Wałowanie

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
D-Wens
Wałkarz
Posty: 91

Wałowanie

Post autor: D-Wens »

na ostatnim turnieju jakim byłem, to był lokal, to mnie ostro wałowali:

- gości miał calówkę zwałowaną, tak że na 10 calach była dłuższa o jeden cal

- altyreryjska nie miał missfire'a

-kości były dociążone na jednej stronie jakimiś uśmieszkami i tego typu rzeczami

-koleś rzucał kostkami w inne kostki i wybierał najwyższe wyniki

-w ogóle jak ja coś protestowałem, to mówił żebym grał dla funu i nie ciśnieniował

- potem jak zliczał punkty to mu się ostro myliło, no i w końcu dostałem masakrę

- potem jak chciałem żeby mi pokazał rozpę to powiedział że już ją wyrzucił, ale jak chcę, to może mi powiedzieć co miał

a jak u Was to się robi?
Niczym nie ograniczony spam!!!

REBELIA

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

u nas sie woła od razu sedziego, a przynajmniej powinno..
wałowanie sie tempi..

i zal mi Cie.. nie wiem jak ty mogłes grac z kolesiem, ktory miał lewe kosci.. :/

ps. a w ogole to chyba złe podforum na ten temat.... :)
Obrazek

Awatar użytkownika
D-Wens
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: D-Wens »

-w ogóle jak ja coś protestowałem, to mówił żebym grał dla funu i nie ciśnieniował
właśnie jak mowiłem że zaraz pójdę po sędziego to takie teksty leciały:

-->nie no co ty, przecież cię wyśmieje, uwierz mi
--> grasz z mistrzem, to nie ma się co dziwić że przegrywasz
-->grasz dla przyjemności czy dla wygranej?
Niczym nie ograniczony spam!!!

REBELIA

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Grasz od wczoraj?Takie wrażenie sprawił ten post.

Jako że w klubie uznają mnie na największego wałkarza to powiem parę słów na ten temat.

1.Mierzysz odległości bardzo szybko tak by przeciwnik nie widział dokładnej odległości-efekt:można uzyskać około 0,5 cala by się nikt nie połapał.
2.Jak grasz skirmishem to każda jednostkę wcześniej poruszoną przestawiasz sprawiając wrażenie kombinowania pułapki-efekt: kolejne cale ruchu i przeciwnik powoli sie irytuje.
3.Rzucasz 1 bądź 2 kostkami więcej niz musisz.Rzucasz je w stronę kostek leżących na stole.Jak wyniki ci sie podobają to udajesz ze było ich odpowiednio.A jak nie to pokazujesz ze pomyliłes się i za dużo kostek wziąłeś-efekt: re-roll dupnego rzutu.
4.Myk stary jak świat.Jak ci się nie podoba teren na stole to prosisz kumpla by przechodząc obok zerknął na armię wroga(niby że fajnie pomalowana) i przesunął łokciem lub dyskretnie ręką niefortunnie ustawiony teren.
5.Jeśli na turnieju chcesz grac na remis i lekko przedłużyć czas(tak by się nikt nie połapał) to często zerkasz do podręcznika sprawdzając jakieś zasady-długo ich szukasz itd.

To na razie tyle z mojego "Poradnika małego oszukisty"
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Motor
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Lublin [Moria]
Kontakt:

Post autor: Motor »

Reyki zajebisty jesteś, zastanawiam się jaką przyjemność sprawia Ci wygrywanie w opisane przez Ciebie sposoby :?
Obrazek

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

narazie 2-1 dla D-Wensa, czekamy na dalsze wypowiedzi ;)

Awatar użytkownika
D-Wens
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: D-Wens »

No nie gram długo, to prawda. Widzę, że trafiłem na "fachowca"...

Ja widziałem też takie wały, jak ktoś łokciem przesuwał swoje oddziały.

Mocne też było jak okazało się, że ktoś ma szachrajskie kostki namoczone w nafcie, by obciążyć jedną stronę i cały czas na nich wypadały szóstki, albo jednynki ( na breaka ).
Niczym nie ograniczony spam!!!

REBELIA

Awatar użytkownika
Trojek
Mudżahedin
Posty: 284

Post autor: Trojek »

D-Wens pisze:No nie gram długo, to prawda. Widzę, że trafiłem na "fachowca"...

Ja widziałem też takie wały, jak ktoś łokciem przesuwał swoje oddziały.

Mocne też było jak okazało się, że ktoś ma szachrajskie kostki namoczone w nafcie, by obciążyć jedną stronę i cały czas na nich wypadały szóstki, albo jednynki ( na breaka ).
Ja mam sprawdzona mtode, zacznij krzyczec zeby sie p****, ze wiesz gdzie meszka i dorwiesz jego matke. Na koniec wez kurczaka na stol, utnij mu leb i rzuc na jego polowe stolu ze stoickim spokojem stwierdz: "wiesz co to znaczy". Jak jeszcze raz zacznie walowac zapytaj czy ma dzieci. Pamietaj, badz psychopatycznie spokojny.

Awatar użytkownika
Stogi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 113
Lokalizacja: Toruń - Oko Terroru

Post autor: Stogi »

Eee czyżby jakiś ban się szykował?
"Many of the truths we cling to depend greatly on our point of view" Obi - Wan Kenobi, the Jedi Master

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

nie rozumiem jak sobie mozna nie poradzic z takim wałkarzem..
szczegonie gdy sie widzi te wszystkie wałki.



ja jestem uczulony na kazdy skirmish.. bo doswiadczyłem juz grania z plywjacymi driadami, ktore maszeruja zawsze 11-12 cali - od tej pory mierze dokładnie ruchy przeciwnika, jesli przy nich za duzo kombinuje.. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

Wspomnienia Trojka z dzieciństwa. Od tamtego dnia już nie wałuje. :lol2:
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Motor----->Zapytaj moich kolegów klubowych jak często wygrywam.

Pomimo tego że uznają mnie za wałkarza ja jestem jednym z uczciwszych graczy(tak uczciwy ze pozwalan na chamski overguessing).

Te sytuacje to tylko możliwości wciśnięcia wałka.
Podałem je bo kilka razy widziałem takie akcje(to ze skirmishem to standardzik robiony nieswiadomie przez spora część graszy WE i Lizardmeńskich).
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
D-Wens
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: D-Wens »

no dobra, ale to był jakiś kozak, trochę się go bałem. Taki gruby gbur i miał jakoś taką podobną ksywę... z krakowa był

poza tym, nie każdy wał można wychwycić a tym bardziej udowodnić, więc nawet jak zawołasz sędziego, to skąd on może wiedzieć, czy przeciwnik ruszył się więcej, czy dokładnie tyle co miał w ruchu?
Niczym nie ograniczony spam!!!

REBELIA

Awatar użytkownika
Stachu
Kradziej
Posty: 929

Post autor: Stachu »

Przenieście ten temat do odpowiednego działu.... :roll:
kostki moczone w nafcie
:lol2:

pozdro.

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

D-Wens pisze:no dobra, ale to był jakiś kozak, trochę się go bałem. Taki gruby gbur i miał jakoś taką podobną ksywę... z krakowa był

poza tym, nie każdy wał można wychwycić a tym bardziej udowodnić, więc nawet jak zawołasz sędziego, to skąd on może wiedzieć, czy przeciwnik ruszył się więcej, czy dokładnie tyle co miał w ruchu?
Tez o nim slyszlaem...jakis sliski typ wogole ...od masla czy czegos..normlanie jeszcze gnebil jakiegos biednego kedziora...po prostu tylko sie napic!

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

D-Wens pisze:no dobra, ale to był jakiś kozak, trochę się go bałem. Taki gruby gbur i miał jakoś taką podobną ksywę... z krakowa był
Hahahaha :) Mam pewne podejrzenia...
Skąd jesteś, dobry człowieku, i na jakim turnieju były takie akcje?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

Przeniosłem.
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

A mi na moim pierwszym turnieju koleś nie dawał zbierać oddziałów jak juz zaczynałem sie ruszać :shock:
Było mu powiedzieć ze skoro zapomniałem zebrać to zapomniałem uciec ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
D-Wens
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: D-Wens »

ja jestem z gliwic, a to był turniej w krakowskim bardzie jakieś z dwa lata temu
Niczym nie ograniczony spam!!!

REBELIA

Awatar użytkownika
GreatTaurus
Chuck Norris
Posty: 654
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: GreatTaurus »

czyżby legendarny Gruby?

Zablokowany