Combosy w DE

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Re: Combosy w DE

Post autor: Shino »

zamiast focusa? slaby wybor

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Sorry, ale TK nie są specjalnie trudnym przeciwnikiem dla DE. Dla starych nie były, a co dopiero dla nowych. Tylko rozpiski trzeba składać inaczej.
gralismy raz tk na de pamiętasz wynik ;)

Obecnie darki nadal nie lubią Tk, i skoro mowimy teraz o rospie na etc to nastawianie jej na TK lub Vc mija sie z celem.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

Shino pisze:zamiast focusa? slaby wybor
kwestia gustu (badz jego braku) - ja tam wychodze z zalozenia, ze familiar jest z dupy jesli co 3 bitwe nie mam kluczowego czaru.
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

zalezy jak skladasz rozpe i jak sobie wyobrazasz w niej faze magii.

W z lore'a masz zawsze. Do tego wystarczy jeszcze 1 czar zeby wykorzystywac potencjal duzej magicy :)

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

nie rozumiem twojego posta, co zreszta nie jest niczym nowym.
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

po lakonicznych wypowiedziach poznaje się PRAWDZIWYCH SPARTAN :wink:

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

chodzi o to ze nie musisz mieć duzej kuźni by cisnąć, są inne dobre czary. To nie bretonnia ^^
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

widze ze sie nie przekonamy :wink:
do rzucania 'dobrych' czarow wystarczy mala czarodziejka. do rzucania takich, ktore moga przesadzic o losie bitwy, jak kuznia , pitka czy popychajka potrzebna jest duza magica z furionem... taka koncepcje przynajmniej bede lansowal :D
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Gobos pisze:widze ze sie nie przekonamy :wink:
do rzucania 'dobrych' czarow wystarczy mala czarodziejka. do rzucania takich, ktore moga przesadzic o losie bitwy, jak kuznia , pitka czy popychajka potrzebna jest duza magica z furionem... taka koncepcje przynajmniej bede lansowal :D
Mało wiesz o lansie :D . Każdy to wie że magiczki obsysają, a duże tym bardziej :wink: .

pozdro
Obrazek

ODPOWIEDZ