Strona 1 z 2

PMOTM 9 - Zabójcy z Karak Zankaraz

: 2 mar 2008, o 00:56
autor: Rakso_The_Slayer
niedokończeni ale już raczej nie zdaże nic zrobic z nimi. Niektórzy mieli okazje widziec na żywo :)

oto przed wami Zabójcy z Karak Zankaraz

Obrazek

sorrki za nienajlepsze zdjęcia ale przy kiepskim świetle robione...

PMOTM 9 - Zabójcy z Karak Zankaraz

: 2 mar 2008, o 01:09
autor: Sławol
No, nareszcie :)

Bardzo ładny oddział, podoba mi się. Twój NMM już mi wpada w oko, wiem, że to Twoje za każdym razem. No chyba, że w trakcie doskonalenia zmienisz trochę koncepcję ;) Bardzo podoba mi się głowa trolla na sztandarze, złoty NMM jest trochę "żółtawy" i troszeczkę zlewa się z kośćmi, ale mimo to widać, że to złoto. Rudy zarost mógłby dostać trochę cieni przy ciele, ale to szczegół, wyszedł równo i bardzo żywo. Głowa smoka DE na podstawce jest bardzo dobrym pomysłem. Brdazo tu pasuje, udało Ci się ją odpowiednio wkomponować w całość, stanowi swoiste "centrum uwagi" i wywyższa championa :)

Bardzo podoba mi się biżuteria krasnoluda na drugim zdjęciu od dołu, niebieskie i czerwone kamienie wyszły bardzo ładnie =D>

Zwrócę jednak uwagę na rogi i zęby "smoka". O ile NMM na broni i klejnotach jest ładnie wyprowadzony do rozjaśnień, o tyle kościane elementy głowy mają już tego mniej... Szczególnie to widać na zębach, ale w sumie musiałeś zdążyć z pracą na konkurs :)

Podstawka ładnie się komponuje i jest dość urozmaicona :)

Całość bardzo mi się podoba i prezentuje się świetnie, tym bardziej, że jest to cały oddział, a nie pojedynczy model.

A zdjęcia są całkiem udane, nie narzekaj :)

Pozdrawiam
Sławol

: 2 mar 2008, o 01:26
autor: war2bone
oj oj no to mój koxigor ma konkurencje :D
zdjęcia ci tym razem nie wyszły, mam takie wrażenie niskiej rozdzielczości czy cos w tym stylu ale i tak widać kawał dobrej roboty co tylko świadczy o ich poziomie !!! Podziwiam twoją umiejętność doborów kolorów

: 2 mar 2008, o 01:38
autor: monsterstar
Ci Sleyerzy są wyrąbani w kosmos sa poprostu cudni co tu więcej mówić.

: 2 mar 2008, o 09:35
autor: loler
Nie no po prostu masakra. chciałbym kiedyś zobaczyć twoją armię w realu. =D> =D> =D> =D>

: 2 mar 2008, o 09:51
autor: Mućka
Wypas, naprawde zajebiscie mi sie podobaja.

: 2 mar 2008, o 09:57
autor: Skavenblight
Świetne, widać że masz serce do krasnali :)

: 2 mar 2008, o 12:09
autor: ARBAL
bardzo ładni ewyglądają jako całość odziału :)
gratuluje

: 2 mar 2008, o 12:14
autor: Guard
są... zabójczy :wink: gratuluję!

Re: PMOTM 9 - Zabójcy z Karak Zankaraz

: 2 mar 2008, o 13:37
autor: slonkutno
Rakso_The_Slayer pisze:niedokończeni ale już raczej nie zdaże nic zrobic z nimi. Niektórzy mieli okazje widziec na żywo :)
Ja to bym chcial aby moje dwarfy byly tak niedokonczone :)
Czy mi sie wydaje, czy gobsowi krew leci z nosa?
Co tu duzo mowic, chyba juz wiem komu trzea oddac glos

: 2 mar 2008, o 14:42
autor: sojowy
Wreszcie prawdziwie mordercze krasnale! Chciałbym popatrzeć jak rzezają oddziały orków i goblinów.

: 2 mar 2008, o 15:02
autor: Gobo
Jak zwykle rasko trzymasz poziom...i wypracowales sobie naprawde fajny NMM... ciekawe kiedy mi sie uda dojsc do tego etapu... ;D

Re: PMOTM 9 - Zabójcy z Karak Zankaraz

: 2 mar 2008, o 15:36
autor: Rakso_The_Slayer
dzięki :)
slonkutno pisze: Czy mi sie wydaje, czy gobsowi krew leci z nosa?
zgadza się... dostał już w mache raz i mu jucha poszła ;)

: 2 mar 2008, o 16:24
autor: ARBAL
Rakso masz mój głos :)

: 2 mar 2008, o 18:13
autor: Fanatyk
Po raz kolejny nie zaakceptuję zdjęcia jak go nie okroisz. Chodzi o to żebym mógł tylko jedno dać. Bo cała seria jest nie fair wobec innych.

: 2 mar 2008, o 18:39
autor: Rakso_The_Slayer
Fanatyk pisze:Po raz kolejny nie zaakceptuję zdjęcia jak go nie okroisz. Chodzi o to żebym mógł tylko jedno dać. Bo cała seria jest nie fair wobec innych.
hmm... nie rozumiem czemu nie fair... w końcu nie ma zakazu i kazdy może dac taka serie, żeby lepiej było widac co i jak.

Ale niech Ci będzie... specialy for you Fanatyk ;)

Obrazek

lepiej? ;)

: 2 mar 2008, o 19:36
autor: Fanatyk
Zgoda, dopisze do tej edycji że zdjęcia mają być w formie pojedyńczej żeby można było wybrać reprezentatywne zdjęcie.

A do każdego zdjęcia dodaję link do strony ze zdjęciami, ergo można zobaczyć.

: 2 mar 2008, o 21:14
autor: max
no niezle niezle ]:-> toporki swietnie wyszly

: 2 mar 2008, o 21:49
autor: Charki
Jestem pod wrażeniem, szczególnie toporków. Chciał bym umieć tak pomalować, ale...

Zakładam że slayer stojący na głowie smoka ją niedawno ściął a jego toporki jakieś takie czyste są. Kilka śladów krwi by się na nich przydało imo.

: 2 mar 2008, o 22:37
autor: Flint Fireforge
Rakso twoje figurki są po prostu świetne. NMM wychodzi Ci naprawdę rewelacyjnie. Slayer na smoczym łebku bardzo mi się podoba a i reszta kompanii na bardzo wysokim poziomie pomalowana. Gra takimi figsami lub z takimi figsami to czysta przyjemność. Bardzo chciałbym kiedyś zpbaczyć te cudeńka na żywo. Nieźle podniosłeś poprzeczkę, aczkolwiek pozostałe prace są również bardzo fajne. Teraz to mam dylemat na kogo głosować.