Karpiu - Galeria - Up - 19/08/2016 W9ED, WM

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Re: Warsztat Karpia - 19.02.2014 - Dark Elf Update

Post autor: Paraszczak »

Więcej czerwonego! I bardziej czerwony bo to na zdjęciach to jakiś buraczkowy ze śmietaną 30%!.

P.S. Exeków mam 27+3FCG. W sam raz.

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Paraszczaku,

Spokojnie sporo tego czerwonego nie była zrobiona jeszcze. Wczoraj porobiłem pancerze na szkapach warlocków. Dziś zabieram się za kaptury execów.

Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Paraszczak »

Taaadam! Dziś mija półtora miesiąca! Jakiś update, jakieś nowości? Nakarm zdjęciami Trolla Karpiu!

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

o w dupe Racja. Soorry ale chorobsko mnie poskladalo jak syzoryk szwajcarski :(
Daje foty za niedługo co mi udalo sie posklecac :D

Cholera nie dosc ze choroba to skill robienia fot juz dawno u mnie poszedl w pi.....
Oby malowanie sie nie pogorszalo :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Cholera ciemne foty jak nie wiem. Musze skombinowac jakies dobre swiatlo do domu do robienia fotek bo kolory sa przeklamane jak nie wiem.

Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Paraszczak »

Hmmm...mam wrażenie, że wszystko co malujesz jest zajebiste...oprócz moich figsów. Mam nadzieje, że to tylko wrażenie.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Slayer świetny =D>

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Paraszczak pisze:Hmmm...mam wrażenie, że wszystko co malujesz jest zajebiste...oprócz moich figsów. Mam nadzieje, że to tylko wrażenie.
Tamte rzeczy sa zajebiste a twoje beda wykur..... :) Mala roznica :)

Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Paraszczak »

Temat uciekł na drugą stronę. HOP! Podbijam i czekam na fotki? 2 miesiące mijają:)

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Paraszczak pisze:Temat uciekł na drugą stronę. HOP! Podbijam i czekam na fotki? 2 miesiące mijają:)
No właśnie :) Gdzie te DE ?:)

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Mam Prawie skończonych Warlockow. Fotki na dniach. Tak samo z Execami :). Keep your shirt on :)

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

As Promised. Sorki za jakosc ale w chacie jeszcze nie mam jak robic dobrych fotek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Generalnie Warlocki sa zrobieni. Execi to juz koncowka. Wiec tydzien gora 2 i ta partia powinna byc skonczona wraz z Herosami. Potem kolejna porcja :D
Niestety za duzo zycia wpierniczylo sie w malowanie i daje mi w kosc ustawienie warsztatu w wersji tymczasowej

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Bardzo fajnie prezenteująca się armia :) Czuć klimat starych modeli które nadal są naprawdę świetne :) To co ja bym poprawił to
zwashował i powyciągał metaliki (zarówno złoto jak i srebro) bo w niektórych miejscach są trochę płaskie np bronie bohaterów,

Generalnie - dobra robota =D>

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Według mnie prezentujesz dość nierówny poziom. Metaliki wyglądają strasznie płasko, natomiast skóra i inne kolory bardzo fajnie.

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Może dla tego że to sa WIPY ? I tylko warlocki są zrobieni ? :D
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

W takim razie oficjalnie ogłaszam, że nie potrafię czytać. :D

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Naviedzony pisze:W takim razie oficjalnie ogłaszam, że nie potrafię czytać. :D
:)

Skończone tylko Warlocki i sam Kocioł :) Moze cos jeszcze powyciagam ale tylko jakies pierdoły :D
Reszta cały czas WIP :)

Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Paraszczak »

Źle nie ma, ale liczę na lepszych Exeków. Te Exeki mają być jak 1 Dywizja Pancerna SS "Leibstandarte" SS Adolf Hitler! Dywizja Pancerna jak się patrzy!
Pracuj Karp!

Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Paraszczak »

Światło jest? To do dzieła!

Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Paraszczak »

Jak już nie malujesz, to przynajmniej zdjęcia zrób, tak, jak obiecałeś. 3 miesiące minęły Karpiu.

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Mały apdejt.

Z Elfow w zasadzie zostaly mi wiedzmy i zamawiane poprawki modeli ktore zostały uszkodzone w bojach :)
Duża część tych modeli nie byla malowana przezemnie a została mi dana celem przywroceniach ich do funkcjonowania :)

Dwarfy to inna bajka. Malowałem je w zeszłym roku na aktywację teraz klient chciał bym dorobił jeszcze podstawki by cała armia była spójna. Zostali mi jeszcze minersi i obsługa do falme cannona powinniście zobaczyć armie w Kozłowie na żywca :)

Obrazek

Obrazek

Następne w kolejności już czeka na malowanie
9 Dronów
1 Skullcannon
1 Frostfenix

Tymczasem cały czas czekam na dostawę docelowego warsztatu a tymczasowy wygląda tak :) ( W końcu kurde musze zamówć ten docelowy warsztat :D )

Obrazek

Cheers :D

ODPOWIEDZ