedy niczego nie pisze na forum t9a bo się ludzie obczają, że można nimi grać xD .
Terrakota the best.

Dzięki za przemiłe bitewki.

8mio osobówka jest ok pod warunkiem, że będzie raz na 2 lata i ogłoszona z dużym wyprzedzeniem. DMP powinno być jedynym turniejem 5 osobowym, a 3 osobówki są najwygodniejsze (ich może być już ile się tam chce) bo łatwiej każdemu zebrać team.

Awatar użytkownika
HarryAxe
Chuck Norris
Posty: 555
Lokalizacja: Míl Än Óveķ

Post autor: HarryAxe »

Shakin' Dudi pisze: 30 maja 2023, o 11:33 8mio osobówka jest ok pod warunkiem, że będzie raz na 2 lata i ogłoszona z dużym wyprzedzeniem. DMP powinno być jedynym turniejem 5 osobowym, a 3 osobówki są najwygodniejsze (ich może być już ile się tam chce) bo łatwiej każdemu zebrać team.
popieram

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3133
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Serdeczne dzięki za uczestnictwo w turnieju, Panowie :-) Jestem mega wdzięczny za Wasze zaufanie i podjęcie próby nowego formatu. Podziękowania lecą również dla Slivka za sędziowanie, dla mojego teamu za wspólną grę i dla przeciwników za bezspinowe bitwy.

Osobiście myślę, że format per se nie był złym pomysłem. Wielu uczestników nigdy nie miało szansy zagrać w tej formie. Mam nadzieję powtórzyć go w przyszłości. Z drugiej strony rozumiem, że części uczestników przysporzył problemu ze względu na powtarzające się w klubach armie lub po prostu zbyt krótką ławkę chętnych do gry. Na pewno nauczką jest nie organizować go w maju, w czasie pierwszych urlopów i komunii. Na pewno też postaram się o większy odstęp czasowy między swoimi turniejami na przyszłość.

Osobną sprawą jest liczba rund. Nie kombinowałem już z tym, ale faktycznie nie trzeba ich było aż tylu. Najwyżej będzie to kwestia głosowania przez LL, bo teraz master musi mieć 5 rund, żeby był masterem.

Postawię w tym tygodniu ankietę i wrzucę zdjęcia :-)

Dla nagrodzonych bonami - moja strona właśnie jest naprawiana i przechodzi testy. Możecie wstrzymać się z zamówieniem aż dam znać, że jest ok. Alternatywnie napiszcie maila na biuro@marnadrukarnia.com, wysyłając mi zdjęcie swojego bonu i nazwy / linki / screeny figurek, których jesteście zainteresowani.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Smieszne ze kiedyś trzeba było brać pod uwagę sesje, teraz komunie - co będzie później? :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
HarryAxe
Chuck Norris
Posty: 555
Lokalizacja: Míl Än Óveķ

Post autor: HarryAxe »

Laik pisze: 30 maja 2023, o 14:01 Smieszne ze kiedyś trzeba było brać pod uwagę sesje, teraz komunie - co będzie później? :)
Rozwody i pogrzeby

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

HarryAxe pisze: 30 maja 2023, o 14:13
Laik pisze: 30 maja 2023, o 14:01 Smieszne ze kiedyś trzeba było brać pod uwagę sesje, teraz komunie - co będzie później? :)
Rozwody i pogrzeby
W przypadku niektórych to i transplantacji.

Myth.
Na dobrą sprawę przy tej ilości teamów (a właściwie tej ilosci faworytów) spokojnie można było grać 4 bitewki.
Podium wyłoniło się już w niedzielę w południe. 5 bitwa niepotrzebnie zamieszała dół stawki - współczucia dla Żółtych.

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3133
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Najpierw będziemy sprowadzać na turnieje nasze dzieci, żeby celebrować ich pierwszą armię. Potem będą śluby naszych dzieci, ale tylko w terminach niekolidujących z masterami. Ewentualnie ogarnę ślub w trakcie turnieju - oba to eventy ;-)

Tak, przy tej liczbie teamów wystarczyłyby 3 rundy, jak na lokalu. Bardzo do zastanowienia na przyszłość.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

3 rundy owszem, ale tylko przy założeniu że JH miało by challenge z Gentelmenami z baraków.
Ostatnio zmieniony 2 cze 2023, o 06:48 przez Smiechu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Dzięki za super turniej, podobało mi się. Mam tylko 1 przemyślenie, fajnie że była klima bo pogoda była mocno wiosenna, ale grałem 2 bitwę z klima wiejąca w twarz i jestem rozłożony. Może da się ogarnąć jakiś kompromis i np. ustawić na przyszłość nieco słabszy nawiew?

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 382

Post autor: Adam »

Dzięki za mega turniej chociaż zebranie drużyny nie było proste.
Big Boss M. pisze: 30 maja 2023, o 19:12 Dzięki za super turniej, podobało mi się. Mam tylko 1 przemyślenie, fajnie że była klima bo pogoda była mocno wiosenna, ale grałem 2 bitwę z klima wiejąca w twarz i jestem rozłożony. Może da się ogarnąć jakiś kompromis i np. ustawić na przyszłość nieco słabszy nawiew?
Zdecydowanie racja, ja po turnieju ledwo mogę ruszać szyją bo mi przemroziło w trzeciej bitwie :D

Góral86
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 155

Post autor: Góral86 »

Adam pisze: 30 maja 2023, o 20:30 Dzięki za mega turniej chociaż zebranie drużyny nie było proste.
Big Boss M. pisze: 30 maja 2023, o 19:12 Dzięki za super turniej, podobało mi się. Mam tylko 1 przemyślenie, fajnie że była klima bo pogoda była mocno wiosenna, ale grałem 2 bitwę z klima wiejąca w twarz i jestem rozłożony. Może da się ogarnąć jakiś kompromis i np. ustawić na przyszłość nieco słabszy nawiew?
Zdecydowanie racja, ja po turnieju ledwo mogę ruszać szyją bo mi przemroziło w trzeciej bitwie :D
Na niższych stołach mniej wieje 😁

ODPOWIEDZ