Procedury reklamacyjne/odwoławcze?

Moderator: swieta_barbara

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

Wyniki turnieju Płomienie Fenixa zostały wysłane ponownie w czwartek (po poprawie błędów), a jest zpisane, że wyniki nie dostarczone w terminie. Można to sprawdzić?
Obrazek

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

b_sk pisze:Problem w arkuszu do wpisywania wyników znalazłem taki, że przy turniejach parowych, w których nie wszystkie pary są pełne, a liczba osób jest <20 nie da rady wypełnić arkusza bez wpisania liczby uczestników takiej jak liczba par*2 bo zaczyna wyniki ujemne ostatnim graczom wypisywać. Czyli nie da rady zgłosić takiego turnieju bez dopisywania graczy.
Da. Wystarczy pojedynczych graczy wpisać 2 razy, w potem w notatniku ich ręcznie usunąć.

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Gdyby wystarczyło wpisać dwa razy i usunąć to bym to zrobił.

(Liczba_graczy / liczba_graczy_w_drużynie - miejsce_pary) to jest część formuły odpowiedzialnej za wyliczanie punktów. W momencie gdy graczy jest na przykład 17 to przy dziesiątym miejscu mamy 17/2-10=-1,5 i zawsze wyjdzie wynik ujemny.

Wygląda na to, że w momencie gdy w formule:
=JEŻELI($C7<>"";LICZBA.CAŁK(($B$2/$B$4-$B7)*JEŻELI($B$2>19;99;5*$B$2-1)/($B$2/$B$4-1))+1;"")
w dwóch miejscach podmienimy iloraz (Liczba_graczy / liczba_graczy_w_drużynie), czyli ($B$2/$B$4) na z góry podaną wartość "ostatnie miejsce na turnieju" to wszystko działa poprawnie ale nie będę sam grzebał w oficjalnych arkuszach do zgłaszania wyników bo niektórzy mają do tego tego całego rankingu, arkuszy i zgłaszania turniejów stosunek jak członkowie PiS-u do Jarka Kaczyńskiego, więc wyniki turnieju wysłałem z dopiską. Jak dojdziecie do wniosku, że może jednak coś jest w tym co napisałem to mogę poprawić.

PS. A tak BTW to mój mail z wynikami turnieju w Zgierzu doszedł?
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

No i ponawiam swoje pytanie co z naszymi wynikami?
Obrazek

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

myśle ze po prostu Szmajson jeszcze nie zagladal do wynikow a niezaliczenie wyskakuje automatycznie po 2 tyg, masz date rankingu 21.10 wiec juz od tygodnia nic sie nie dzialo ;) a przynajmniej taka mam nadizeje bo IMP tez ma niezaliczenie przypisane :P

pzdr

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

Hehe nie no spoko :> poprostu ludzie zaraz na karku będą mi siędzieć :P i jeszcze mnie na stosie będą chcieli palić :>
Obrazek

Awatar użytkownika
Bania
Falubaz
Posty: 1328
Lokalizacja: Twierdza Toruń - Fort Rogowo
Kontakt:

Post autor: Bania »

Wysłałem wyniki turnieju nr 440 w srode. Prosilem chociaz o potwierdzenie ze doszlo. Jak wyglada sprawa aktualizacji?
Obrazek

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Bania pisze:Wysłałem wyniki turnieju nr 440 w srode. Prosilem chociaz o potwierdzenie ze doszlo. Jak wyglada sprawa aktualizacji?
Doszły. Szamjson pewnie nie miał czasu jeszcze wrzucić.

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

adeon pisze:
Bania pisze:Wysłałem wyniki turnieju nr 440 w srode. Prosilem chociaz o potwierdzenie ze doszlo. Jak wyglada sprawa aktualizacji?
Doszły. Szamjson pewnie nie miał czasu jeszcze wrzucić.
Czekałem aż sie uzbeira troche wyników.
Aktualny ranking juz wisi.

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Moglibyście coś zamieszać i poprawić to, że Macki Wojny są niezaliczone? Wcześniej zgłosić na stronę nie dało rady bo nie wiedzieliśmy dokładnie jak to będzie z salą i zasadami po wyjściu Balancing Patcha i Restricted. No i źle mi się data dwa razy wpisała i się Macki dodały do odbytych turniejów więc to też można by wywalić.

Pozdro
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
krooliczek
Mudżahedin
Posty: 339
Lokalizacja: Fraj Sztat Dancyś Awatar/Szpider/Snot/

Post autor: krooliczek »

2 zyczenia :D

Poproszę o

1)zmianę nazwiska id 1109 wojtek

z chrobotynski na chroboczyński

2) Pabis id2180 i id2865 proszę o połaczenie kont

dziękuje.
The most important rule!

Remember, winning at any cost is more important than having fun and keeping to the spirit of the game.

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Błąd w wyniku turnieju:
http://adeon.livenet.pl/tournament_results.php?id=483

Pierwsze miejsce zajął Sebastian "Bober" Daszkiewicz ID: 1129
A nie: Łukasz "Nutrian" Bober

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

Organizator musi wysłać jeszcze raz wyniki, my mieliśmy podobny błąd.
Obrazek

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Prosiłbym o skasowanie mojego ID : 2935 ( Bartosz Sokołow DE ) teraz będę używał nowego : 2936. A pozatym to coś na stronce wam się schrzaniło bo zarejestrowałem się tam jakieś 2 tyg. temu a moje poprzednie ID dostała ( nie wiadomo dlaczego ) jakaś inna osoba.

Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
mdłości
Chuck Norris
Posty: 595

Post autor: mdłości »

Czy doszły wyniki Turnieju Mikołajkowego ID 502? Jeśli doszły to czy są poprawne?

Awatar użytkownika
mdłości
Chuck Norris
Posty: 595

Post autor: mdłości »

Tak sobie zerknąłem na wyniki naszego turnieju (Turniej Mikołajkowy 502) na waszej stronie i widzę, ze dwóm graczom, którzy są w lidze od chyba 2003 roku coś na stronie ligi podmieniło ID.

Zamiast 2 graczy (Kądzielski i Kucharski) są inni, okazało się, że ich ID mają jacyś ludzie z Poznania (Twyrdy i Szrajber). Poza tym pod nowymi ID jakie dostali (bez ich wiedzy) są informacje, nie wiadomo skąd wzięte tj miasto i armia.
Co mamy zrobić? Dosłać wam jeszcze raz wyniki z wklepanym nowym ID czy jakoś inaczej to załatwicie?
Ostatnio zmieniony 28 gru 2008, o 17:07 przez mdłości, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Izwor
Chuck Norris
Posty: 388
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Izwor »

Proszę o dopisanie graczowi o ID1284 (Mateusz Izworski) nicka "Izwor".
Z góry dzięki

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

2918 Tomasz "Gokish" Repczyński

mam policzony turniej Imperialny Listopad który był w Krk

no niestety ale dopiero zaczyna grać w wfb i na ten turniej nie pojechałem :]
p.s patrzyłem na wyniki tego turnieju i widzę że tam jestem czyżby manipulacja wynikami ?

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

lohost pisze:uprzejmie prosze o dopisanie zawodnikowi o id 1738 nicka "lohost", oraz zmiane armii z HE na DE, z gory dziekuje

prosze takze o wykasowanie gracza id 2675 poniewaz dubluje to gracza id 1336, z gory dziekuje.
Skasowany zostal id 2675.

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Izwor pisze:Proszę o dopisanie graczowi o ID1284 (Mateusz Izworski) nicka "Izwor".
Z góry dzięki
Zrobione

ODPOWIEDZ