Galeria Krasnoludów

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: Galeria Krasnoludów

Post autor: smiejagreg »

Na razie najbardziej masakryczny klocek :!: :P
A praca Nokiego jest fajna. najmniej podoba mi się ten wzorek na płaszczu, ale praca ma charakter :wink: .

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

Masakryczny regiment =D> , wielki szacun =D> . Strach sie bać ile trzeba wydać żeby zebrać taki oddział

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Koz@a pisze:Masakryczny regiment =D> , wielki szacun =D> . Strach sie bać ile trzeba wydać żeby zebrać taki oddział
Nie pytaj Koza, nie pytaj.

Dzięki wielkie, chociaż wiem, że klaszczecie ;] zapomnianej chwale figurek niż mojemu malowaniu hahaha.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Klaszczemy chwale figsów - bynajmniej wcale nie zapomnianej, jak również malowaniu i temu, że miałeś samozaparcie, żeby ich zebrać w takiej ilości :wink:

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

człowiek się cieszy, że zmalował klocek 20 krasnoludów i to jeszcze z fillerem a ten tutaj...
ilu ich tam jest ? setka ?
=D> i malowanie i figsy i całokształt =D>
hehe tylko zdjęcie mogłoby być lepsze :x :x

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Nieee... nie ma setki. Jest 96 z filerem, który jest też figurką stojącą na skale (ale, że z Russian Alternative). Postarałem się też, by nie było powtarzanych figsów (może z 4-6 są podwójne).
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

skończyłem slayersów, ostatnią trójkę trochę męczyłem ale jest 8)

Obrazek

Obrazek

i cały klocek skończony pieszczotliwe określenie "cegła" :lol2:

Obrazek

z lotu ptaka

Obrazek

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Bardzo dobre malowanie a co za tym idzie elegancki klocek!

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Ahh świetnie. Zacna kompania ;] Sztandarowy ujął mnie za brodę.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Łukasz_
Chuck Norris
Posty: 544
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łukasz_ »

Doszedłem...

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Fajny klocek, żałuję, że naukę malowania figsów zacząłem na slayerach, zasługują na lepszy los...

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

Być może rozciągnę forum ale chciałem się pochwalić tym co zmalowałem w tym roku, a, że sam uwielbiam oglądać fotki "rodzinne" też taką strzeliłem...
ponad 100 modeli pomalowanych, 99% metal (tarcze, niektóre włócznie i armatka plastik)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

w przyszłym roku górnicy, młotkowi, kuszule, dalszy ciąg włóczników, clansmani, piraci, imperiale, rangerzy no i maszynki oczywiście :mrgreen:
po pomalowaniu zabójców, wlóczników i strzelców nabrałem apetytu na klocki gdzie żaden krasnal się nie powtarza, zobaczymy co z tego wyjdzie w praktyce :twisted:

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Wooo hooo. Gratulacje. Razem wyglądają srogo.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Gratulacje za tak dużą ilość pomalowanych modeli =D> =D> =D> I to na dobrym poziomie :!: . Jedna korekta - filler i sztandar też plastik :wink: ...

Siela
Plankton
Posty: 2

Post autor: Siela »

Świetnie wygląda ta armia! Wielkie gratulacje :)

Przy okazji mam takie pytanie. Mam taki jeszcze nie skończony regiment + white Dwarfa, które zostały mi po mojej przygodzie z Warhammerem kilka lat temu. Teraz chcę wrócić do tematu i chciałbym poprawić ich malowanie - nie czyścić do zera, tylko na to co jest położyć więcej "efektu" tak żeby się prezentowały chociaż dobrze. Bo pewnie za to jak jest teraz to mnie ostro zjedziecie ;) Dzięki za wszelkie uwagi :)

Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dla mnie to na ten regiment przydałoby się trochę washów i tyle. Nic więcej bym z nim nie robił. Albo - podszedłbym globalnie do sprawy i całość wrzucił do DOTa i zmył. Jak chcesz się bawić w dwarfy i chciałbyś je samodzielnie malować, to spokojnie można zacząć właśnie od tych figsów :wink:... Kwestia wyboru, a tego trzeba dokonać samemu, zważywszy uprzednio, na co chce się człowiek porwać :!: :wink:

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

ehhh te klasyczne zielone ranty podstawek... muszę przyznać, że lubie te wzory - moje pierwsze pudełko :oops: nigdy nie skończyłem ich malować a było ich tylko szesnastu...
co poprawić ? tak jak Smiejagreg napisał, washe na poczatek i już będzie widać róznicę a jak masz zacięcie to po łoszowaniu jeszcze raz kolor bazowy i rozjaśnienie a na koniec, wisienka na torcie, jakaś dodatkowa posypka/trawka na podstawkę, tak żeby farba nie prześwitywała i nie poznasz swoich krasnali :P


Drachenfein
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 179
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Drachenfein »

Powrót do Krasi, niestety wiele, naprawdę wiele modeli musiało pójść na sprzedaż z powodu ciężkiej sytuacji. Teraz gdy się rozwiodłem i ta ciężka sytuacja poszła w diabły. Krasnolud wraca do swoich.

Część jest jeszcze w malowaniu.

Nie, nie ja malowałem a kumple :)

A, jutro poprawię zdjęcia, bo komórką robiłem, ale pochwalić się chciałem.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Podnosząc topór, przeklął przeciwnika i ruszył do ataku .....
Jeden cel .......
Może być ostatni ......
Pomścić Krzywdę Klanu z Karak Vlag .....
KU CHWALE KRASNOLUDZKIEJ POTĘDZE .......

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Baaardzo zacne krasnale, wiele rzadkich modeli, przyjemnie popatrzeć =D> . Daj lepsze fotki...

ODPOWIEDZ