HE Army Deal

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Angelous
I zaóważ jaki to wszystko ma wpływ na to jakie miejsca są zajmywane przez polaków na mistrzostwach świata w battlu,o ile się orjętuje to przez ostatnie 2 lata niezeszliśmy z podium.I osobiście niemam nic przeciwko graniu na przegiętych rospiskach,no bo jaki stawiasz sobie pierwszorzędny cel w bitwie?No chcesz wygrać to chyba normalne,aczkolwiek niejestem zwolennikiem zagrywek typu wałowania czy pływania regimentami które miałyby pomóc w zwycięstwie,fair play się trzeba trzymać,bo bitwa wogóle traci na sęsie.

Angelus
Wałkarz
Posty: 98
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Post autor: Angelus »

jasne ze armie stworzone do maksymalnej siły wygrywają i wcale sie nie dziwie ze polska wygrywa- przy tym co na stol wystawiają chociazby angole??.. ... tyle ze cala reszta swiata pewnie troche z pozałowaniem patrzy na POLSKI styl gry:) .. ... a jesli pytasz o mój cel?... hmmm... nie robiłbym zielonoskórych takich jak opisuje się ich w ksiązce jesli chodziloby mi o wygrywanie...

Jesli zdarzy mi sie taką armią wygrac w dodatku to dopiero bede miał frajde...

Warto o tym pomyslec..
Pozdrawiam


kwestii wałowania to wogole nie poruszam - zenada jak dla mnie

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Angelus, nie martw sie stylem gry Polski - podobno Włosi graja podobnie do nas.. tzn maja jeszcze mocniejsze rozpiski :)
Obrazek

Angelus
Wałkarz
Posty: 98
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Post autor: Angelus »

tak sie składa ze jakis rok temu byłem w Rzymie i kilka razy odwiedziłem sklep GW a nawet mimochodem zaobserwowałem turniej....
Nie zanotowałem wykroczeń:)..
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

Asassello pisze:Angelus, nie martw sie stylem gry Polski - podobno Włosi graja podobnie do nas.. tzn maja jeszcze mocniejsze rozpiski :)
w jakim sensie ? "mocniejsze" :D :D :D skoro grają na ty samych zasadach , no chyba 'mocniejsze" bo grają po włosku :D :D :D
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Ja bym chciał kiedyś zobaczyć jakąś włoską rospiske.
Niemam nic przeciwko grania klimatycznymi rospiskami,ale w raczej towarzyskich bitwach,na turniejach jak najbardziej powinno się przeginać,no bo jednak się idzie się troche powygrywać,ale oczywiście niewałować z tego powodu,bo jest to zwykłe chamstwo i tyle,co tu komentować,a jak się przegra,trudo się mówi,kombinuje się dalej.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

przejrzyj rozpiski z EURO - to najlepsze porownanie - bo wszyscy mieli ten sam comp-score.. (choc tam byli sami dobrzy gracze i mogli miec czasem rozpiski odpowiednio wysajdowane :) )
Obrazek

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

Gdzie mozna te rozpiski z EURO znalezc bo tak jakos niedawno poszukiwalem ale znalezc nie moglem.

Awatar użytkownika
Guard
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Guard »

Włosi nie mogli mieć mocniejszych rozpisek od naszych bo nasze wysiskają z armii 101% powera. Naszego poziomu PG nie da się już przeskoczyć. Nie mówię że jestem dumny PG charakteru Polaków, ale takie są fakty.
$$$ KUPIĘ KONIE do nowego tiranoc chariotu!!! (sztuk od 1 do 5) $$$

Awatar użytkownika
Fensir
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Fensir »

W zasadzie racja. Oni mogą od nas lepiej grać, ale my mamy lepszy PG :D

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Fensir pisze:W zasadzie racja. Oni mogą od nas lepiej grać, ale my mamy lepszy PG :D
a IMO jest odwrotnie niz piszesz..
Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Asassello pisze:niech mi ktos w koncu rzetelnie odpowie co bedzie w tym drugim batalionie ze wsparciem - bo znam dwie wersje
jedna z plotek z warseera - 2 magów, 2 nobli, rydwan, smok
a druga ze strony GW w USA - ale tam to jest jakis smiech na sali - bo pokazuja obecny batalion - jakies SH, bolce ..itp i to ma byc wsparcie?

wierze ze to bedzie tak jak napisali na warseerze - wtedy z checia to kupie..
http://uk.games-workshop.com/storefront ... orignav=13
więc właśnie

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

wszystko fajnie.. tylko cena jak dla mnie jest zaporowa :/

moze jest to super okazja i wychodzi taniej niz jakby kupowac oddzielnie, ale ja 3/4 rzeczy z tego nie potrzebuje :)
sa to prawie wszystkie nowe figsy jakie wychodza do HE - pod wzgledem kolekcjonerskim całkiem ciekawe.. pod wzgledem gry mało oplacalne :)

i jeszcze jedno .. nazywa sie to "The High Elf Spearhead" i kosztuje 130 funtów.
nie wiem czy ma to zastapic ten battalion reinforcement.. cz tez jest to zupelnie inny produkt.. w liscie wydawanych pudeł przez GW istnieje przeciez ten batalion wsparcia i to po nizszej cenie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »


Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

No przecież to to samo

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

A ja mysle ze sobie to kupie. Wkoncu bede miac smoka rydwany SW oraz magow i bohaterow specjalnych. Tylko cena i tak jest zaporowa bo 130 funciakow piechata nei chodzi.

Awatar użytkownika
Fensir
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Fensir »

No :? Ale smoczek w miarę fajny, gdyby było kilka opcji złożenia.
Obrazek
"To nie prawda, że HE mają lepsze niż dwarfy"
miscast.fora.pl => jako Alex
forum.gildia.pl => Carillion

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

No i jest kilka opcji złożenia.....

Artemis
Chuck Norris
Posty: 495

Post autor: Artemis »

... na Dragon Maga i zwykłego smocia (więcej "opancerzenia" ;) )

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

No są 2 główki,2 patry raczek,nużek i innych pierdół zapewne.....

ODPOWIEDZ