Pytanie ;/

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Krótkobrody
Pseudoklimaciarz
Posty: 26
Lokalizacja: Legionowo

Pytanie ;/

Post autor: Krótkobrody »

Witam
Kolega gra chaosem ja dwarfami nie znam sie na chaosie niestety tak jak on i jego wymyślane zasady są niestety żenujące...
Mam takie pytanie..
Ma całą armie od Khorna
kupił sorcera i używa magi od tezeta <- jak kolwiek sie to pisze :? i pytanie czy jak już ma dowódce i odziały od khorna to może łączyć te wyzwania ??
Inaczej po co Archon miał by zdolność łączenia wszystkich wyznań :shock:
Jak by ktoś mógł mnie oświecić byłbym wdzięczny :wink:

Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Wiewior-lbn »

jak najbardziej kolega moze mieć bohatera, maga tezeta(jnie moze to byc normalny sorcerer tylko któryś z wojowników z markiem tezeta). Jeśli ma pare marków w armii musi miec wtedy generała undevadet i po conajmniej jeden odział z takim samym markiem jak herosi(czyli jak ma herosa korna i tezeta to musi mieć jeden regiment z mariem korna i z markiem tezeta , no i generała undevideta :-) )

Awatar użytkownika
Gelo
Chuck Norris
Posty: 551
Lokalizacja: Lubartów - Zielony Smok

Post autor: Gelo »

jeśli ma generała "niezależnego" czyli undivided to może mieć herosów i khorna i tzeentcha - pod warunkiem że ma przynajmniej jeden oddział tzeentcha. Jeśli ma generała khorna to może mieć herosów tylko undivided.

Krótkobrody
Pseudoklimaciarz
Posty: 26
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Krótkobrody »

wielki dzięki :P

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Też mam pytanie a nowego tematu nie chce zakładać:
w armybuilderze jest sporo więcej broni magicznych niż w armybooku.. (np. bonecrusher's mace) skąd one więc są? z armybooka bestii? (mimo że może ich używać lord chaosu), czy skąd?

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Beasts of Chaos

Piotr3K
Kretozord
Posty: 1681
Lokalizacja: SNOT Gdańsk

Post autor: Piotr3K »

Aha, tak myślałem, że albo z bestii albo wymysł armybuildera.
Swoją drogą fajny przedmiot ten bonecrusher's mace, wszystko trafiamy kolesiem na smoku na 3+, ranimy na 2+, a steam tanki można niszczyć nieźle ;)

ODPOWIEDZ