Magic the Gathering

ODPOWIEDZ
Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Magic the Gathering

Post autor: Piotr3K »

Jeśli ktoś ma jakieś refleksje i przemyślenia na temat najlepszej karcianki
(chodzi o MtG) to piszcie tutaj..
Czy ktoś z tego forum oprócz mnie wogóle gra w Magica ??

Lord Andre
Chuck Norris
Posty: 482

Post autor: Lord Andre »

Ave

Magic to syf i kupa, takie mam przemyślenia odnośnie tej ( najlepszej ) karcianki. Dziękuje :D

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Lord Andre pisze:Ave

Magic to syf i kupa, takie mam przemyślenia odnośnie tej ( najlepszej ) karcianki. Dziękuje :D
Czemu tak sądzisz? :P
Magic jest super (jak dla mnie przynajmniej).
Bardzo ciekawa karcianka, chociaż może się znudzić jak się gra ciągle tą samą talią na kogoś (ciągle tego samego) kto gra także ciągle tą samą talią. :P

Awatar użytkownika
High Elf
Mudżahedin
Posty: 233
Lokalizacja: Klub Kult Wwa

Post autor: High Elf »

Grałem, mam nawet talię na szkolne wycieczki kiedy nudzi się droga w autokarze. Wieczorami bowiem, jest co robic ;)
Działam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Czcigodny z Gisoreux
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 124
Lokalizacja: Gisoreux, Bretonia

Post autor: Czcigodny z Gisoreux »

Witam!

Gram sobie w Magic'a w domowym zaciszu z dziewczyną i siostrą. Katcianka fajna, ale to wszyscy wiedzą :) Póki co mamy karty z 3ech dodatków Kamigawy. Kiedyś grałem na większą skalę, ale mi przeszło :)

Awatar użytkownika
Ermidius
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: Ermidius »

Jak kazda karcianka magic to zlo :D :P zaduzo pieniwedzy na to trzeba wydawac zeby byc na bierzaco ;]

Lord Andre
Chuck Norris
Posty: 482

Post autor: Lord Andre »

Ave
Uważam że są lepsze karcianki, np WarCry. Jakoś Magic zbytnio kojarzy mi się z pokemonami i takim badziewiem.

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Heh..
Każdy ma swoje zdanie..
Ale mi sie właśnie Magic najbardziej podoba, WarCry mi sie nie podoba (mówie o obrazkach, bo nie grałem nigdy).

Lord Andre
Chuck Norris
Posty: 482

Post autor: Lord Andre »

Ave
O gustach się nie dyskutuje

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Magic jest swietny ale sprzedalem wsio poza jednym deckiem bo wole wfb/wh40k :D:D
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
High Elf
Mudżahedin
Posty: 233
Lokalizacja: Klub Kult Wwa

Post autor: High Elf »

Czy ja wiem czy świetny. Wszystko sprowadza się do schematów, ciągle to samo 7 kart, land, krita za 1 itd. itd. i kto będzie miał lepsze podejście albo decka która akurat pasuje na przeciwnika wygrywa. Bo z czasem dochodzi się do takiego "czucia" gry, że już lepiej się zagrac nie da.
Działam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Raistlin_Meyere
Wałkarz
Posty: 67

Post autor: Raistlin_Meyere »

ja sam preferuje WarCraya:)
Ale jeśli ktoś byłby zainteresowany mam na sprzedaż dużo kolekcję zarówno tego jak i tego:)

Lord Andre
Chuck Norris
Posty: 482

Post autor: Lord Andre »

Ave

WarCry niestety chyli się w Polsce ku upadkowi, pomimo iż mamy fantastycznych zawodników na arenie światowej ( ostatnio na mistrzostwach świata, chyba całe podium zajeliśmy ),

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

Mam talie M:tG :)

Czarna, na Zombie (praktycznie same), z początku było nudne zbieranie i granie jakimś przypadkowym syfem, ale przez wakacje kupiłem wiele kart m.in Zombie Warchief, Soulles One, Lord of Undead itp i mam teraz złożoną tak jak chciałem. Choć nie gram w to zbyt często to na wyjazdy w sam raz ;)

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

Ermidius pisze:Jak kazda karcianka magic to zlo :D :P zaduzo pieniwedzy na to trzeba wydawac zeby byc na bierzaco ;]
popieram złooo yeah magic jest super mowie wam moja babcia kalisraka z bombaju która mieszka w domku z bambusów na kurzej pieczonej nóżce uszyła mi jedną karte co zabija wszystkich 8)

Skinek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 102

Post autor: Skinek »

W Magica gralem i... juz wiecej grac nie bede. Zdecydowanie za proste zasady i fakt trzeba na niego mnostwo kasy wydac zeby gra z innymi graczami miala sens. Pozatym zdecydowanie wole pieniadze wydac na figurki a nie na jakies papierki. A tak przy okazji... jakby ktos chcial to mam sporo kart do sprzedania.

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

ja niechce po co mi już mam

Artemis
Chuck Norris
Posty: 495

Post autor: Artemis »

A ja gram w Magica i nie zgadzam się z wieloma tutaj że to gówno i syf.
Jest to niesamowite hobby i przede wszystkim Magica możesz wziąć do szkoły, na wycieczkę itd. itd.

Awatar użytkownika
Izo
Falubaz
Posty: 1112
Lokalizacja: Front Wyzwolenia Pragi

Post autor: Izo »

Nie no magic jest kozacki kiedyś na początku liceum (hoho kiedy to było:)) to nawet w grałem sporo i miałem fajny deck - feniksa, ale potem mi się znudziło ;/ Sprzedałem deck i żałuję bo z chęcią bym sobie pograł. Inna sprawa, że wyszło tyle nowych dodatków :) Ja zatrzymałem się na bodajże nemezis czy prophecy :) Więc nawet jakbym miał talię, to pewnie nic bym nie zdziałał.

Awatar użytkownika
Aragorn007
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 105
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: Aragorn007 »

Skinek pisze:W Magica gralem i... juz wiecej grac nie bede. Zdecydowanie za proste zasady i fakt trzeba na niego mnostwo kasy wydac zeby gra z innymi graczami miala sens. Pozatym zdecydowanie wole pieniadze wydac na figurki a nie na jakies papierki. A tak przy okazji... jakby ktos chcial to mam sporo kart do sprzedania.
M:tG ma za proste zasady -_- byś się zdziwił. Gram w M:tG 4 lata i dobrze nie znam wszystkich zasad. Do grania "podwórkowego" wystarczą podstawowe zasady, których nauczyłem sie w 30 min, natomiast jak chcesz grać "turniejowo" to ciągle się uczysz :P

ODPOWIEDZ