Kandydatury na selekcjonerów 2023 - 2024

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 898
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Re: Kandydatury na selekcjonerów 2023 - 2024

Post autor: Milczek »

lapamat pisze: 22 sie 2023, o 15:38
swieta_barbara pisze: 22 sie 2023, o 14:06
lapamat pisze: 22 sie 2023, o 10:49Cenimy sobie bezstronność i uczciwość. Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby proces wyboru drużyny w roku 2024 był maksymalnie transparentny, rzetelny i otwarty dla każdego, bez patrzenia na barwy klubowe czy osobiste sympatie.
Czyli rozważacie wybór Furiona do składu po jego występie w kadrze niemieckiej w zeszłym roku?
Furion pokazał, że nie jest częścią naszej społeczności i nie ma problemu z graniem w innych reprezentacjach, wspieraniem głównych rywali Team Poland i w naszej ocenie pozbawił się mandatu do reprezentowania nas wszystkich jako gracz na przyszłorocznym ETC. Oczywiście każdy powinien otrzymać drugą, trzecią i czwartą szansę i jeżeli Furion wykaże zaangażowanie i chęci, Team Poland dopuści wybranie go jako coacha na rok 2024.
Zróbcie proszę listę reprezentacji, w których gracz z polski nie może grać bo uznacie, że jest to "wspieranie głównych rywali Team Poland" i w waszej ocenie pozbawia go to mandatu do reprezentowania nas wszystkich na ETC.
Jak pojadę jako najemnik zagrać w 2024 r. z Belgami to w 2025 nie mogę kandydować do Team Poland?

Poważniej. Dajcie spokój, każdy czasem chce mieć odskocznię i zagrać w tę grę z innymi ludźmi.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Zabieranie punktów reprezentacji Polski jest graniem przeciwko Polsce. Do tego roku żaden najemnik z Polski tego nie zrobił. Granie w drużynie która druga najbardziej utytułowana w historii ETC jest słabe - czy w ramach „zrobie wszystko żeby Niemcy wygrali ETC” jest tez sprzedanie naszego know how, naszych słabych stron, naszego sposobu parowania, oceniania paringow, robienia tabelek…?

Jest sporo turniejów gdzie można grać z kim się chce - vide WTC. Jest tylko jeden turniej gdzie grają reprezentacje narodowe - czyli ETC. Tu idea najemników jest tylko po to żeby umożliwić mniejszym krajom wystawienie reprezentacji.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Jako najemnik teamu międzynarodowego zrobiłem remis z Debkiem i odebrałem pl punkty. Dostaliśmy capa.

Tak czy owak bardzo dobra decyzja.
Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Kalesoner pisze: 29 sie 2023, o 13:17 Jako najemnik teamu międzynarodowego zrobiłem remis z Debkiem i odebrałem pl punkty. Dostaliśmy capa.
No i w następnym roku Cię do kadry nie wzięli. Precedens jest :wink:
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

W odniesieniu do naszego stanowiska wobec Furiona - opieramy je o następujący stan faktyczny - Furion po przegraniu przez siebie i Sola wyborów selekcjonerskich postanowił, że nie będzie grał w przyszłorocznym Team Poland - nie podobał mu się skład selekcjonerski lub miał żal do środowiska za otrzymane 0 głosów. Ze strony Laika i Dębka była próba nawiązania kontaktu z Jerzym, tak jak napisali, pytali go wprost o chęć kandydowania do kadry na rok 2023. Nie został przy tym w żaden sposób wykluczony ani nie deprecjonowano jego szans z góry. Decyzja Furiona o grze w Team Germany na ETC była decyzją całkowicie wolną i indywidualną, w naszej ocenie wynikała z personalnej niechęci Jerzego do selekcjonerów i osobistej antypatii wobec graczy chcących wziąć udział w mistrzostwach. Nie była ona w żaden sposób konsultowana z selekcjonerami ani kandydatami do Team Poland 2023. Uważamy że ETC jest turniejem wyjątkowym, przeznaczonym dla reprezentacji narodowych i jest to turniej innej rangi niż DMP czy WTC. Podkreślenia wymaga również to co napisał Crus - Niemcy to główni rywale Polski na ETC.

Jeżeli jednak okaże się, że realia były inne - tj. Furion faktycznie został wykluczony z kadry w 2022 roku i był tym samym wypchnięty poza Team Poland przez ówczesnych selekcjonerów, to jako kandydaci na selekcjonerów deklarujemy, że przemyślimy i zrewidujemy nasze stanowisko co do Furiona. Chcemy wyjaśnić tę sprawę i jeżeli będzie potrzeba, chętnie podejmiemy się mediacji między zeszłorocznymi selekcjonerami a Furionem.

Dalsza dyskusja na temat obecności Jerzego w składzie jest według nas bez sensu, bo nawet nie wiadomo czy Jerzy chce się zgłosić do gry w Team Poland.

Zapraszamy do dalszej dyskusji dotyczącej innych "punktów programowych".

Pozdrawiamy
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Fajnie Milczek, że bronisz klubowicza. Dostaniesz laurkę za lojalność.
Ja osobiście nie chcę Furiona w kadrze, bo chamsko zachował się wobec Kalesona w finale DMP kilka lat temu, kiedy zagroził że albo zestalluje na -20 dla obu drużyn, albo 10:10 - po tym jak mu się obesrało na stole. Nie poniósł za to konsekwencji.
W zeszłym roku akcja "Wanda, co to jednak do Niemca się przekonała" i widzę, że to też chciałbyś bez konsekwencji.
To jest dla Ciebie spoko do reprezentacji Polski na arenie międzynarodowej? Ja wolałbym, żeby reprezentowały mnie osoby o lepszej reputacji.

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

Milczek pisze: 29 sie 2023, o 10:54 Zróbcie proszę listę reprezentacji, w których gracz z polski nie może grać bo uznacie, że jest to "wspieranie głównych rywali Team Poland" i w waszej ocenie pozbawia go to mandatu do reprezentowania nas wszystkich na ETC.
Jak pojadę jako najemnik zagrać w 2024 r. z Belgami to w 2025 nie mogę kandydować do Team Poland?

Poważniej. Dajcie spokój, każdy czasem chce mieć odskocznię i zagrać w tę grę z innymi ludźmi.
Zwyczajowo w każdej dyscyplinie sportowej gracza przy zmianie federacji obowiązuje karencja dodatkowo często nie może występować w ramach nowej federacji w rozgrywkach w których brał udział ze starą reprezentacją.
Mnie daleko jest do naszego piekiełka "batlowego" ale może warto by było usankcjonować jakoś regulaminem repy takie działania np. gracz który zagrał jako najemnik musi odczekać kolejny rok bez ETC żeby móc reprezentować Polskę...wtedy jak będzie mu zależało na przywdzianiu biało-czerwonych barw się poświęci.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Jak dobrze wiedzieć, że są jakieś rzeczy, które się nie zmieniają :)
Jak się z sentymentu będę zastanawiał czy wrócić do tego systemu, wystarczy przeczytać ten temat, przechodzi migiem.

Jak dla mnie karencja nie wystarczy, trzeba spalić heretyka, skonfiskować mienie, a jego rodzinę wziąć w jasyr. A jeszcze ostatnio chyba to był wolny kraj i każdy mógł grać z kim chce. Swoją drogą jest to super opcja, żeby po roku gdzie zgłosiło się najmniej ludzi do szerokiej repy w historii z miejsca wyrzucać jedną armatę =D> =D> =D> przecież teraz jest pewność, że zgłosi się 2 razy więcej [-o<

To co się tutaj wypisuje wymyka się zdrowemu rozsądkowi. Sąd kapturowy nad człowiekiem, który mimo braku zakazu albo określonego kanonu ma ponieść konsekwencje gry w plastikowe ludziki dla innej drużyny z wymyślonej gry? Co ja czytam? WTF?
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

@Dziedzic
Co Ty bredzisz gościu, oddychaj głęboko. Jakie sądy kapturowe?!
Selekcjonerzy zgłosili swoja kandydaturę i zaprosili do zadawania pytań.
W ich koncepcji drużyny nie ma miejsca dla Furiona, kropka.
Jak się nie podoba zgłoś się, zbierz poparcie, wygraj i zabierz Furiona na ETC, to wolny kraj.
Selekcjonerzy jeśli będą chcieli, mogą zabrać na ETC bottom 8 ligi, to ich odpowiedzialność, najwyżej w przyszłym roku wybierzemy kogo innego.

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

Heyka aby nie było zbyt prosto w tym roku zgłaszam kandydaturę dwóch Łukaszów mnie czyli as1 i żuczka jako następni selekcjonerzy na rok 2024.
Proponujemy duet z jedynego królestwa w Polsce z otwocka o najwyższych walorach taktycznych i alkoholowych którzy będą z dumą reprezentować nasze środowisko.
O to co proponujemy:
piątki spotkania przy wodzie, sobota poprawiny, niedziela popoprawiny i tak aż do ETC
więc na grubo: dziwki, tyle koksu ile zdołacie unieść i jack daniels z kranu w kiblu
Jeżeli ktoś będzie miał chęć na murzynkę to pomalujemy jednego z kandydatów czarną farbą
darmowe pizze średnie hawajskie z dodatkowym serem dla wszystkich kandydatów na koszt żuka
profesjonalny wybór członków kadry przy pomocy kości K20. Liczba miejsc dla kandydatów ograniczona do 20.
obronę dobrego imienia papieża Jana Pawłą II.
dojazd na ETC samolotem odrzutowym z amelinium.
6 bitew alkoholowych z reprezentacjami z całego świata w doborowym towarzystwie. Niech nikt nam nie pluje w twarz że Polacy pić nie umieją .
Akcesoria i zaopatrzenie zapewnione przez repę.
Jako profesjonalnych couchów planujemy zatrudnić Pana Stacha Johnsona oraz żula z pod biedronki z Batorego w celach nauki magii na najwyższym otwockim poziomie .
U nas nie ma parytetów płciowych, Dziewczyny niech do garów zasuwają.
Wszystkim najemnikom niemieckim czy też nie dajemy szanse w zależności od ich zdolności alkoholowych.
Uroczyście oświadczamy że będziemy z całych sił próbowali zająć jak najwyższą lokatę na dnie tabeli.
Ponieważ w ogóle nie tolerujemy korupcji więc proponujemy 2!!! darmowe pizzę hawajskie oraz wycieczkę na mazury dla wszystkich członków klubów którzy na nas zagłosują na koszt reprezentacji Polski.
Jaki alkohol serwujemy? z skąd bierzemy koks? czy as pomalował w końcu armie?
Na te i inne pytania odpowiemy osobiście
Ps. Karczew to część Otwocka wszyscy to wiedzą.

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

Jaką dajesz gwarancję realizacji tych obietnic, gdyż brzmią podejrzanie zbyt atrakcyjnie. Czy tylko w wypadku zwycięstwa zarzekasz się na swój honor, że dotrzymasz słowa?

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

Mnie podejrzewasz że nie spełniam swoich obietnic?
Przecież każdy wie że ostatnie trzy miejsce to moje maksymalne osiągnięcia :)
Więc tak zapewniamy na milion procent darmową wódkę i koks na koszt reprezentacji i uwaga
Nie jedną ale aż dwie średnie pizze hawajskie dla każdego członka klubu który na nas odda swój głos !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Poznaj łaskawość Pana
Spinajcie więc poślady bo zwycięzca tej rywalizacji jest tylko jeden i jedyny

Awatar użytkownika
Rilam
Kradziej
Posty: 930
Lokalizacja: Miscast - Tczew

Post autor: Rilam »

as1 pisze: 31 sie 2023, o 14:15 Mnie podejrzewasz że nie spełniam swoich obietnic?
Przecież każdy wie że ostatnie trzy miejsce to moje maksymalne osiągnięcia :)
Więc tak zapewniamy na milion procent darmową wódkę i koks na koszt reprezentacji i uwaga
Nie jedną ale aż dwie średnie pizze hawajskie dla każdego członka klubu który na nas odda swój głos !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Poznaj łaskawość Pana
Spinajcie więc poślady bo zwycięzca tej rywalizacji jest tylko jeden i jedyny
Nawet jeśli nie wygracie? ;)

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3350
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Nie wiem jak reszta LL, ale gdybym ja miał możliwość to zagłosowałbym na tą parę kandydatów.

Czysta i klarowna obietnica.
Myślę że bardziej realna niż wygranie ETC.
No i przede wszystkim nie zamykają furtki obcokrajowcom i/lub reprezentantom obcych nacji.

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

Rilam pisze: 31 sie 2023, o 18:14
as1 pisze: 31 sie 2023, o 14:15 Mnie podejrzewasz że nie spełniam swoich obietnic?
Przecież każdy wie że ostatnie trzy miejsce to moje maksymalne osiągnięcia :)
Więc tak zapewniamy na milion procent darmową wódkę i koks na koszt reprezentacji i uwaga
Nie jedną ale aż dwie średnie pizze hawajskie dla każdego członka klubu który na nas odda swój głos !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Poznaj łaskawość Pana
Spinajcie więc poślady bo zwycięzca tej rywalizacji jest tylko jeden i jedyny
Nawet jeśli nie wygracie? ;)
Oczywiście
Wszystko na koszt reprezentacji i pójdzie :)

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 898
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »

swieta_barbara pisze: 29 sie 2023, o 15:14 Fajnie Milczek, że bronisz klubowicza. Dostaniesz laurkę za lojalność.
Ja osobiście nie chcę Furiona w kadrze, bo chamsko zachował się wobec Kalesona w finale DMP kilka lat temu, kiedy zagroził że albo zestalluje na -20 dla obu drużyn, albo 10:10 - po tym jak mu się obesrało na stole. Nie poniósł za to konsekwencji.
W zeszłym roku akcja "Wanda, co to jednak do Niemca się przekonała" i widzę, że to też chciałbyś bez konsekwencji.
To jest dla Ciebie spoko do reprezentacji Polski na arenie międzynarodowej? Ja wolałbym, żeby reprezentowały mnie osoby o lepszej reputacji.
Gdyby Łapa napisał, że powodem dla którego nie biorą Furiona do składu jest jego kontrowersyjny sposób gry, to mój post byłby inny albo w ogóle nie odezwalbym się w temacie. Natomiast powodem było granie w innej repie.
Dla mnie takie podejście jest niedopuszczalne.
Odroznijmy te dwie rzeczy.


Btw deprecjonowanie mojej wypowiedzi tylko dlatego, że Furion jest w moim klubie jest pozamerytoryczne.

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Milczek pisze: 2 wrz 2023, o 13:10
Natomiast powodem było granie w innej repie.
Obrazek
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

katerek
Masakrator
Posty: 2976
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: katerek »

panterq pisze: 3 wrz 2023, o 21:51
Milczek pisze: 2 wrz 2023, o 13:10
Natomiast powodem było granie w innej repie.
Obrazek
+1, niestety granie u kogoś jako najemnik to jedno a ten filmik to drugie...i z całym szacunkiem do Jurka, ale to to coś delikatnie mówiąc było mega słabe, zwłaszcza w kontekście ewentualnego powrotu do reprezentacji Polski.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek

Awatar użytkownika
Artur1
Pseudoklimaciarz
Posty: 25

Post autor: Artur1 »

katerek pisze: 4 wrz 2023, o 16:40
panterq pisze: 3 wrz 2023, o 21:51
Milczek pisze: 2 wrz 2023, o 13:10
Natomiast powodem było granie w innej repie.
Obrazek
+1, niestety granie u kogoś jako najemnik to jedno a ten filmik to drugie...i z całym szacunkiem do Jurka, ale to to coś delikatnie mówiąc było mega słabe, zwłaszcza w kontekście ewentualnego powrotu do reprezentacji Polski.
Mega słaby to był twoj komentarz, a ten film był mega śmieszny - a skoro się nie śmiejecie z tego, to pokazuje jedynie brak dystansu i luzu wieku z was ...

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Artur1 pisze: 4 wrz 2023, o 20:08
katerek pisze: 4 wrz 2023, o 16:40
panterq pisze: 3 wrz 2023, o 21:51

Obrazek
+1, niestety granie u kogoś jako najemnik to jedno a ten filmik to drugie...i z całym szacunkiem do Jurka, ale to to coś delikatnie mówiąc było mega słabe, zwłaszcza w kontekście ewentualnego powrotu do reprezentacji Polski.
Mega słaby to był twoj komentarz, a ten film był mega śmieszny - a skoro się nie śmiejecie z tego, to pokazuje jedynie brak dystansu i luzu wieku z was ...
podoba mi się ten post - gdybym Ci napisał spierdalaj to byłoby to mega śmieszne - jeśli dla Ciebie by to nie było śmieszne to pokazywałoby to tylko brak dystansu i luzu - ale nie napiszę.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

ODPOWIEDZ