Paczka z USA do Polski

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Paczka z USA do Polski

Post autor: Jose »

Witam.
Szukam jak najtańszego sposobu (taniej niż 60$) na wysłanie paczki,około 2kg, z USA do Polski. Usps oferuje tylko wysyłkę lotniczą.
Od nas za ocean można wysłać pocztą polską za około 20$. Czy ktoś zna może podobną możliwość z USA?
pozdrawiam
Jose
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

najtaniej to statkiem, ale paczka bedzie ponad miesiac szla, czasami dluzej.
Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Awatar użytkownika
Jose
Falubaz
Posty: 1423
Lokalizacja: Oko Terroru - Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Jose »

jasne tylko kto w USA oferuje wysyłkę statkiem? na pewno nie usps - oni tylko mają airmail.
uprzedzajac pytanie - tak konsultowalem sie z google :roll:
www.for2players.pl

The truth is usually just an excuse for a lack of imagination.

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

jak rodzinka z stanow do mnie zadzwoni to sie zapytam, bo dostaje od nich od czasu do czasu niespodzianki wysylane wlasnie statkiem.
Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Awatar użytkownika
Quaki
Falubaz
Posty: 1006
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Quaki »

Dosyć tanio wychodziły mi paczki wysyłane statkiem przez firmę Polonez. Ale to raczej jakieś większe rzeczy, z dwukilową paczką nie ma się sensu bawić..

ODPOWIEDZ