Kandydatury na selekcjonerów 2023 - 2024

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Artur1
Pseudoklimaciarz
Posty: 25

Re: Kandydatury na selekcjonerów 2023 - 2024

Post autor: Artur1 »

Laik pisze: 4 wrz 2023, o 20:37
Artur1 pisze: 4 wrz 2023, o 20:08
katerek pisze: 4 wrz 2023, o 16:40

+1, niestety granie u kogoś jako najemnik to jedno a ten filmik to drugie...i z całym szacunkiem do Jurka, ale to to coś delikatnie mówiąc było mega słabe, zwłaszcza w kontekście ewentualnego powrotu do reprezentacji Polski.
Mega słaby to był twoj komentarz, a ten film był mega śmieszny - a skoro się nie śmiejecie z tego, to pokazuje jedynie brak dystansu i luzu wieku z was ...
podoba mi się ten post - gdybym Ci napisał spierdalaj to byłoby to mega śmieszne - jeśli dla Ciebie by to nie było śmieszne to pokazywałoby to tylko brak dystansu i luzu - ale nie napiszę.
Każdy widzi to co chce zobaczyć- mnie bawi ten film, na waszym miejscu jako repy, odczytał bym jako śmieszna i nic nie znacząca zaczepkę - ale po Twoim poście już widzę wasz punkt widzenia .... napina i żyła na czole ;)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Artur1 pisze: 5 wrz 2023, o 18:06
Laik pisze: 4 wrz 2023, o 20:37
Artur1 pisze: 4 wrz 2023, o 20:08

Mega słaby to był twoj komentarz, a ten film był mega śmieszny - a skoro się nie śmiejecie z tego, to pokazuje jedynie brak dystansu i luzu wieku z was ...
podoba mi się ten post - gdybym Ci napisał spierdalaj to byłoby to mega śmieszne - jeśli dla Ciebie by to nie było śmieszne to pokazywałoby to tylko brak dystansu i luzu - ale nie napiszę.
Każdy widzi to co chce zobaczyć- mnie bawi ten film, na waszym miejscu jako repy, odczytał bym jako śmieszna i nic nie znacząca zaczepkę - ale po Twoim poście już widzę wasz punkt widzenia .... napina i żyła na czole ;)
mnie też bawi, muzyczkę mam jako dzwonek na telefonie. granie przeciwko Polsce mnie nie bawi.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Bardzo fajny temat, wiele wątków.


====================================
Wygląda na to, że wszystkie frakcje mają zdania wyrobione, wszyscy są już do wszystkiego przekonani, więc nie pozostało mi nic jak napisać tylko kilka słów komentarza.

Generalnie frakcje w najcieplejszym piekiełku T9A są następujące:
JH - którzy od 2016 czy kiedy tam są na mnie cięci, próbowałem dwukrotnie (w 2020 oraz w 2022) znaleźć jakąś drogę do pogodzenia się, ale nie było zainteresowania ze strony JH. Ich prawo. W obecnym stanie: ja przeszedłem z tym do porządku dziennego, a Barbara z Kalesonem na wieść o banie już drugi tydzień trzepią, w sumie to się nawet za nich cieszę, a po troszę mi to bez różnicy.

Underdogs - którzy w roku 2022 wywali się na kadrę w ostatnim momencie, masowo odpuszczając zgrupowania, bojkotując kadrę, nie dając ani grama wysiłku od siebie.

Kadra 2022 - która w momencie kiedy potrzebowałem wsparcia, to tego wsparcia nikt nie okazał. W momencie jak są jakieś rozmowy o jakichś karniakach, to wszyscy siedzą obok tego, a jedyna osoba co podnosi rękawice to Wilhelm Groefte (reprezentant Danii z którym grałem 6tą bitewę) to generalnie imo trochę siara. Już na ETC 2022 jeszcze w jego trakcie usłyszałem, że w sumie to "lepiej będzie, jak z Team Poland nie będę grać" - nie ma to jak mieć wsparcie ze strony Teamu przed, w trakcie i po grze na ETC. Jedyna osobama co zachowała trzeźwość umysłu i wartości wtedy to Ever za co dziękuję.

Tak więc jak słyszę:
- od Kadry 2022, że w sumie to lepiej żebym nie jechał;
- od JH na każdym kroku słyszę to samo;
- a wszystko wybierać będą Underdogs (czy tam śląska filja JH, jak kto woli) która w mojej opinii nie powinna wybierać kadry 2023 właśnie z tego powodu, że ostentacyjnie porzucili projekt wsparcia kadry w 2022

... to dla mnie jest fenomenem, że te 3 środowiska mają tupet (czy tam poczucie humoru) mówić koumkolwiek o tym kto gdzie i z kim może grać na ETC.


====================================
Dlaczego Niemcy?

Reakcje że "Niemcy to ten mocny team" jest niespójna - przecież nawet w wywiadach z tegorocznymi reprezentantami Team Poland żaden z nich nie wypowiedział się pochlebnie o sile tego zespołu, jakieś tam inne dziwne nacje każdy wymieniał jako "te mocne". Tak więc o czym my mówimy? ;)

Dobra, jakieś tam szpileczki ktoś tam próbował robić, whatever, przejdźmy do konkretów.

Więc, ponownie - dlaczego Niemcy - to może być podsumowane w warunkach selekcji w jakich przyszło mi uczestniczyć.
Poprosiłem Niemieckich selekcjonerów o szczególne i dodatkowe kryteria do bycia wybranym do zespołu.
Poprosiłem, żeby wybrali mnie jako pick nr 8.
Poprosiłem, żeby pozostałe osoby co nie jadą na ETC dały temu zielone światło.
Poprosiłem, zeby ci którzy są w teamie, dali temu zielone światło.
Wreszcie, poprosiłem Niemieckie community, organizatorów turniejów, ichnią Listę Ligową o vote of confidence. Poprosiłem o pozwolenie, aby móc ich reprezentować.
Jeżeli gdziekolwiek będzie jedno veto, to rezygnuję z procesu.

Dostałem 100% głosów poparcia, z grupy 27 osób.

Jestem z tego wyniku niesamowicie dumny.
Z najwyższą przyjemnością reprezentuję kadrę i środowisko, które okazało mi tak bardzo potrzebne wsparcie.

Po ETC zapytałem w anonimowej ankiecie środowisko niemieckie, czy będą happy jak będę się starał ich reprezentować ponownie.
I tu znów - 100% poparcia.


====================================
Jescze parę smaczków i spojrzenia na wartości.

//nagroda fair play.
Zacznijmy od prawdziwego creme de la creme, od trufli wśród nagród, tak upgranionej nagrody FAIR PLAY. W końcu jak dobrze się kadr ustawi, to można i nagrodę fair play dostać. Tego co było poza kadrem już na fanpage'u w relacji nie zobaczycie, a ominęło was między innymi warning dla Laika za niesportowane zachowanie.

Ja rozumiem trolowanie, niespełnione ambicje i kompleksy kontroli. Śmieszno-smutny jest ten też symetryzm, że do innych graczy to mówimy ok, a do Furiona to proponujemy żeby "spierdalał" i "chujem jesteś". Polska nie dostała kartki za to niesportowe zachowanie ich coacha tylko dlatego, że o to nie naciskałem. Ja gdybym wiedział, że tak się zachowuje kolega z drużyny to by mi było trochę siara, ale tutaj zasada "bo to Furion" zadziałała w pełni i reakcji z Team Poland nie było żadnej, co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że to dobrze, że nasze ścieżki się rozeszły, choć trochę serce boli, że to właśnie Team Poland dołączyło do grona symetrystów.

//śmieszkowanie ze "szpiegiem z krainy deszczowców" aka turtlem.
Koleś co ewidentnie grał jak ostatni xxuj na ostatnim ETC, część tego toksycznego spędu frajerów zwanego hiszpańskim teamem ETC, to nie jest materiał do robienia sobie selfiaczków i dawania koszulek Team Poland. Takie bratanie się to nie jest dobry PR tylko przykład braku wartości. O wartościach więcej napisałem tutaj viewtopic.php?p=1541657#p1541657 generalnie koleś szcza wam w pysk a Wy udajecie, że jest śmiesznie i deszcz pada.

//nie ze wszystkimi w Teamie na ETC jadę
Na DMP 2022 Abrasus przywitał mnie tekstem, że "ręki mi nie poda, za to co robiłem na ETC". Bardzo duże słowa jak na kogoś kto był z tej zabawy zbanowanym. Jestem zdania, że tak do siebie koledzy nie robią i ja z takimi "kolegami" w jednej drużynie być nie chcę, o czym Konrada poinformowałem. Jako osoba z wartościami, to był to kolejny blocker przed wspólną grą w Team Poland, nawet jak by nie było mojej historii z Team Germany.

//mam też parę uwag co do pracy selekcjonerów - ale to zapewne nie interesuje ani środowiska, ani tegorocznej selekcji, więc nie ma sensu się uzewnętrzniać - wolę skupić moją energię na ulepszaniu pracy i procesów w Team Germany.

====================================
I na koniec.

Na rok 2024 do Team Germany zaaplikowałem jako pierwszy - już kolejnego dnia po ETC.

Przykro mi za wszystkich zawiedzionych, że nie udało się Wam mnie "ukarać", rozumiem Wasz ból.
Dziękuję wszystkim, którzy pozwolili mi przez te lata być ich reprezentantem czy kolegą z drużyny Team Poland.

Co przyniesie przyszłość - nie wiem - wiem natomiast, że wybór drużyny to proces dwustronny a nie jednostronny, i ja będę się kierował moimi wartościami przy wybieraniu drogi.

Dalej się będziemy widzieć na turniejach.
Wszystkiego dobrego wszystkim, zdrówka.

ps. filmik został odebrany powszechnie bardzo ciepło, wszyscy na ETC nucili shoebody boo bap.
ps2. jak 01.04.2023 nie będzie posta o tym, że zlustrowaliście Crusa i wyjebujecie go z kadry za grę z Białorusią, to nie umiecie w marketing.

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Furion pisze: 7 wrz 2023, o 00:41 a wszystko wybierać będą Underdogs (czy tam śląska filja JH, jak kto woli) która w mojej opinii nie powinna wybierać kadry 2023 właśnie z tego powodu, że ostentacyjnie porzucili projekt wsparcia kadry w 2022
Ta, a Gorzów to filia Berlina, a tak poza tym to wszystko wina Tuska ! :lol2:

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

To w sumie wiadomo na czym wszyscy stoją.
Furion emigruje do Niemiec na stałe, kadre wybiera UD+JH+Ordin w procesie otwartym dla nowych graczy i zachęcających (wszelkimi metodami) do jak najczęstrzej gry.

+ pies sprzed dwóch lat wyewoluował w śmieszka z luźnym kontaktem z rzeczywistością.

Chyba nienajgorzej, nie?

EDIT: Bo już mnie o dehumanizację oskarżają. O tego psa chodzi: memberlist.php?mode=viewprofile&u=11217
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

IMO... XD
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

"... to dla mnie jest fenomenem, że te 3 środowiska mają tupet (czy tam poczucie humoru) mówić koumkolwiek o tym kto gdzie i z kim może grać na ETC"

te 3 środowiska chyba obecnie organizują większość sceny turniejowej w PL? Wiec jakby wydeptali/wynosili stolami xD sobie prawo do decydowania o tym kto jedzie na ETC. Nazwałbym to rzeczywistością xD
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Jurek, fajnie, że się do wszystkiego odniosłeś, ale błagam cię, nie odwracaj teraz kota ogonem i trzymaj się faktów.
Fakty są natomiast takie.
Wydaje mi się, że od blamażu w Munster (8 miejsce) wszyscy zainteresowani kadrą doszli do konsensusu, iż grać mają najlepsi. Począwszy od Montroux mamy system selekcjonerski i chyba nieźle nam się to sprawdza. Nie ma podziałów tak jak w innych krajach. I jakkolwiek są ludzie, którzy Cię nie trawią (jak mniemam z wzajemnością), to i tak zawsze byłeś jednym z pierwszych wyborów do gry.
Starasz się za wszelką cenę przekierować uwagę na jakiś spisek przeciwko Tobie i powiem szczerze ciężko się to czyta. Z Laikiem nie mieliśmy cienia wątpliwości, że chcemy Cię w kadrze. Powiem więcej, do Ciebie jedynego napisaliśmy osobiście dopytując się o kandydowanie. Dostałeś moje pełne poparcie w kontekście afery z karniakami. Sam Ci napisałem, że mam świadomość prowokacji ze strony przeciwników. Bo tak właśnie od rzeczonego Munster miała powstawać ta kadra. Mieli być selekcjonerzy, którzy nie będą zwracać uwagi na wewnętrzne animozje albo na przejawy oburzenia z zewnątrz.
Zostaliśmy wybrani na selekcjonerów. Chłopie, weź to na klatę i tyle. Tak zdecydowało środowisko, a konkretnie ludzie, którzy w zamian za działania na rzecz rozwoju naszego hobby dostają wpływ m. in. na takie sprawy.
Osoby, Cię wspierające, które zresztą bardzo szanuję, muszą zauważyć kilka elementów.
Otóż robienie beki z ETC, w stylu "bez jaj, gramy w plastikowe ludki, po co taka spina", pokazuje wyraźnie brak wyczucia co do wyjątkowości tego turnieju. Koszulek z orłem nie robimy sobie bez powodu, tylko by poczuć ten dreszczyk emocji, który pojawia się ilekroć ją zakładamy. Kto był choć raz chyba wie jaka to radość, gdy te koszulki przychodzą od producenta i można je pierwszy raz przymierzyć. Więc miejmy świadomość, że na wszystkich innych imprezach nikt nie zwraca uwagi na to kto z kim gra. Ale na tym jednym turnieju chcemy mieć w składzie najlepszych naszych graczy, bo chcemy wygrać, jako reprezentacja Polski. Nawet jeśli to tylko reprezentacja w plastikowe ludki.
I tak Furion, gdybyś oburzony brakiem powołania do kadry poszedł grać w innym teamie z topu, jako odwet i by nam utrzeć nosa, to bym pewnie to jakoś zrozumiał. Aczkolwiek zauważ jedno, że już byli tacy w przeszłości i żaden z nich nie zdecydował się na taki krok. Nie było ani jednego takiego przypadku. Ale przecież Ty do kadry byś się zapewne załapał (wiem to, bo byliśmy do tego przekonani i ja i Tomek, gwoli przypomnienia ludzie z JH i UD).
Po drugie, w przeszłości polscy gracze byli wielokrotnie "najemnikami" na ETC. Tylko znów, najemnikami w teamach, które nie są w stanie wystawić 8 graczy i w związku z tym zgłaszają takie zapotrzebowanie. Są to więc drużyny słabsze. I wreszcie, dotyczyło to graczy, którzy nie byli w kręgu zainteresowania selekcjonerów do gry w naszej kadrze.
I tak to właśnie wygląda. Można mydlić oczy, ale fakty są faktami.
Głosowanie na selekcjonerów nie poszło po Twojej myśli, więc postanowiłeś, że teraz wszystkim pokażesz. Dla kadry niemieckiej byłeś łakomym kąskiem, bo te 100 pkt z bitew piechotą nie chodzi. Nie było żadnej koncepcji byś nie jechał w kadrze Polski, a mimo to samo granie, bez wybierania składu, okazało się dla Ciebie za mało. A szkoda, bo zawsze jest tak, że na pewnym etapie selekcji są już oczywiste wybory, gracze absolutnie topowi, z którymi przynajmniej ja i zapewne Tomek, chętnie się konsultujemy.
Reasumując, odebraliśmy Twoje zachowanie jako chęć pokazania całemu środowisku co straciło nie wybierając Cię na selekcjonera i co jeszcze straci gdy nie będziesz występował dla nas tylko dla naszego rywala. Tak jak pisałem, uznałeś, że zagrasz wszystkim na nosie. Tylko nikt z nas nie za bardzo wiedział do końca dlaczego... Potem co bardzie kreatywni (vide Laik) postanowili Ci odpowiedzieć. W odpowiedzi na filmik, zobaczyłeś śmieszną koszulkę. Teraz ludzie, z którymi nie chciałeś grać nie chcą grać z Tobą... Tyle, że z otwartą przyłbicą, komunikujący to wprost całemu środowisku. Sam wiesz, że mogli nie robić koło tego rozgłosu. Ale uznali, że grają w otwarte karty. Winisz ich? Nie sądzę. Nie jesteś przecież hipokrytą.
Obrazek
Obrazek

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 563

Post autor: Cylindryk »

Hej, była w temacie mowa o jakimś filmiku, na temat którego zdania są mocno podzielone - można prosić o link do niego?
Dziękuję.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Myśle ze zdania co do filmiku są raczej jednoznaczne - jest śmieszny i ma fajna muzyczkę (znajdziesz go na Follow Furion na YT - ETC predictions się chyba nazywa) - jedyne co jest podzielone to to ze Furionowi się wydaje ze wszyscy się śmiali z filmiku a nie z niego (po słabym performansie jego drużyny)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »


Awatar użytkownika
EveR
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: EveR »

QQrydza pisze: 7 wrz 2023, o 22:48 "... to dla mnie jest fenomenem, że te 3 środowiska mają tupet (czy tam poczucie humoru) mówić koumkolwiek o tym kto gdzie i z kim może grać na ETC"

te 3 środowiska chyba obecnie organizują większość sceny turniejowej w PL? Wiec jakby wydeptali/wynosili stolami xD sobie prawo do decydowania o tym kto jedzie na ETC. Nazwałbym to rzeczywistością xD
Chyba to słowo klucz, zwłaszcza że te 3 środowiska UD, JH i Ordin zorganizowały razem JEDEN master w ciągu dwóch ostatnich lat.
Scenę turniejową organizują w większości 8-bila (Potężny Myth) i Salamandra oraz kilka pojedynczych miejscówek, nie można przejść obojętnie obok takiej ignorancji. [-X
Obrazek
Wiadomo śmierć frajerom. ~ As1, roku pańskiego 2020

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

To ja mam pytanie, dlaczego startujecie we 3? Do tej pory wszystkie odstępstwa od "pary selekcjonerow" były strasznie piętnowane, zwłaszcza przez Laika, ale jakoś tym razem nie ma to znaczenia, że jest to wbrew jakiemuś regulaminowi? Walił regulamin, ale dlaczego 3 a nie 5 czy 8 albo ktoś sam?
Ilu z Was zamierza startować o miejsca w kadrze? Jesli wszyscy to robi się mega ciekawie, bo następna ekipa selekcjonerska wystartuje w 8 chłopa i mamy i selekcje i kadre wybraną przez LL. Sory chłopaki, z całą sympatią, ale nie spina mi się to patrząc na historyczne założenia o których pisał wcześniej np Dębek.
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

To, że selekcjonerzy nie kandydują do kadry to jakaś rzadka sytuacja.
Dopiero co selekcjoner nie wybrał się do kadry mimo, że też miał dobre wyniki. Także chyba nie ma co dramatyzować.
Masz jakieś przykłady z lat poprzednich, że selekcjoner się niesprawiedliwie wybrał do teamu?

Dziedzic
Chuck Norris
Posty: 571

Post autor: Dziedzic »

Crusader pisze: 19 wrz 2023, o 09:07 To, że selekcjonerzy nie kandydują do kadry to jakaś rzadka sytuacja.
Dopiero co selekcjoner nie wybrał się do kadry mimo, że też miał dobre wyniki. Także chyba nie ma co dramatyzować.
Masz jakieś przykłady z lat poprzednich, że selekcjoner się niesprawiedliwie wybrał do teamu?
Spodziewam się raczej odpowiedzi typu: - bo roboty na 2 było za dużo lub bo 2 to jak się jeden uprze to nic nie mogą zrobić itd itp, ale skoro tak zadałeś pytanie to zakładam, że wg Ciebie każda selekcja była ok gdy selekcjoner wybierał siebie, więc po co zmieniać coś co działa tak super jak opisał to Dębek? To uzasadnienie w "poście" zgłaszającym do selekcji w formie jednego zdania jest imo niewystarczające. Przy założeniu skrócenia okresu selekcji po co 3 ludzi do tego?

Nie spinają mi się następujące rzeczy:
Laik pilnował do tej pory aby selekcjonerów było 2. Zawsze 2 nie mniej i nie więcej, teraz jakoś dziwnie milczy.
Dębek jako pracownik wymiaru sprawiedliwości widzi karę wstecz dla Furiona i też milczy, że niby jest ok ukarać gościa bez precedensu i bez realnych wytycznych. Prawo działa wstecz tutaj...

Przy kadrze, która w 2022/2023 zebrała najmniej pretendentów idzie do władzy 3 selekcjonerów gdzie wiadomym jest, że ludzie nie chcą grać dublującymi się armiami z selekcjonerami i pretendenci dostają realnie 5 miejsc, bo 6 to było za dużo? I nikomu to nie przeszkadza?
Gremlin pisze:Co się dziwicie? Chłopaki przyjeli 7 lepców na twaSz, traca 3 zęby z tego 2 przednie, a wciąż dzierżą w ręku bagietę, która chcą zjeść. A Furek im tą bagietę zajumał i pobił nią ostatniego żywego francuskiego rycerza sprawiedliwości. Pieprzony polski złodziej. Odarł ich z marzeń.

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

Dziedzic pisze: 19 wrz 2023, o 11:16
Crusader pisze: 19 wrz 2023, o 09:07 To, że selekcjonerzy nie kandydują do kadry to jakaś rzadka sytuacja.
Dopiero co selekcjoner nie wybrał się do kadry mimo, że też miał dobre wyniki. Także chyba nie ma co dramatyzować.
Masz jakieś przykłady z lat poprzednich, że selekcjoner się niesprawiedliwie wybrał do teamu?
Spodziewam się raczej odpowiedzi typu: - bo roboty na 2 było za dużo lub bo 2 to jak się jeden uprze to nic nie mogą zrobić itd itp, ale skoro tak zadałeś pytanie to zakładam, że wg Ciebie każda selekcja była ok gdy selekcjoner wybierał siebie, więc po co zmieniać coś co działa tak super jak opisał to Dębek? To uzasadnienie w "poście" zgłaszającym do selekcji w formie jednego zdania jest imo niewystarczające. Przy założeniu skrócenia okresu selekcji po co 3 ludzi do tego?
Tak, nie widzę w tym nic złego jeśli selekcjoner wybiera siebie. Jeśli wybiera siebie, a nie zasłużył to mi się to nie podoba. Nie pamiętam kiedy to zostało nadużyte. Prawie zawsze selekcjonerami zostawali topowi gracze i wygląda na to, że się to sprawdza skoro Polska jest najlepszą reprezentacją w historii ETC. Jak dla mnie może być i 8 selekcjonerów byleby wybierali uczciwie. Co trzy głowy to nie dwie i nie mam żadnych wątpliwości, że ta trójka będzie wybierać sprawiedliwie.
Dziedzic pisze: 19 wrz 2023, o 11:16 Przy kadrze, która w 2022/2023 zebrała najmniej pretendentów idzie do władzy 3 selekcjonerów gdzie wiadomym jest, że ludzie nie chcą grać dublującymi się armiami z selekcjonerami i pretendenci dostają realnie 5 miejsc, bo 6 to było za dużo? I nikomu to nie przeszkadza?
To w ogóle nie jest zgodne z prawdą. Było wiele lat, gdzie kandydatów było mniej do kadry.
To, że ludzie nie chcą grać armiami dublującymi się z selekcją to raczej ich niewiara we własne siły przy konkurowaniu z innym graczem albo po prostu taktyczna zmiana armii by grać armią, gdzie jest mniejsza konkurencja. Co swoją drogą jest często dobre, bo kiepsko jest jak dwóch dobrych graczy gra tą samą armią i jeden przez to nie pojedzie.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

Heloł,

Powodów dla których chcieliśmy wystartować w 3 jest pare.

1. Pracy jest więcej ponieważ, zależy nam na ograniu się również przez neta. Zakładamy, że głównie to my będziemy grać z kandydatami.
2. Chcemy aby zawsze selekcjoner a nawet 2 było na każdym masterze, w 3 jest to dużo łatwiejsze
3. Zależy nam na gładkości w dyskusji, w 2 osoby można się w czymś spierać i nic z tego nie wyjdzie. Nie chodzi o dyskusje typu, weźmy Lohosta do składu, tylko np. Lohost napisał, że może grać 6 różnymi armiami. W takiej sytuacji trzeba dokładnie zdecydować czym miałby grać.
4. Łapa chyba zakłada rodzinę i nie wiadomo ile czasu będzie mieć za pare miesięcy.

Wydaje mi się, że 3 selekcjonerów to generalnie zaleta. Nie jest łatwo znaleść 2 co by się chciało z tym cackać, więc 3 to chyba święto lasu :P ?

Pozdrawiam
Tutaj
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Trochę przespałem, ale głosowanie już stoi:
viewtopic.php?t=57533

Awatar użytkownika
Crusader
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3110

Post autor: Crusader »

KAŻDY PATRIOTA WIE, ŻE JEDYNA OPCJA TO "NIE"!
vote today

Awatar użytkownika
lapamat
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 130

Post autor: lapamat »

Bardzo dziękujemy środowisku za zaufanie i jednogłośne przyznanie nam mandatu do budowy Team Poland 2024.

Tak jak zostało to wskazane w zgłoszeniu - naszym celem jest nie tylko wybór najlepszych spośród kandydatów, ale stworzenie koncepcji drużyny, zbudowanie graczy i team spirit zaczynając od października 2023 r. W związku z powyższym, zgodnie z przedstawionym przez nas harmonogramem selekcji chcielibyśmy ogłosić otwarcie zgłoszeń dla kandydatów do szerokiej kadry Team Poland 2024.

Prosimy wszystkich zainteresowanych o wiadomość do któregokolwiek z selekcjonerów wraz z informacją dot. udziału w planowanej lidze online kandydatów. Termin zgłoszeń do szerokiej kadry upływa 17.10.2023. Niezwłocznie po zamknięciu zgłoszeń planujemy ruszyć z ligą i przedstawić termin pierwszego zgrupowania.

ODPOWIEDZ