[Warhall] Liga Jesień 2023 - PODSUMOWANIE

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jorkstra
Pseudoklimaciarz
Posty: 32

[Warhall] Liga Jesień 2023 - PODSUMOWANIE

Post autor: Jorkstra »

Cześć! Jeśli zbierze się przynajmniej 7 chętnych to odpalamy ligę na Warhallu. O ile się orientuję, to nie ma ligi dla graczy w PL, to teraz już będzie :D

Proszę o deklaracje jako odpowiedzi w tym poście, a w przyszły weekend ruszymy z kanałem na Discordzie (tam będziemy prowadzili ligę)

Zasady:

1. Gramy 6 gier, jedną grę w przeciągu 2 tygodni. Start ligi 22 października (niedziela) stąd pierwsza kolejka potrwa do 5 listopada

2. Skoro liga to gramy na punkty ligowe. 3 punkty za zwycięstwo, 1 punkt za remis, przy czym wyniki 10:10, 11:9 i 12:8 uznajemy za remis. Przy równej liczbie punktów w trakcie sezonu decydują małe punkty, a na koniec sezonu bezpośredni pojedynek lub, przy kilku graczach z tą samą liczbą punktów, mini tabela

3. Wykorzystujemy potencjał Warhalla! Każdą grę można grać inną rozpą, a nawet różną armią. Można szlifować rozpy, sprawdzać jak się gra innymi armiami. Pełna dowolność. Technicznie robimy to tak, na starcie ligi każdy wysyła normalnie rozpę, nazwijmy ją startową. Pierwszą grę gramy rozpami startowymi, a kolejne kolejki jakimi chcemy. Dwóch graczy porozumiewa się między sobą i wymieniają rozpami jak im wygodnie. Jesteśmy dorośli i nie gramy na pieniądze, mam nadzieje, że kłótni nie będzie... Jeśli z jakichkolwiek przyczyn nie uda się graczom porozumieć, to wysyłają rozpy do mnie (Komisarza Ligi) i ja rozsyłam do graczy. A jeśli nawet to zawiedzie, to gracze w danej parze grają rozpami startowymi.

4. Format klasyczny - 4500 pkt. Dopuszczamy armie z suplementów i giganty.

5. Jeśli będą aktualizacje Army Booków, to będziemy grali na nowe, zaktualizowane zasady

6. Scenariusze będą określone z góry, rozstawienie każdorazowo będzie losowane. Teren też będzie losowany

7. Oceny modelarki nie będzie

Proszę o Wasze pytania/komentarze. Bardzo ciekawy jestem jak duża jest w PL społeczność graczy Warhallowych, czy zbierze się grupa 7 chętnych.
Ostatnio zmieniony 5 mar 2024, o 09:28 przez Jorkstra, łącznie zmieniany 1 raz.
Klub MakeWay! Warszawa

Szypul
Mudżahedin
Posty: 282

Post autor: Szypul »

Chętny!

cyprian
Plankton
Posty: 2

Post autor: cyprian »

Chętny!, jeśli liga się nie odpali chętnie zagram nie turniejowo


Awatar użytkownika
Jorkstra
Pseudoklimaciarz
Posty: 32

Post autor: Jorkstra »

Mam jeszcze 2 graczy zgłoszonych poza BP, także potrzebny jeszcze 1 chętny i ruszamy z ligą :)
Klub MakeWay! Warszawa

Góral86
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157

Post autor: Góral86 »

No dobra, pisz Góral, pogromca procentów😂
Turniej będzie zgłoszony do ligi?

Awatar użytkownika
Jorkstra
Pseudoklimaciarz
Posty: 32

Post autor: Jorkstra »

Góral86 pisze: 20 paź 2023, o 16:39 No dobra, pisz Góral, pogromca procentów😂
Turniej będzie zgłoszony do ligi?
Jasne, że będzie. To w pełni profesjonalny turniej jest :)
Klub MakeWay! Warszawa

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4747
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

Mozna sie jeszcze zapisac?

bedzie ta liga w NR?
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Jorkstra
Pseudoklimaciarz
Posty: 32

Post autor: Jorkstra »

Semi pisze: 21 paź 2023, o 07:58 Mozna sie jeszcze zapisac?

bedzie ta liga w NR?
Jasne, zapraszam. Zapisy dziś do północy. Tutaj jest nasz kanał na Discordzie

https://discord.gg/Ty5CZJ6R

Liga będzie na Disco a nie w NR ponieważ jest inna punktacja (ligowa nie turniejowa) oraz można grać różnymi armiami
Klub MakeWay! Warszawa

Awatar użytkownika
Jorkstra
Pseudoklimaciarz
Posty: 32

Post autor: Jorkstra »

cyprian pisze: 19 paź 2023, o 15:10 Chętny!, jeśli liga się nie odpali chętnie zagram nie turniejowo
odezwij się pls na PW lub dołącz do Disco
Klub MakeWay! Warszawa

Awatar użytkownika
Jorkstra
Pseudoklimaciarz
Posty: 32

Post autor: Jorkstra »

PODSUMOWANIE

Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom (i licznym kibicom) za zaangażowanie i udział w Lidze. Wiele bitew rozegranych, wiele krwi przelanej, będzie o czym dzieciom opowiadać.

Czas na podsumowanie i wyróżnienie zwycięzców:

Ligę wygrał

Bartek Hoax - BRAWA - 5 zwycięstw i 1 remis, 16 punktów

Drugie miejsce
Andrzej Szypul - 12 punktów

Trzecie miejsce
Michał Sas - 10 punktów


=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Teraz myślimy nad kolejną edycją, a w szczególności nad systemem 8) Do miłego!!!
Klub MakeWay! Warszawa

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Było super, wielkie dzięki wszystkim za gierki i do zobaczenia na wirtualnych stołach w przyszłych edycjach :D

ODPOWIEDZ