[MASTER] DMK Kraków-Zielonki 3x4500 9 Age 21-22 Styczeń 2023

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Jeśli jest ktoś chętny, żeby pojechać za mnie na DMK i pełnić zaszczytną rolę kapitana w drużynie Make Way: Pan tu nie stał! to proszę o cynk. Sponsoruję wejściówkę (bo i tak już ją zapłaciłem), mamy też ogarnięte miejsca noclegowe.
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Szukam transportu na powrót z Krakowa do Warszawy. Mogę prowadzić.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
HarryAxe
Chuck Norris
Posty: 553
Lokalizacja: Míl Än Óveķ

Post autor: HarryAxe »

Myth pisze: 19 sty 2023, o 15:33 Szukam transportu na powrót z Krakowa do Warszawy. Mogę prowadzić.
Załatwione :) zrzutka na paliwo i witaj na pokladzie

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Super, dzięki :-)
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 927
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

Albo_Albo pisze: 18 sty 2023, o 07:21 ile bedzie wege, poki co to mam z 6 zgloszen
Nie wiem czy jestem wśród tej szóstki, ale w razie co możesz dopisać siódmego.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

ok Miski, jesli ktos bedzie w okolicy kolo 20 to zapraszam pomoze w blatowaniu i moze sobie od razu pacynki zostawic. :)

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4745
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

Jakie widelki?
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Semi pisze: 20 sty 2023, o 15:36Jakie widelki?
Bay za pierwsza bitwę 34, za drugą 33 a za kolejne 32

Widełki 39-21

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Albo_Albo pisze: 18 sty 2023, o 07:21 ile bedzie wege, poki co to mam z 6 zgloszen
Nie dostałem potwierdzenia na priv mojej wiadomości, więc mam nadzieję, że 3 sztuki Blatcatsów są wśród wymienionych trawojadów :)

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Bonczek pisze: 20 sty 2023, o 18:03
Albo_Albo pisze: 18 sty 2023, o 07:21 ile bedzie wege, poki co to mam z 6 zgloszen
Nie dostałem potwierdzenia na priv mojej wiadomości, więc mam nadzieję, że 3 sztuki Blatcatsów są wśród wymienionych trawojadów :)
yep

Awatar użytkownika
WarX
Chuck Norris
Posty: 663
Lokalizacja: Katowice

Post autor: WarX »

Hejka!

Moja małżonka rozbudowała trochę stronkę do wspisywania wyników - od teraz jak wrzuci się rozpiskę (rozpiski ;) w formacie NR można automatycznie policzyć wynik zaznaczając na liście, które jednostki oddały 50%/100% punktów!

Zachęcam do korzystania!

https://wyniki.t9a.pl/

Mamy też małego helpa w PDF ;)
https://wyniki.t9a.pl/static/wyniki-t9a-pl-help.pdf

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

spokojnie mozecie byc po 8:30 albo nawet kolo 9, jako ze nie trzeba sie zapisywac bo wszystko jest online wiec po prostu idzcie na swoje stoly i sie rozkladajcie tak aby zaczac gre o 9:30

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Parringi na 4 bitwe

Obrazek

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3126
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Serdeczne dzięki dla organizatorów, teamu i przeciwników :-) Jak zawsze do Zielonek wracam z przekonaniem, że będzie bardzo dobry turniej w świetnej atmosferze. Liczę, że za rok też nas ugościcie.

Dla tych, którzy otrzymali bony rabatowe - popełniłem błąd, kody z bonów będą ważne do 15.03.2023 (a nie 2022). Żeby z nich skorzystać, wpiszcie je przy checkoucie na www.marnadrukarnia.com. Jeśli Waszego wymarzonego modelu nie ma na stronie, napiszcie mi maila na biuro@marnadrukarnia.com, myślę że znajdziemy coś odpowiedniego. Kod działa również na maty i inne akcesoria.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Dzięki za turniej. Podziękowania dla Albo_Albo i ekipy za organizację oraz dla Stana za sędziowanie. Gratki dla Ordinu i Adama, UD2 i JH+DW za top3.

Dzięki przeciwnikom za grę, zagrałem 5 bardzo dobrych, emocjonujących bitew. Przede wszystkim natomiast podziękowania dla chłopaków z legendarnej Morii za wspólne granie i za intensywne przygotowania przed turniejem. Żałuję jedynie naszego parowania na UD Hanysy i Góral, które totalnie spartoliliśmy.

Bardzo dobra organizacja. Idealna miejscówka, przyjemna atmosfera, sędziowanie i koniec o 15:00 w niedzielę też na plus. Bardzo przyjemny format 3 os. teamów, można łatwo się zebrać, co potwierdza bardzo silne obsadzenie turnieju. To co bym poprawił to przydałoby się +15 minut na bitwy pierwszego dnia, można zaczynać o 8:45. Fajnie, że już wszędzie były tereny 2d, choć zabrakło chyba paru murków :P i mapki mogłyby być przyklejone z boku stołów bo się potem gubią :). Byłem drugi raz na DMK i drugi raz wracam meeega zadowolony po bardzo dobrze spędzonym weekendzie, chyba ostatnio mój ulubiony Master.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Dzieki wielkie za turniej i jego organizacja

podziekowania przedewszystki dla mojego teamu Adama i crusa, z ktory mi sie super gralo.

Takze dla przeciwnikow ZielonegoSkavena, Abrasusa, Baszajewa, Furiona oraz Krzemiego, za mile i wymagajace bitweki

mam nadzieje, ze widzimysie na dmk za rok!

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Master petarda. Róbcie co roku i tyle w temacie!

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3687
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Dzięki serdeczne za super turniej, wyjazd i ekipę melanżującą :)
Epicki turniej z 3 squadami Salamandry - dzięki jeszcze raz chopaki za wspólny wyjazd !!!
A teraz odnośnie mastera - jak zwykle fajny klimat i miejscówka.
Odnośnie obiadu to musi być więcej stolików oraz osób do obsługi bo te 30 minut nie wystarcza (poza tym wkrada się jakiś chaos w wydawki obiadów).

Wynik turniejowy naszego teamu przemilczę i tylko podziękuje moim mega bez spinowym przeciwnikom - Łapamat, Żaba, Kosa, Galahad i Bonk.

Do zobaczenia za rok - mam nadzieję, że ponownie 3 teamy Salamandry najadą Kraków !!!
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Bardzo fajna impreza, warto było przyjechać, pograć i spotkać się z ludźmi. Podziękowania dla Albo Albo za to że Mu się chce dbać o to aby Kraków nie zniknął z battlowej mapy. Dzięki wielkie dla mojego teamu i do battla i do melanżu: Kuby i Asa.

=D>
Ostatnio zmieniony 23 sty 2023, o 22:15 przez Crane, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

ODPOWIEDZ