PlayMini Of The Month 6 - listopad

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

PlayMini Of The Month 6 - listopad

Post autor: Tomash »

PlayMini Of The Month. Szósta edycja. Jazdaaaa!

Wstęp możnaby sobie darować, ale dla świeżych w temacie zacytuję posta z poprzedniego PMoTM:
Regulamin dokładnie jak w maju: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?t=3088
Przypominam: w konkursie chodzi o zrobienie figurki do swojej armii. Proszę nie zgłaszać prac przeznaczonych na sprzedaż. Nie istnieją sensowne sposoby na twarde niedopuszczenie prac komercyjnych, więc odwołać się trzeba do zdrowego rozsądku i przyzwoitości uczestników.
Ewentualnie - można zamieścić pracę komercyjną do PMoTM w charakterze uznaniowym (z klauzulą, że figurka jest na sprzedaż), tj. figurującą w galerii z danego miesiąca, ale niepodlegającą głosowaniu.

Pamiętajcie - to zabawa hobbystów, której celem jest zrobienie czegoś dla siebie. A nie wygrzew profesjonalistów :)
Temat pracy robionej w listopadzie będzie związany z nadchodzącymi Mikołajkami. I nawiązaniem do "jądra" idei PMoTM. Czyli: drobnica.
Drobnica, zwana też BPP. Po prostu piechota. Chodzi o legalny oddział piechoty z core, o rozmiarze co najmniej takim, jaki jest minimalny wystawialny (z reguły 10 modeli, u ogrów 3).
Figurki mają być, jak zwykle, legalnymi i wystawialnymi modelami. Radzę najpierw sprawdzić w armybooku jaki jest minimalny rozmiar oddziału, żeby czasem nie upupić na niewystawialności!

Temat chyba nie wymaga żadnych uściśleń :)

Proszę, żeby tematy ze zdjęciami prac do tego PMoTM zawierały w nazwie tematu "PMoTM 6". Będzie łatwiej je potem pozbierać.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

ło matko. a ja juz chcialem wziac udział :( oddział? bleee... czekam do grodnia :(

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Banda do Mordheim traktowana jest jako oddział?

Jeśli tak, to:
- figurki mogą być "tylko" pomalowane w listopadzie, czy cały etap konwersji itd. też musiał się odbyć w tym miesiącu?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Tylko pomalowane. Konwersje mogą się kurzyć i od roku na półce.

BTW, nie przewidziałem wmordęchajma, ale jak ktoś machnie całą drużynę, to chyba można uznać :)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Fingor
Chuck Norris
Posty: 524
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fingor »

No to trzeba brać się za konwertowanie longbeardów ;)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Tomash pisze: BTW, nie przewidziałem wmordęchajma, ale jak ktoś machnie całą drużynę, to chyba można uznać :)
No właśnie: całą, ale grywalną czy legalną?
Kwestia jest taka, że od dawna robię Opętanych, mam póki co 13 figurek [tyle mi musi wystarczyć na Falkon, więc więcej nie będzie].
8 pomalowałam wcześniej, więc odpadają.
Wczoraj zaczęłam malować trzech herosów, którzy kurzyli się na półce ;) - wodza i dwóch Opętanych. Jest już listopad, więc ujdą. Minimalna wielkość bandy to trzech luda - mogę jeszcze dorzucić dwa beasty z tej bandy, bo one też czekają od wieków na pomalowanie. Ale to nadal nie będzie specjalnie grywalne, choć jak najbardziej legalne :)

Pytanie zatem: ta trójka czy piątka mutantów przejdzie?

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

super :) mam do pomalowania oddział... tylko nie wiem czy starczy czasu znowu :(

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Skinki ida pod pedzel ;) Mam nadzieje , ze sie wyrobie z moim zolwim tempem ;)
Ostatnio zmieniony 4 lis 2007, o 15:24 przez Ziemko, łącznie zmieniany 1 raz.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

@Zaraza: a rób, kobieto, co chcesz ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 703
Lokalizacja: Bendsburg

Post autor: Bruenor Battlehammer »

Szkoda, że core, bo właśnie zabrałem się do robienia Hammererów, a cory w armii mam zapchane do granic możliwości...

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

100% startuje w tym PMOTM :)

Kusznicy albo Warriorzy idą pod pędzel :)

Awatar użytkownika
Kol0
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148
Lokalizacja: Konin

Post autor: Kol0 »

Temat pracy robionej w listopadzie będzie związany z nadchodzącymi Mikołajkami.

Może mi ktoś wytłumaczyć związek z mikołajkami :D

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

no związek jest oczywisty... kazdy czempion mojego corowego oddziału ma na imię Mikołajek... czyli temat związany z obchodzeniem świeta imienin czempiona moich corowych warriorsów... heh... tak ciężko sie domyślec? ;)

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Na Mikołajki daje się drobne prezenty ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Kerim
Master Convertor
Posty: 1193
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Kerim »

ja tam na mikołajki daję (rodzinie) prezenty wypasione że hey.

jak na następny miesiąc dasz "oddział elitarny" to akurat z flashgitami się wyrobię (być może)

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

A mogą być dippingowane figurki?
Bo właśnie mam zamiar zrobić niedługo 25 boyzów orkowych.. ale ich nie będę ręcznie malował.
Więc wchodzą tylko standardowo malowane, czy dipping wchodzi w gre? ;)

Awatar użytkownika
Alvares
Mudżahedin
Posty: 216

Post autor: Alvares »

Łeeee a ja chciałem brać udział :/ na oddział trzeba czasu...

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Piotr3k, możesz malować czym chcesz i jak chcesz ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Siasek
Falubaz
Posty: 1208
Lokalizacja: pruszkow

Post autor: Siasek »

skoro dipping dziala to oddaje swoj glos na bless'a. juz teraz.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Jak coś pomaluje w tym miesiącu ;)
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

ODPOWIEDZ