Z Ciupaga na Kobity 8 III 2014 VANAHEIM

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Re: Z Ciupaga na Kobity 8 III 2014 VANAHEIM

Post autor: PiotrB »

PSz pisze:pozycze tych gobasow
bardzo dziękuję - z łukami poproszę :) To nie jest żart
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Chuck Norris
Posty: 554
Lokalizacja: Wroclaw/Krakow

Post autor: michal »

Szybko ci się te dwarfy znudziły :mrgreen:

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

Piotr zrobi miks i przyjdzie chaos dwarfami :D

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

zgłoszonych 18 osób, jak na termin to całkiem nieźle ;)
xYz

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

michal pisze:Szybko ci się te dwarfy znudziły :mrgreen:
Ten format jest dla niektórych armii mało przyjazny niestety. Można dużo mówić i próbować to jakoś wyrównać ale nie ma się co oszukiwać . Są armie które po prostu mają łatwiej na tego compa jak ogry ,de,woch czy demony... kłopot jest także z eterykami i innymi. Ja sobie nawet złożyłem rozpę Kraśków - dwie maszyny - dwa kloce piechoty ,2 runsmitów i bsb oraz 2 żyrki... i wiecie co ? No dupy to nie urywa. Ani to defens ani nic po środku. Może jak bym więcej grał to bym wymyślił coś lepszego... ale do Poznania jadę dwarfami - na razie mam bilans 64-17 więc za dużych doświadczeń to nie mam - ale jest to power !

Edit - no Chdeki z Kadaiem. 3 maszynami oraz 4 czarami death i odginaczakmi wyglądają syto... zobaczymy :) rozpy ani armie same nie grają :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Dzięki za fajny turniej. Format jest syty, Blood & Glory do wywalenia.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Elt
Mudżahedin
Posty: 211

Post autor: Elt »

Dzięki, fajnie się bawiłem :)
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Szkoda że mnie choroba pokonała :(... jak zwykle fajna atmosfera :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Jakie wyniki?

Piotrze rozumiem ze nie poszlo ;P

Awatar użytkownika
Xier
Falubaz
Posty: 1058
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Xier »

Spoko turniej, dzięki wszystkim za grę i jeszcze raz sorka Qcy ;*

Grajmy następnym razem na 72'
nieregulaminowy podpis usunięty - administracja

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Dydu pisze:Piotrze rozumiem ze nie poszlo ;P
No - słaby jestem i nie umiem grać - Michał mi sprzedał maskę i poszedłem z płaczem do domu :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

jak zwykle bardzo przyjemna atmosfera!

oraz przypomnienie!!!: warhammer to nie jest sport! :D
Warhammer to nie jest sport

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

dla niektórych to jest sport. Pogódź się z tym.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Gdyby kogoś interesowało top3:
1. Brygu
2. Kosa
3. Butan
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

Ale piotrze jak to moze byx sport?:P nikogo nie atakuje, moze nawet ktos mnie przekona ze to jest sport ale jak mzna nazwac sportem cos co zwyciestwo determinuje udany rzut na szarze badz czar?:P
Warhammer to nie jest sport

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Caledor19 pisze:Ale piotrze jak to moze byx sport?:P nikogo nie atakuje, moze nawet ktos mnie przekona ze to jest sport ale jak mzna nazwac sportem cos co zwyciestwo determinuje udany rzut na szarze badz czar?:P

Ale Ty się słyszysz? A co determinuje zwycięstwo w Twojej ulubionej koszykówce? Oczywiście strategia gry (ale to też jest w Warhammerze) a poza tym udany i SZCZĘŚLIWY rzut za 3 w ostatnich 5 sekundach. Każdy rzut w koszykówce jest równie losowy jak w WFB. Zależy jak stoisz na nogach ,jak ułożysz ręce i jak Cię kryją - wtedy zwiększasz szansę na trafnie ale nigdy nie masz pewności że trafisz. Na tym polega piękno sportu. Grałem w kosza za młody - wiem co mówię. A teraz wyobraź sobie że piłka do kosza to kostka do gry... czy to nie jest to samo? To jest kwestia podejścia - tobie przynosi przyjemność rzucanie piłką do kosza a innym kostką - ani Ty ani oni nie wiedzą co wyrzucą :)...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Losowość jest akurat elementem wielu sportów, choć tu jest szczególnie istotna.
Macie już jakieś plany co do kolejnego turnieju na te punkty bo chciałem sobie wcześniej grafik poukładać??

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

Ok powiedzmy ze rzut do kosza jest losowy tak jak i rzut kostka. Ale rzut do kosza mozna wycwiczyc! Dlatego np Lebron james czy Kevin durant maja srednio 37.2pkt na mecz a taki Gortat ktory gra 10lat mniej ma 18 bodajze. Im czesciej rzucasz tym wieksza szansa ze trafisz a w kostkologii nie masz na to wplywu:)
Warhammer to nie jest sport

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

W battlu jest tak samo. Im większego masz skilla tym losowość mniej wpływa. Ktoś już o tym pisał w temacie skill vs klimat.

W kwietniu będzie tylko turniej w Vana - termin nie znany póki co - w MDK nie ma wolnego terminu.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Tak ale masz wpływ na to jak ważna jest losowość tego rzutu. Oczywiście raz na x zdarzy Ci się bitwa która niby przegrasz przez jeden rzut kością - ale jak się nad tym zastanowisz i przemyślisz wcześniejsze wydarzenia które do tego rzutu doprowadziły to stwierdzisz że wcale do tego rzutu nie musiało dojść... dla mnie WFB może być bardziej sportem niż np. brydż który jest dyscypliną olimpijską :)...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

ODPOWIEDZ