[MASTER] MASTER BLASTER Gorzów Wlkp 15-16.04.2023

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Re: [MASTER] MASTER BLASTER Gorzów Wlkp 15-16.04.2023

Post autor: Wojtuś »

Heja, dzięki Gorzowiaki za organizację turnieju! Miejscówka fajna, w centrum miasta. Jedzenie super. TVPiS na miejscu. Bardzo fajnie. Polecam.
Dzięki Justyna i Furek, że kupiliście dla nas mieszkanie, jak zabrakło miejsc w hotelu. To naprawdę kochane.
Dzięki przeciwnikom za fajne bitewki.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Heptun pisze: 17 kwie 2023, o 08:06 Mam jednak 2 uwagi do poprawienia na przyszłość dla orgów:

- parking płatny przy hotelu (słabe to bo płacimy jednak za hotel trochę hajsu i szukanie wolnego miejsca wkoło za darmochę ...)
To mój błąd. Przepraszam. Zawiodła komunikacja. Mieliśmy dedykowany free parking za hotelem. Zdecydowanie do poprawy na przyszłość.

- ocena malowania !!! - widziałem modele niepomalowane w większym lub mniejszym stopniu, a podobno był wymóg pomalowanej armii (armia Asa - wydruk ! - od nas jeden gracz nie przyjechał bo właśnie nie miał pomalowanej armii).
Poza tym AS dostał 12 pkt. za malowanie !!! Ja gdzie mam wszystkie pomalowane modele też dostałem 12 - to chyba jest słabe. Popracujcie na tym !!!
Słowem wyjaśnienia:
Ocena malowania była na zasadzie 0% albo 100%. Jak brakowało jednego elementu w kategorii, to szło 0.
Opcje są takie, że albo miałeś nie zrobione traye, albo wysiwyg.
As na pewno miał obcięte za jakość, bo to każdemu co miał 1 model niepomalowany zcinałem.

Odpowiadając na feedback:
Generalnie kwestia punktów hobbystycznych jest zdecydowanie do poprawy, zarówno jak chodzi o zgłoszenia, rozpiski, wpłaty. Ludzie mają to generalnie na maksa w dupie, a potem dużo osób ma żal, że nie dostało aż 5 pts za wpłatę w terminie czy obcinamy punkty za 1 niepomalowany model. Za rok wymyślimy coś innego, jesteśmy bogatsi o doświadczenie. Dziękuję.
Mam pytania o fotki bo widziałem, że ktoś z Rogatego robił foty aparatem ? Będą gdzieś dostępne ?
Podlinkujemy jak będą.


=================
Dziękujemy wszystkim za ciepłe słowa.
Dziękujemy wszystkim za przybycie!
Organizacja całego turnieju była na głowie Justyny, więc też dołączam się do gratulacji dla szanownej małżonki, że jej się chciało :) ja tylko poflexowałem się znajomością rulebooka, tym niemniej za podziękowania kłaniam się w pas!

Za rok właściciel hotelu zapowiedział, że da nam upust, więc będziemy mogli zrobić ten turniej w lepszej cenie dla Was.

Krychu
Wałkarz
Posty: 84
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Krychu »

A widzisz, gdybym wiedział że tak podchodzicie do kwestii oceny malowania to bym do Was przyjechał. Zapis o wymogu posiadania pomalowanej armii zinterpretowałem wprost tj. nie masz pomalowanej to nie nie przyjeżdżaj. No i nie przyjechałem, szkoda. Ale wybiorę się do Was za rok ;)
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
EveR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: EveR »

No i mamy złoty przykład xd Nowych graczy nie przybywa, a tu jeszcze większy gatekeeping. Nie masz pomalowanej armii to masz mniej pts, uczciwe i logiczne, wszystkie inne pomysły należy bojkotować i oddawać na nie mocz. Ciekawe ile jeszcze osób zrezygnowało przez ten wymóg. #-o

Z moje strony też te pokoje do wyjaśnienia, jebane koszary 4 osobowe w gnieździe p̶o̶t̶w̶o̶r̶ó̶w̶ ukraińców za cenę hiltona xd 500 zł za 2 noce od łba to daje 2000 zł za jeden pokój przytulił hotel, no cmon xD
Obrazek
Wiadomo śmierć frajerom. ~ As1, roku pańskiego 2020

Awatar użytkownika
Jeżus
Wodzirej
Posty: 693
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru - Warszawa

Post autor: Jeżus »

EveR pisze: 19 kwie 2023, o 09:15 No i mamy złoty przykład xd Nowych graczy nie przybywa, a tu jeszcze większy gatekeeping. Nie masz pomalowanej armii to masz mniej pts, uczciwe i logiczne, wszystkie inne pomysły należy bojkotować i oddawać na nie mocz. Ciekawe ile jeszcze osób zrezygnowało przez ten wymóg. #-o
Tak jak Pan Ever powiedział. Zły humor psycho-modelarzy nie powinien być powodem, dla którego rezygnujemy z większej frekwencji na turniejach.

Następnym razem Heptun bierz wszystkich co tylko mają modele i się ich wytłumaczy na miejscu (podejrzewam, że na końcu organizator będzie wdzięczny za dodatkowe 3-4 wpisówki).
Kalesoner pisze:Mi się temat podoba. Nie wiem o co wam chodzi. Poczytalbym co ma jeszcze Glonojad do napisania.

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

Dlatego u nas na preDMP nie będzie oceny malowania o!
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Jeżus pisze: 19 kwie 2023, o 12:26 Tak jak Pan Ever powiedział. Zły humor psycho-modelarzy nie powinien być powodem, dla którego rezygnujemy z większej frekwencji na turniejach.
+1
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

ODPOWIEDZ