Jak gracie na 1k?(optymalna wersja rozpy)

Moderator: Ziemko

ODPOWIEDZ
Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Jak gracie na 1k?(optymalna wersja rozpy)

Post autor: Dawid »

Moj pomysl:
Biegacz z wardem na 4+, sotek, quetzl, LA, GW, shield
50 skinkow, jedni w scoucie
4 terki
3 koksy
3 salki
Osobiscie mi w tej rozpie cos nie pasuje, ale moge sie mylic,bo rzadko gram na takie pkt. A wy co co o tym myslicie i jakie sa wasze pomysly na jeden kafelek??

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Ja bym wywalil jedna dziesiatke skinkow i wrzucil 4 kroxa. Poza tym jak najbardziej ok.
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
Macki
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 111
Lokalizacja: NBK

Post autor: Macki »

Jak dla mnie rozpa dobra i chyba bym nic nie zmienia.

Widze ze przygotowujemy sie do Morlińskiej parówki :lol: .

Awatar użytkownika
Skolim
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: Skolim »

Zalatuje mi tu PG. I chyba dobrze mi tu zalatuje. Matko 50 skinków... już sama myśl o plujach mnie obrzydza do takiego stopnia że patrzę w stronę WC. Ale rospa dobra, ic dodać ni ująć. Ale nie wiem czy granie czymś takim i z czymś takim może sprawiać człowiekowi przyjemność. Bo mnie na pewno nie :P

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Każdy gra jak chce. Myk w tym żeby nauczyć się grać tym czym się lubi :)
Jeśli chodzi o moj styl, to wywalił bym skinow ile sie da, terki i dowalił kroxów na maxa :twisted:

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Widac, ze masz jakas fobie, jak sie patrzy tylko na skinki to zawsze PG wyjdzie lepiej spojrz na cala rozpe i zobacz inne unity. Moze rozpa faktycznie jest bardzo dobra, ale jak sie jest sredniawym graczem to trzeba czyms nadrabiac.
PS1. Dzieki za rade slanesh tez to rozkminialem i chyba tak jest dobrze, ale warto sie jeszcze zastanowic.
PS2.Skolim, czym grasz sadzac po avatarze pewnie WE i ty mowisz o PG :P :wink: !?

Awatar użytkownika
Skolim
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: Skolim »

Hmmm... tylko czasem gram na PG, naprawdę. Tak to gram dla przyjemności czyli tym czym mi się gra miło i przytulnie. Moze przesadziłem z tym PG, no ale wiesz 50 skinków które mają zwykle dmuchawy to trochę strzał jest ( i to jeszcze z poisonem) :P

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

rozpiska silna :)

ale ja bym czymś takim zagrał, może i plewniejsze, ale radość z gry zdaje się być większa

1 Saurus Scar-Veteran @ 176 Pts
General; Great Weapon; Light Armour; Sotek; Quetzl
Charm of the Jaguar Warrior [20]
Aura of Quetzl [30]

10 Skink @ 60 Pts
Blowpipe

10 Skink @ 60 Pts
Blowpipe

10 Skink @ 60 Pts
Javelin; Shield

10 Skink @ 60 Pts
Javelin; Shield

3 Kroxigors @ 174 Pts

3 Kroxigors @ 174 Pts

1 Stegadon @ 235 Pts


Models in Army: 48

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Nie no Skolim spoko ja z tym twoim PG to zartowalem, :D ale ja z wygrywania radosci nie bede czerpal, poniewaz bez dobrej rozpy daleko nie zajde uwierz mi, mozna miec rozpe PG, ale grac tym tez trzeba umiec, nawet bretka, a wygrana zawsze cieszy :wink: . Matusz bardzo fajna rozpa, stedziu na male pkt to moze byc skarb.

ODPOWIEDZ