Cyrodiil!!

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Cyrodiil!!

Post autor: nindza77 »

Witam

Gra o której chciałbym napisać wiąże się z lore The Elder Scrolls. Znacie Skyrim? Graliście w Obliviona, a wcześniej Morrowinda? A może z rozrzewnieniem wspomiancie czasy Daggerfalla bądź Areny? Więc to idealne miejsce dla was! Gra toczy się w Tamriel, kolejne lata mijają, a my mamy wpływ na losy całej krainy. Odbywają się sesje, na podstawie których kształtowana jest na bieżąco historia Cyrodiil i Hammerfell. Wiele klanów, organizacji, Gildii walczy o wpływy, bądź stara się zachować porządek.

Na czym gra polega? Są dwie strony: Mechaniczna i fabularna.

1.Mechaniczna rozgrywka jest tu bardzo rozwinięta - nie tylko levelujemy i tłuczemy potworki, ale możemy kuć broń i zbroje, wydobywać minerały, tworzyć biżuterię, zbierać zioła, hodować zwierzęta, wypływać swoim kutrem na połowy... Wszystko jest ze sobą zgrane i każda profesja wymaga współpracy z osobnikami innych zawodów: Kowal wymaga pomocy gónika, a sam bardzo potrzebny jest wojownikowi i tak dalej. Gra opiera się na silniku vallheru, ale wydaje się o wiele bardziej rozwinięta od wielu innych gier tego typu, gdyż rozwijana jest na bieżąco!

2.Fabularna strona rozgrywki o której pisałem już conieco wcześniej. Twoja postać ma możliwość fabularnego rozwijania się za pośrednictwem sesji, a także wizyt w karczmie (takie sesje, ale w szybszym tempie). Nic nie stoi na przeszkodzie, byś z czasem dorobił się stanowiska Kanclerza, Generała, Kapitana Straży, Redaktora Naczelnego, czy Zarządcy Domów Publicznych. Oczywiście na starcie każdy startuje z pozycji zwykłego obywatela.

3. I najważniejsze - Nie musisz korzystać z obu form rozgrywki na raz - możesz być zarówno graczem typowo mechanicznym, typowo fabularnym, jak i łączyć oba style gry. Dla każdego jest u nas miejsce!

Jest łącznie 10 ras i 6 profesji. Każdy z graczy na starcie musi wgrać klimatyczny avatar, a także krótki (200 słów) opis swojej postaci. Dla gracza mechanicznego tyle wystarczy, by móc spokojnie grać. Fabularni na pewno sami chętnie uzupełnią swoje profile o dodatkowe rubryczki!

Gra znajduje się pod adresem http://www.cyrodiil.pl i gorąco zachęcam do przybywania tłumnie! Jeśli ktoś będzie potrzebował pomocy na starcie, zgłosić się proszę na moje ID 851. Pomogę, albo odeślę tam gdzie pomogą. Tutaj również odpowiem na pytania ;)
Ostatnio zmieniony 4 mar 2014, o 19:58 przez nindza77, łącznie zmieniany 1 raz.
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

W pierwszym zdaniu posta dopisz "a wcześniej Daggerfalla a może nawet Arenę? ;) Dla mnie Daggerfall był tą najważniejszą częścią która mnie wciągnęła do świata. Arenę właśnie jestem w trakcie przechodzenia .
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

nindza77
Wodzirej
Posty: 770
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: nindza77 »

Uznałem, że jednak o wiele mniej osób kojarzy Daggerfalla, a jeszcze mniej Arenę ;) Jednak idąc tym tropem, to mógłbym wspomnieć tylko o Skyrim :D
No, ale jak ogarniasz dobrze uniwersum (jak sądzę tak właśnie jest), to wbijaj do nas, spodoba Ci się ;)
Natomiast wszystkim prawicowym purystom ideologicznym, co to rehabilitują nacjonalizm, moge powiedziec że odróżanianie nacjonalizmu od faszyzmu, przypomina poznawanie rodzajów gówna po zapachu;-)).

ODPOWIEDZ