HElfy VS Skaveny

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

bez skroli i tak nic nie zdzialsz..i znow Cie wymaguje - daj ze 2-3 magow - bedzesz mial te 6-7 DD i do tego 3-4 skrole ..wtedy Ci magia nic nie zrobi i spokojnie do niego dojdziesz, dojedziesz :)
a frenzoli mozna wystrzelac , wymagowac. nie trzeba koniecznie marnowac 200 pkt na fasty :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Boogy
Pseudoklimaciarz
Posty: 25
Lokalizacja: "Oko Terroru" Toruń

Post autor: Boogy »

No, to co mówisz brzmi sensownie. Zaraz przemodeluje rozpiskę. Chciałbym tylko wiedziec, czy oplaca sie brac skautów? jesli tak, to w jakiej formie (tzn. lepsza jest 1 oddział np. 9, czy 2 po 5? Ewentualnie, czy nie lepiej wystawic choc 1 fast cavalry? Narazie zmieniłem strukture bohaterów:

Teclis

II level Mage, 2* DS, SilverWand

Commander na koniu z Ring of Corin i Sword of Might

Mam wtedy (wliczajac BoS) 10-12 PD, 6 DD, 2 DS i Scroll of Hoeth.

Jak teraz?

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Zmien ta rozpiske, po prostu zmien cala. Rozumiem ze to na skaveny, ale z normalnie zlozonymi i tak ma male szanse, a z innymi armiami to wogle jakies zlo :)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

nie bawiłbym się w speciale na te pkt u HE, nie opłaca się za bardzo. Teclis poczaruje ale nie sam, warto go brac na bardzo duze bitwy, Tyrion nie opłacalny aż tak na skavy, lepiej zainwestować w 2razy tańszego lorda, który nie zabiera slotu hero. Czy to arcymaga czy princa, chociażby na smoku. Wypracowujac dogodna sytuację na stole smok potrafi dośc duzo.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Nie wiem czy smok na skavy to fajny pomysl, ale moze... tylko jak bedzie storm banner to trzeba poczekac no i nie dac sie latarom. No ale napewno bylby lepszym rozwiazaniem niz taka rozpa ;)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

no smok idelany nie jest, najlepszy jednak arcuś, ale chcaiłęm dać coś w przybliożonym koszcie do całego Teclisa i mysle, że smok bardziej by się spłcił. Jednak najlepiej wziaść tych 3 amgów, ze 2xrazy na nich flames of phoenix i skawki kwiczą :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Ale bzdury,smok jest idealnym rozwiązaniem na skavy,czary mary fiku miku arcymaga co dadzą?jezze można inaczej zlikwidować,latarki również.
Smokiem trzeba mieć tąświadomość że najpierw lecimy 20,a potem z buta.Idealne rozwiązanie na skavy to smok,2 magów(najlepiej z 2 scrollami,niewiadomo czy będziemy zaczynać)2 bolce,10 łuków(na jezze)ze 4 rydwany bos i troche hełmów,pójdzie pójdzie,zwykła 5 kavy+rydwan łamią klocek slejvów,a nawet mogą i klanów.Arcuś jest uniwersalny,ale w przypadku skavów smok jest najlepszym rozwiązaniem.

Awatar użytkownika
Asgard
Mudżahedin
Posty: 345

Post autor: Asgard »

jak skavy maja banner to od razu z buta idziesz

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Jakto?w 12'' od stormbannera chyba.

Awatar użytkownika
Skolim
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: Skolim »

Nie. Storm Banner działa na całą planszę.
"Athel Loren nie ścierpi bytności no Człowieka, ni Orka, ni Krasnoluda, ni Zwierzoczłeka. Pierwszy krok wroga na świętej ziemi, będzie jego ostatnim"
Scarloc, Kroczący Śród Mgły z Athel Loren

Mam magiczne kamyczki ze Słowacji przynoszące szczęcie :P

ODPOWIEDZ