Jak łapać smoki ;)

Bretonnia

Moderatorzy: Jagal, Milczek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kis1
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Bastion HypolytówCity

Jak łapać smoki ;)

Post autor: kis1 »

Grale mają jedną zasadniczą zaletę. Łapią smoki :) Dajesz im sztandar bitewny, dorzucasz gdzieś BSB w pobliżu i krzyczysz chalenge. Jak smok zaszarżuje to potem warto dorzucić mu jeden regon od boku / tyłu coby dawał ranki i bok / tył, a dalej krzyczysz Gralami i liczysz na pancerz/wardy :)


wydzieliłem, bo temat warty przejrzenia ;) pozdro Jagal
Obrazek

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Tylko raz miałem smoka w gralach... I to nie dlatego ze chciałem :P Zauważ że grale giną jak zwykli erranci od smoka;) Mimo, że każdy challange krzyczy to i tak od ran zadawancy hod smoka i jeźdzca cały czas masz breka na ok -3 ( bo nie sądzę żeby smok szarżował na jakąkolwiek lancę od przodu:P) Tak jak to piszesz, mogłoby się wydawać to proste, łapiesz smoka i po sprawie -> a tak naprawdę to jednyny straszak na smoki to koleś z Virtue of Heroism ;)
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Jagal pisze: a tak naprawdę to jednyny straszak na smoki to koleś z Virtue of Heroism ;)
jedyne co jest w stanie przestraszyc mojego smoka to 2x trebuszet.. jak bretka nie ma tych wspanialych maszyn to moze sie zaczac pakowac... ;)


pzdr ;)

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

A pięc pegazów to niby smoka nie przetrzyma??.Chempion krzyczy challenge,mamy banner i przewage ,przegrywamy o jakieś 2, :wink: co przy generale i BSB w zasięgu ustanie,nie jest jakimś większym problemem.
To taki jeszcze jeden sposób na smoka.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Bretonnian pisze:A pięc pegazów to niby smoka nie przetrzyma??.Chempion krzyczy challenge,mamy banner i przewage ,przegrywamy o jakieś 2, :wink: co przy generale i BSB w zasięgu ustanie,nie jest jakimś większym problemem.
To taki jeszcze jeden sposób na smoka.
wiem ;) ale zaden powergamer nie laduje 300 pkt w pegazy.. wszysycy wystawiaja po 4 ;) , mowie oczywiscie o cyrku, bo jedne pegazy jest arcy latwo unieszkodliwic

H@lfing
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189

Post autor: H@lfing »

No raczej, Pomorski Dominator ma racje.

ja nie mam bretką sposobu na smoka, jedynie jak sie gra Cyrkiem to jest łatwiej bo można co droższymi rzeczami uciekać przy okazji niszcząc śmieciuchy, ale to są raczej półśroki.

Nawet strzelanie z trebków jest zabardzo losowe i nie jest tak łatwo ustrzelić smoka, pomimo tego ze udało mi sie ostatnio robic różne dziwne rzeczy z tebkow.

pozdro

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

H@lfing pisze:
Nawet strzelanie z trebków jest zabardzo losowe i nie jest tak łatwo ustrzelić smoka,
ale jakie dzialanie psychologiczne ! ... ja poki nie zlikwiduje trebkow nie wlatuje miedzy lance na kozaka... a dodaj do tego 3,4 razy pedzie ktore blokuja moich likwidatorow trebkow... czyli deamonic mounta, lataczy czy maruderow... i rodzi sie wizja bardzo ciezkiej dla mnie i jednoczesnie uniwersalnej bretki, ty taka obecnie grasz ;)
H@lfing pisze:
pomimo tego ze udało mi sie ostatnio robic różne dziwne rzeczy z tebkow.
i wlasnie dla tych zlotych strzalow warto trebki wystawiac 8)

Awatar użytkownika
Duke
Masakrator
Posty: 2008
Lokalizacja: Cobra Kai Warszawa

Post autor: Duke »

Sposób na smoka którego zabiłem w bitwie z Bartkiem Białowąsem na DMP(ten smok dał sie we znaki thurionowi :D )
Smok Chaosu(12 atakow) Wpada w bok małej lancy.Challange championem.Zaledwie 3 wardy do zrobienia.Gites.Champion przeżył.Smok zdał breaka.Następna tura lance sie odwracają :D Ostatnia szansa dla smoka.12 ataków-7 wardów do zrobienia.Znów Gites-wszystko.No i po smoku :wink:

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

duke pisze:Sposób na smoka którego zabiłem w bitwie z Bartkiem Białowąsem na DMP(ten smok dał sie we znaki thurionowi :D )
Smok Chaosu(12 atakow) Wpada w bok małej lancy.Challange championem.Zaledwie 3 wardy do zrobienia.Gites.Champion przeżył.Smok zdał breaka.Następna tura lance sie odwracają :D Ostatnia szansa dla smoka.12 ataków-7 wardów do zrobienia.Znów Gites-wszystko.No i po smoku :wink:
no slyszalem od Bartka o tym...mozna by to porownac do stylu w jakim zginal moj smok w niedawnej bitwie z orkami... 2 razy nie zdalem paniki od pipow (undiv), ucieklem 14 cali za stol i po smoku... ;)

szczescie mlodziezy kiedys sie konczy :twisted:

H@lfing
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189

Post autor: H@lfing »

duke pisze:Sposób na smoka którego zabiłem w bitwie z Bartkiem Białowąsem na DMP(ten smok dał sie we znaki thurionowi :D )
Smok Chaosu(12 atakow) Wpada w bok małej lancy.Challange championem.Zaledwie 3 wardy do zrobienia.Gites.Champion przeżył.Smok zdał breaka.Następna tura lance sie odwracają :D Ostatnia szansa dla smoka.12 ataków-7 wardów do zrobienia.Znów Gites-wszystko.No i po smoku :wink:

No w końcu bede wiedział jak grac ze smokami, hehe bede sie do nich odwracac bokiem i liczyc ze zdam kilka wardów i ze smok sie odbije

hehehe

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

taaaa dzięki Dukowi znamy niezawodny sposób jak zabić smoczka:P
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Shax
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Shax »

duke pisze: .Zaledwie 3 wardy do zrobienia.Gites.
-7 wardów do zrobienia.Znów Gites-wszystko
.No i po smoku :wink:

:lol:
Wystarczy zdać kilka wardów:d niezawodny sposób.

"zaledwie 3 wardy do zrobienia.gites" :lol:

Awatar użytkownika
High Elf
Mudżahedin
Posty: 233
Lokalizacja: Klub Kult Wwa

Post autor: High Elf »

Smok pół biedy, da się ubic. Gorzej z drzewami, przez ich ward i farta graczy Leśnych Elfów są niemal nie do zgięcia. A jak za długo stoimy to nas dojadą z boku bezproblemowo...

Na smoka najprostszy patent to jednak gralowie, ward na 4+ robi jednak sporą różnicę.
Działam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Shax
Wałkarz
Posty: 83

Post autor: Shax »

High Elf pisze:Smok pół biedy, da się ubic. Gorzej z drzewami, przez ich ward i farta graczy Leśnych Elfów są niemal nie do zgięcia.
.
A gracze bretonscy nie mają farta? :wink:

Awatar użytkownika
Brother Michal
Kretozord
Posty: 1702
Lokalizacja: Toronto City ("Oko Terroru")

Post autor: Brother Michal »

Shax pisze:A gracze bretonscy nie mają farta? :wink:
Niektorzy nie maja! :(

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Jak widze We na 1 drzewku - będzie dobrze
na dwóch - będzie ciężko
na smoku i dwóch drzewkach - u ku....a :P
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Jagal pisze:Jak widze We na 1 drzewku - będzie dobrze
na dwóch - będzie ciężko
na smoku i dwóch drzewkach - u ku....a :P
ja grajac chaosem mam dokladnie te same reakcje :)

z drugiej strony jak jakis defenes magiczno/strzel. widzi w.w. kombinacje ma reakcje zupelnie odwrotne...

jedno drzewko.. kurde, kupa innych smieci, cos dojdzie...
dwa drzewka... mniej smieci, ale za to duzy mag, nie przebije sie tak szybko...
smok i dwa drzewka, 3 modele za 1200pkt... ilu caddych?? jeden.. hehehehehee, pakuj figurki lesniaczku ;)



pzdr !! ;)

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Tylko że defensowi jeszcze teren musi przypasować ;) bo jak ma 3 laski plus 4-ty WE to ma de facto jedną może dwie tury strzelania ;) bo w ok 5 turze WE dochodzą wcześniej kitrając się w lasach itd :P
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

thurion pisze:
Jagal pisze:Jak widze We na 1 drzewku - będzie dobrze
na dwóch - będzie ciężko
na smoku i dwóch drzewkach - u ku....a :P
ja grajac chaosem mam dokladnie te same reakcje :)
Heh... cwaniaki. 8)
Nie czaje, czemu brak drugiego drzewa tak was uszczesliwia.... Za niego są przeciez inne fajne rzeczy, jak chocby Waye.
A Wasze armie przeciez akurat nie maja problemu z ominieciem drzewka w razie potrzeby.... Strzale z killingblowem ominać cieżej.
Thurion, juz ja sie postaram, żebyś kolejne baty dostał od jednego drzewka... :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

No tak ale moge poświęcić lance 9 errantów jednemu drzewku na pożarcie, a przy okazji moze tego stubborna za 4 razem nie zda ;)

a na drugie drzewko szkoda mi lancy realmów, a gralami dobry gracz nie da się zaszarżować :P
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

ODPOWIEDZ