RUM-ors 8 ed Brodacze.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Theo
Falubaz
Posty: 1155

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: Theo »

hahaha a czy fakt może nie być autentyczny? ;D

Awatar użytkownika
Pocisk
Masakrator
Posty: 2456
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pocisk »

Gościu, tu jest mowa o faktach w kwestii preferencji modowych ludków w grze fantasy. Jeżeli wyjeżdża się z takimi poważnymi stwierdzeniami, że coś jest faktem w tej dyskusji to lepiej żeby był to fakt autentyczny ;)

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Tak, wystarczy poczytać. Cały zakres książek BL i opracowania do WFRPL.

Słowo określające próżnego krasnoluda to ufdi.
Obrazek
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Pocisk pisze:Gościu, tu jest mowa o faktach w kwestii preferencji modowych ludków w grze fantasy. Jeżeli wyjeżdża się z takimi poważnymi stwierdzeniami, że coś jest faktem w tej dyskusji to lepiej żeby był to fakt autentyczny ;)
Gościu, mówisz o wymyślonym świecie fantasy - słowo fakt, w takim wypadku, polega na tym, co ludzie związani z kreacją tego świata wymyślili. Jak na razie jedyni ludzie, którzy ogarniają to są z Black Library oraz ci, którzy piszą podręczniki (nierzadko to ci sami ludzie).
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Najprościej pokazać jakim jest się bogatym wpadając na wojne w złotej zbroi wysadzanej klejnotami, tego się trzymajmy :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Pocisk
Masakrator
Posty: 2456
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pocisk »

dzikki pisze: Gościu, mówisz o wymyślonym świecie fantasy - słowo fakt, bla bla bla
Dla mnie to się wyklucza na wejściu

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Udekorowanie zbroi paroma kamieniami szlachetnymi jeśli się je posiada w nadmiarze w przypadku dwarfów nie jest niczym zaskakującym. Wręcz przeciwnie , świadczy to o pozycji i stanie majątkowym.
Slayer Zabójców pisze:Najprościej pokazać jakim jest się bogatym wpadając na wojne w złotej zbroi wysadzanej klejnotami, tego się trzymajmy :D
Wolę wyjść na ulicę ze szmaragdem tu i tam niż w kalesonach i bufiastych rękawach.
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Pocisk pisze:
dzikki pisze: Gościu, mówisz o wymyślonym świecie fantasy - słowo fakt, bla bla bla
Dla mnie to się wyklucza na wejściu
To po co pytasz? Powiedziałem Ci tylko i wyłącznie to, co można wynieść z lektury książek opisujących świat. Proste. A i mam prośbę - nie zmieniaj moich słów, jeśli je cytujesz. Może twoje wypowiedzi to blabla, ja wciąż używam słów, które pochodzą z ogólnie rozumianego języka.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Soulferin pisze:Wolę wyjść na ulicę ze szmaragdem tu i tam niż w kalesonach i bufiastych rękawach.
No tak, nowa piechota krasnoludów wygląda elegancko, mam nadzieję, że w zasadach to także odzwierciedlą, żeby taki klocek hammererów budził respekt nie tylko wyglądem :)
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Dla niektórych bla,bla,bla = ... . Takie czasy.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

I have the WD here. Longbeards and hammrers are designed by Martin Footit and Samir Battistotti. Some information about the sprue. There are 5 different hammers for the hammerers, and 6 different shields for longbeards. They did the helms of the hammers flat on the top to resemble an anvil. The bodies are divided in two pieces: front and rear. Then there are heads and arms. So it's easy to assemble the hammerers with the heads of the longbeards if you don't like their helms.

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Azgaroth pisze:
I have the WD here. Longbeards and hammrers are designed by Martin Footit and Samir Battistotti. Some information about the sprue. There are 5 different hammers for the hammerers, and 6 different shields for longbeards. They did the helms of the hammers flat on the top to resemble an anvil. The bodies are divided in two pieces: front and rear. Then there are heads and arms. So it's easy to assemble the hammerers with the heads of the longbeards if you don't like their helms.
O i to by było dobre. Można by było chociaż trochę namieszać w całym zestawieniu i urozmaicić. Trzeba będzie samemu spróbować jak w końcu będą w sprzedaży.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Kap
Mudżahedin
Posty: 268
Lokalizacja: Animosity - Szczecin

Post autor: Kap »


Awatar użytkownika
Milutki
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: Milutki »

Boże co za dziadostwo z tego Warhammer Visions... Ciekawe czy ktoś się skusi na katalog z obrazkami...
Obrazek

Awatar użytkownika
Vampir
Mudżahedin
Posty: 208
Lokalizacja: Bielsko-biała/ Kraków

Post autor: Vampir »

Z tego co ten gość mówi wynika, że sporo ujęć jest wykorzystywanych po kilka razy na różnych stronach. Słabo to wygląda póki co, no ale może strony poświęcone pracom konkursowym będą to nadrabiać jakoś.

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Milutki pisze:Boże co za dziadostwo z tego Warhammer Visions... Ciekawe czy ktoś się skusi na katalog z obrazkami...
Nie wiem, czy do końca masz pojęcie, o czym mówisz. Dla Ciebie może nie ma on żadnej wartości, ale np. dla malarzy i fotografujących figsy może być bardzo dobrą pozycją. Nie widziałem pełnej zawartości, więc nie wypowiadam się co do treści, ale podejrzewam, że chętnie bym nabył coś takiego. Gdyby tam były figsy wyłącznie z WFB, to obowiązkowo...

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

Dobre obrazki nie są złe jak się szuka inspiracji do malowania.
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Miałem dzisiaj w rękach Visions - nie powiem, jako źródło inspiracji jest świetny. Dużo ilustracji, ciekawe ujęcia itp.
White D. - otworzyłem a on mi się już zamknął. Mało tam jest - sporo reklam. Wolę Visions.

Jeszcze dopytałem u Faberów - 150zł za box kraśków. Jako narkoman ebay'owy - 3 funty za plastik? Eh. Przynajmniej nie będzie ceny jak przy ciemnoelfickich - 175 za 10 ;]
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

dzikki pisze:Miałem dzisiaj w rękach Visions - nie powiem, jako źródło inspiracji jest świetny. Dużo ilustracji, ciekawe ujęcia itp.
White D. - otworzyłem a on mi się już zamknął. Mało tam jest - sporo reklam. Wolę Visions.

Jeszcze dopytałem u Faberów - 150zł za box kraśków. Jako narkoman ebay'owy - 3 funty za plastik? Eh. Przynajmniej nie będzie ceny jak przy ciemnoelfickich - 175 za 10 ;]
W polskich sklepach box bedzie za okolo 115 zl.
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
dzikki
Kretozord
Posty: 1727

Post autor: dzikki »

Faber dziś wyraźnie powiedział 150zł. Może inni będą mieli inne ceny.
""A Dwarf is'n short, he is concentrated in every aspect" !"

ODPOWIEDZ