Omówienie przedmiotów magicznych

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Ostrze Pogromcy Smoków

Dzięki temu otrzymujemy zdolności Slayera po prostu. A na Jaszczurów ze scaly skin dodatkowo no sv. Ostatnia z broni. Chyba jednak smieciowa.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Na turnieje śmieciowa.Na towarzyskie bitewki z lizardami wręcz boska.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Złocista Zbroja

za jedyne 40 pkt przeciwnik za każdym trafieniem zdaje test S i możemy uniknąć tego trafienia. Dobre na elfy na silniejszych już mniej.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
olo1
Mudżahedin
Posty: 260

Post autor: olo1 »

słaba gdyby gdyby dawała sejwa na 4+ jak płytówka to rozumiem
ale tak...

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Pancerz Świtu
płytka i reroll savów. Jedna z lepszych przedmiotów ochronnych.
Nie ma to jak Grand Master z tym na koniu co daje sv na 1+ z rerollem oraz dodac jakis wardowy przedmiot i mamy małego pancernego bez psa.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

najczesciej daje ja priestowi konnemu i kampitanowi konnemu
Ostatnio zmieniony 9 gru 2007, o 20:42 przez tedzio, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Na patrol fajny sprzęt dla większości herosów.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Blaesus
Kretozord
Posty: 1506
Lokalizacja: "Twierdza Wrocław"
Kontakt:

Post autor: Blaesus »

Mam pytanie odnośnie VHS... Jeśli szarżuję War Altarem np elfa na smoku, a mój lektor w pojedynku zamienia się statami ze smokiem, to czy impacty z Altara wchodzą w smoka o statach lektora, czy jeszcze w pierwotną jego wersję :/

No i druga sprawa... Mam nadzieję, że dobrze myślę. W momencie śmierci jeźdźca kończy się forma pojedynku i kapłan oddaje staty smokowi?

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Blaesus pisze:a mój lektor w pojedynku zamienia się statami ze smokiem,
Nie zmienia się z mountem tylko z heroesem w chalengu. Takie rzeczy to tylko w erze.

Moje pytanie: Kto dostaje save'a z white cloak? Bohater czy też mount? Jest napisane gives ward save 5+
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Johanus

Post autor: Johanus »

Q. Do ward saves and other special rules that apply to a character (including those coming from a magic item or spell) also apply to the monster/chariot it is riding?
A. Because the rider and mount can be hit separately, any saves and other special rules of the character (including those from magic items, spells, etc.) are not passed to its mount, and viceversa. There are a few exceptions to this rule however, when such rules do apply to both rider and mount: Psychology rules (see rule book, page 79), rules that the character would confer to a unit it joins (like Magic Resistance), or if the rule itself specifies otherwise (certain magic items, the Blessing of the Lady, etc.).
Ostatnio zmieniony 12 gru 2007, o 13:09 przez Johanus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Sa!nt pisze:Moje pytanie: Kto dostaje save'a z white cloak? Bohater czy też mount? Jest napisane gives ward save 5+
jesli nie masz wprost napisane, ze przedmiot dziala na mounta (vied ward 3+ dla welfow) to dziala tylko na jezdzca

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Shino przypuszczałem się, że tak jest przynajmniej tak według mnie było logicznie ale wolałem się dopytać. Bo WFB nie opiera się na logice.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Zbroja Tarnusa

Coś dla magów co da ochronę. Mag lord na koniu z bardingiem co da nam sv 3+? Ale chyba nie warto w ogólnym rozrachunku.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Chyba 4+ :P
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Zbroja tarnusa daje 5+ koń dodaje +1 i barding kolejne +1 czyli 3+ w sumie.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Vlad
Wałkarz
Posty: 76
Lokalizacja: Mikołów

Post autor: Vlad »

Sama zbroja daje sv 6+. Chyba lepiej doplacić te 10 pkt do lepszego warda.

Awatar użytkownika
Wrubel
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Zad Trolla

Post autor: Wrubel »

Blaesus pisze:Mam pytanie odnośnie VHS... Jeśli szarżuję War Altarem np elfa na smoku, a mój lektor w pojedynku zamienia się statami ze smokiem, to czy impacty z Altara wchodzą w smoka o statach lektora, czy jeszcze w pierwotną jego wersję
Impakty są przed pojedynkiem, także nawet jak się zamienasz statami z samotnym lordem chaosu na piechotę to i tak hity wejdą w pierwotną wersję.

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Może zamienić sie stattami ze smokiem????? :shock: nie jest tak że dotyczy to challengy i tylko zamiany boha z bohem???

Awatar użytkownika
szkodnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: szkodnik »

Zamieniasz się w pojedynku statsami z oponentem. Smok jest "wierzchowcem". Jak koń, tylko nieco większym;) Więc nie możesz się z nim (smokiem) zamieniać atakami, siłą, itd. Tak samo jak nie możesz dać challenga samemu smokowi, jak lata bezpańsko.

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Blaesus pisze:Jeśli szarżuję War Altarem np elfa na smoku, a mój lektor w pojedynku zamienia się statami ze smokiem, to czy impacty z Altara wchodzą w smoka o statach lektora, czy jeszcze w pierwotną jego wersję :/
Dokładnie to co on bredzi??? :lol2:

ODPOWIEDZ