Projekty 3d

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Re: Projekty 3d

Post autor: RAFIX »

broda bardziej mi sie podoba przed poprawką

Awatar użytkownika
krucjatus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 119

Post autor: krucjatus »

Mnie również przedłużasz tą głowę ale jej nie poszerzasz, jak tak dalej pójdzie jego głowa będzie przypominała badyl i będzie dłuższa od jego korpusu (jeżeli taki będzie).

Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Wiewior-lbn »

Dzięki chłopaki za opinię. niestety sculpting idzie mi kiepsko i zabieram się za blendera. (Sculptrisa nie porzucam).
Co do brody, to za bardzo nie wiem jak by tu wymodelować włosy tak aby dało się je pomalować. Chyba zdecyduję sie po prostu na kilka grubych "sznurków,pasków"
Jeśli chodzi o długość głowy, to tak miało być, taki design z gigantycznym nosem i brodą. Ale nie wiem czy nie przesadziłem, bo ta głowa chyba bardziej pasuje do snotlinga niż do goblina :)
Jeszcze raz dzięki za komenty:)

EDIT
No i przyszedł czas na Minotaura
Właściwie to gdyby nie miał rogów to wcale by nie wyglądał jak Minotaur, bardziej jaki jakiś duży kot. Ale i tak przypomina bardziej Minotaura niż moja poprzednia próba(choć przyznaję , że minotaur nr1 zrobił furorę na niektórych forach)
Ostatnio zmieniony 14 gru 2013, o 02:44 przez Wiewior-lbn, łącznie zmieniany 1 raz.
ORGANIZUJEMY SPOTKANIA MALARZY FIGUREK W LUBLINIE , A W DZIALE SPRZEDAM SPRZEDAJE FIGURKI;)

Awatar użytkownika
Wiewior-lbn
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Wiewior-lbn »

WALNĘ OFFTOPA, proszę przeczytać mój OPIS
ORGANIZUJEMY SPOTKANIA MALARZY FIGUREK W LUBLINIE , A W DZIALE SPRZEDAM SPRZEDAJE FIGURKI;)

ODPOWIEDZ