Bielsko-Biała 04.01.2014 EURO Bilaticon IX

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Re: Bielsko-Biała 04.01.2014 EURO Bilaticon IX

Post autor: Eltharion »

Pytałem (konkretnie w fazie ruchu twojej 2 tury )
Gdybyś mi tak powiedział to proste ze nie było by tematu
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

PW.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Marek B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Marek B. »

Dzięki za turniej. Bardzo dobra organizacja od strony technicznej oraz gastronomicznej.

Zostawiłbym kwestie draftu, szczególnie jeżeli pojawiły się dwa dni temu. Sam dostałem maskę od He na prawdziwym monster trucku, w wersji, która została przez AR w istotnej mierze zbanowana. Przynajmniej pierwszy raz zobaczyłem zaparkowane w saurusach 4 monstery: dwa feniksy, lorda na smoku i herosa na griffonie.

Pozdrawiam
i do kolejnego Bilaticonu.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Na UB grałem na Bercika na podobnej rozpie - mały smok z magiem, 3 feniksy, duża kawa z BSB, gdybym nie miał domku to mogłoby być nieciekawie...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

bardzo spoko turniej miski, szkoda ze LoS z zeszlego LoSu jest gadzetem na razie nie do pobicia, ale ten tez fajny :D

sorry ze nie zostalismy - ale zapytaj Marysia :D, bylismy 5 minut przed odjazdem autobusu :D

E Laik -troche racji mlody ma - link dales do dokumentu, ktory sie cały czas zmienia - widzisz ż mogł sie trochę zasmutać. Zrozum, zaakceptuj, powspolczuj ^^ i daj luxna piąteczke i sproobuj wygrywac bez tych 6 łuków :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

turalyon
Mudżahedin
Posty: 211

Post autor: turalyon »

Nie jest tak żle z moją wersją monster trucka na HE na nowym AR. Wylatuje jeden lodowy fenix a na jego miejsce wchodzi ognisty

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Coś słaby flejm ;<
xYz

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Turniej to absolutny hit. Wspaniała organizacja, frekwencja i atmosfera.

Dziękuję za rozegrane bitwy Wojtkowi Sabo, Durinowi i nawet :D Marysiowi, który oczywiście musiał mnie w ostatniej bitwie zepchnąć z pierwszego na dziewiąte miejsce. No cóż dyplom jest :wink:

Gratulacje dla Marysia, Andrzeja i Sasa.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Gremlin pisze:Coś słaby flejm ;<
A Jasif anulowal karniaki za przeciaganie swojemu koledze z klubu, przez co ten ostatni mnie wyprzedzil :)

A poza tym turniej super. Fajnie, ze wreszcie na lokalu pojawilo sie ponad 40 osob. Organizacyjnie bez zarzutu, zadnych obsow, dobre jedzenie z dostawa do stolu. Zdecydowanie polecam.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Widze ze nie bylibyscie soba bez zarzutow i narzekania:-).
Jasif anulowal karniaki Towjemu koledze z klubu przez co wyprzedzil dwie osoby.

A moze napiszemy obiektywnie - przed 3 bitwa wszystkie karniaki zostaly anulowane:-)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Laik pisze:Widze ze nie bylibyscie soba bez zarzutow i narzekania:-)
A Ty to sobie spokojnie notujesz i na nastepnej imprezie dokonujesz poprawek zgodnie z wola narzekaczy :P z tego co pamietam dążenie do doskonałości to jedno z Twoich hobby :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Ach ten Snot, zawsze gotów do rozróby :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Laik pisze:Widze ze nie bylibyscie soba bez zarzutow i narzekania:-).
Jasif anulowal karniaki Towjemu koledze z klubu przez co wyprzedzil dwie osoby.

A moze napiszemy obiektywnie - przed 3 bitwa wszystkie karniaki zostaly anulowane:-)
Gremli prosil o flame, to chcialem mu wyswiadczyc przysluge. Nastepnym razem nie liczcie na zaden gest dobrej woli :P
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Dzięki wszystkim, że stawiliście się tak licznie! :mrgreen:

Gratulacje dla zwycięzców! =D>

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

Dzięki za świetny turniej. Organizacja na najwyższym poziomie - wielkie brawa dla Jasifa, Laika i wszystkich osób, które pomagały przy organizacji. Wynik w miarę przyzwoity, szczególnie po własnoręcznie zarzniętej drugiej bitwie, no ale byle wyrównałem rachunki z Bombajem, bez pksowego epidemiusa Demony mniej straszne, choć nadal mocne.
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1237

Post autor: Big Boss M. »

Dzięki za super turniej, frekwencja po prostu mistrzostwo świata:)
Wyniki żałosny, na osłodę wylosowałem bon, więc mogę przełknąć tę gorycz porażki:P
Do zobaczenia na kolejnym bilaticonie!

Awatar użytkownika
Sasomir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 188

Post autor: Sasomir »

Świetny turniej - ekstra atmosfera, organizacja bez zarzutu. Dzięki za dyplom i nie tylko :D , do zobaczenia za rok!
Bravely bold Sir Robin
Rode forth from Camelot.
He was not afraid to die,
Oh brave Sir Robin.

Awatar użytkownika
Pinka
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 113

Post autor: Pinka »

Marks pisze:Wynik w miarę przyzwoity, szczególnie po własnoręcznie zarzniętej drugiej bitwie
I tak dostałeś ode mnie dużo punktów:P Zresztą to było inspiring presence Gremliego (za które dziękuję), z tym nie wygrasz:D

Turniej był super, Organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Dzięki wszystkim za fajną sobotę:))

Awatar użytkownika
Twister
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 116

Post autor: Twister »

W sumie to był mój pierwszy turniej na wyjeździe i wspominam go bardzo miło, wszytko było świetnie zorganizowane :)

Mam nadzieję, że za rok znowu się spotkamy :)

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Po obijaniu się w Polsce mam istne ludobójstwo na uczelni, więc powiem tylko tyle : dziękuję wszystkim za przybycie, rekord frekwencyjny i super atmosfera. Resztę napiszę jak się ogarnę, ale to może być równie dobrze nigdy :wink:
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

ODPOWIEDZ