konkurs malarski edycja II GŁOSOWANIE I WYBÓR ZWYCIĘZCY

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Re: konkurs malarski edycja II GŁOSOWANIE I WYBÓR ZWYCIĘZCY

Post autor: Majones »

mimo dzisiejszego trendu głosowania na Denisa, przełamię się i oddam głos na coś z większą liczbą kolorów niż 2 ;), mój głos wędruje do 7)AZGAROTH.

Awatar użytkownika
Shaga
Chuck Norris
Posty: 449
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Shaga »

4. Chester
www.shaga.pl (już nie taki) nowy (ale na pewno najlepszy) sklep Gdynia ul.Morska 173

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

ja zamykam głosowanie nr 1 ale to i tak nic nie zmienia

wygrywa denis z liczbą głosów 36 czyli 34 pkt , jakoś dziwnie linniowo na niego głosowali ale ok wygrana to wygrana
prosze o kontakt na odbiór nagrody
dziekuje wszystkim za oddanie głosów jak i malarzom za prace



Nagroda Happy loosera trafia do Naviedzonego za pomysł na dioramke i za klimat VC!

czopka figurka nadal nie doszła jak ktoś by się pytał;)

widzimy się z konkursem za 3 miesiące!

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Dziękuję wszystkim współzawodnikom, jak i głosującym. Poziom prac - wysoki, a sam konkurs - wyzwanie!

I dziękuję za Happy Loosera! :)

Awatar użytkownika
Brushlicker
Falubaz
Posty: 1037
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Brushlicker »

3
Obrazek

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

System głosów powinien się zmienić, bo chyba wszyscy czujemy, że coś z nim jest nie tak :P

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

czyli?
co proponujesz
że mam sam głosowac=korupcja(oczywiście taki był by zarzut)

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Wielki plus za bardzo wysoki poziom tego konkursu...w większości prac było naprawdę na co popatrzeć. Chciałem też podziękować wszystkim tym, którzy docenili godziny pracy włożone przeze mnie w tego figsa i oddali na mnie swój głos / zostawili miły komentarz :) pozdrawiam

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Jaka korupcja? Przecież sam chyba fundujesz nagrodę, to możesz samodzielnie określać zasady w tym i głosowania. Jak się komuś nie podoba, to nie musi brać udziału. Wszak nikt nie zmusza. To raz, dwa. Można wprowadzić różne zasady wyboru. Np. głosować w następnym konkursie mogą tylko osoby biorące udział w poprzednim z rotacją, że można brać udział co pół roku, zakładając że konkurs jest co 3 miesiące.

Tak samo można zrobić ze zdjęciami np. organizator robi wszystkim modelom zdjęcia, a jak się komuś nie podoba, to może uprzednio samodzielnie zrobić i wrzucić. Takie rozwiązanie zbalansuje poziom fotek.

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

Też wtrącę swoje trzy grosze.

Na początku chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za walkę, poziom był wysoki i nie było jednoznacznego faworyta. Następnie dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos, miło, że ktoś docenił moja pracę. Dziękuję też mamie i tacie i.... itd.
*Następnie chciałem pogratulować zwycięzcy. Widać ogrom pracy włożony w smoka, Obydwa kolory są pięknie powyciągane, a szczur to już majstersztyk, co tu dużo mówić byłeś bezkonkurencyjny, szkoda, że rogów nie dokończyłeś na smoku bo byłby jeszcze fajniejszy i miałbyś 3 kolory (pomalowaną figurkę wg. standardów mastera). Bez urazy, po prostu jestem rozgoryczony, że przegrałem ale niestety nie z najładniejszą pracą.
*Ten akapit należy czytać z nutą ironii.
Teraz trochę do organizatora, wnioski widzę, że nasuwają się już same, więc nie będę tu powtarzał po kolegach. Na to niestety Kuros wpływu nie miał i nie może być tu do niego żadnych pretensji. Co mnie natomiast irytuje to sprawy organizacyjne, terminarz nie wiadomo po co był, organizator nie potrafił zapanować nad uczestnikami, ciekawe ile figsów stracił na tej zabawie ;) , aha i jeszcze trochę kulała słowność Kurosa, ale co tam pewnie każdy z was dostał taką "pocztówkę" :
Kuros pisze:jak nie będziesz miał 1 miejsca to masz happy loosera za podstawke!
(jakby ktoś pytał to nie, nie włamałem się na konto Naviedzonego żeby wziąć cytat z jego skrzynki PW :P )
Pozdro i jeszcze raz dzięki

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

Majones pisze: Teraz trochę do organizatora, wnioski widzę, że nasuwają się już same, więc nie będę tu powtarzał po kolegach. Na to niestety Kuros wpływu nie miał i nie może być tu do niego żadnych pretensji. Co mnie natomiast irytuje to sprawy organizacyjne, terminarz nie wiadomo po co był, organizator nie potrafił zapanować nad uczestnikami, ciekawe ile figsów stracił na tej zabawie ;) , aha i jeszcze trochę kulała słowność Kurosa, ale co tam pewnie każdy z was dostał taką "pocztówkę" :
Kuros pisze:jak nie będziesz miał 1 miejsca to masz happy loosera za podstawke!
(jakby ktoś pytał to nie, nie włamałem się na konto Naviedzonego żeby wziąć cytat z jego skrzynki PW :P )
Pozdro i jeszcze raz dzięki


masz mnie;)
heh

a co do zapanowania nad uczestnikami macie jakies propozycje?

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Majones pisze:pewnie każdy z was dostał taką "pocztówkę" :
Kuros pisze:jak nie będziesz miał 1 miejsca to masz happy loosera za podstawke!
(jakby ktoś pytał to nie, nie włamałem się na konto Naviedzonego żeby wziąć cytat z jego skrzynki PW :P )
Ja nie dostałem. ;) "Pocztówka" mogła przyjść do Ciebie wcześniej niż moje zdjęcie do Kurosa. Coś mogło się zmienić, kto wie. :P

Cóż, smok nie gniecie, ale naród wybrał. :)

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Publiczne głosowania tak mają że każdy ma swoją dupę, znaczy rację i nigdy wszyscy happy nie będą :P

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Kuros pisze: a co do zapanowania nad uczestnikami macie jakies propozycje?
Moja rada na następne edycje, jeśli nadal będziesz chciał takie organizować :
- uściślenie i bezwzględne przestrzeganie regulaminu (jasno prezentowany terminarz i konsekwentne jego przestrzeganie pod groźbą wyrzucenia z konkursu) po to, żeby każdy mógł go przestrzegać i czuć, że jest traktowany poważnie - jeden regulamin dla wszystkich użytkowników a nie jego zmiana w trakcie konkursu z różnych względów (np. że ktoś Tobie nie odesłał lub nie chce odesłać figurki to terminarz został opóźniony, czego nie było ujęte w ogólnym regulaminie),

- przydałaby się nie wiem, jakaś jasna, pisemna deklaracja każdego uczestnika, że zgadza się i akceptuje regulamin i zobowiązuje się do odesłania Tobie figurki w wyznaczonym czasie (żeby mieć choć jakąkolwiek podstawę, żeby ścigać ludzi, którzy z jakichkolwiek względów nie chcieliby jej Tobie odesłać - oby takowych jak najmniej),

- systemu głosowania zmienić się raczej nie da, bo bazuje na użytkownikach forum i nie da się wyznaczać kto głosować może a kto nie. Ta kwestia pozostawiona jest samym głosującym, włącznie z ich własnym sumieniem.

Ja ze swej strony chciałem podziękować organizatorowi za możliwość wystartowania w tym konkursie. Fajnie, że jest taka inicjatywa i że jest chęć jej ulepszania :)

pozdro :)
Az

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Moim zdaniem system głosowania wymaga zmiany, bo niektóre głosy są - z całym szacunkiem - wątpliwe np. użytkownik Gogol ostatni post przed głosowaniem napisał ponad 2 lata temu. No, to... chyba wnioski nasuwają się same?

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9483
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Uważam, że Kuros powinien sam wybierać, albo np tylko ludzie majacy galerie. Czemu? bo na razie to konkurs na "kto ma najwiecej kolegów na forum" a nie na najlepsza prace.

A Majones pewnie dostał taką PMke bo Kuros - imo racjonalnie - uważał, że Naviedzony zgarnie pulę bo pomysł na jego prace był po prostu fantastczny ; p
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Król Goblinów
Wodzirej
Posty: 737
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Król Goblinów »

Cholera, rzadko sie wypowiadam ale ze temat obserwuje to.. Qc+1. Naprawdę żal tyłek ściska, zwłaszcza jak widzę ile ludzi włożyło w to wysiłek. Prace trzymają naprawdę duży poziom, natomiast logistyka siadła a ludzka natura wygrała.

@Kuros- jeżeli ci się będzie chciało robić 3ed, i ludziom się jeszcze będzie chciało uczestniczyć, poproś z 5-6 osób rozpoznawalnych w środowisku- Sławol,QC,Rakso.. zbierz pakiet sędziowski i im zostaw ocenę. Boje się ze jeżeli znowu nagrodą ma byc $$ to gra nie będzie inaczej warta zachodu. Food for thought.

Pzdr,KG

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Kapituła malarzy i każdy miałby uzasadniać swój wybór? Można by przyznawać punkty w różnych kategoriach: pomysł, technika, etc. Niegłupie.

A oprócz tego nagroda publiczności zamiast happy loosera ?
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

-Qc- pisze:Czemu? bo na razie to konkurs na "kto ma najwiecej kolegów na forum" a nie na najlepsza prace.
Nic dodać, nic ująć...

Awatar użytkownika
Chittos
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148

Post autor: Chittos »

Hm, aż dziwne bo smok wydawał mi się jedną z słabszych prac :twisted:

ODPOWIEDZ