NoWE (zbiór plot str. 113)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

Zablokowany
Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Re: NoWE (zbiór plot str. 73)

Post autor: Luc »

Grolshek pisze:
Luc pisze:
Przemcio pisze:tak, że pewnie zbanują na euro ten item
Podaj jeden racjonalny powód dlaczego miałby być zbanowany ten przedmiot ? :P
Bo mogą.
Tu mnie masz =D>
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Jakieś zasady warhawki mają? Łuki kosztują 10 gołe?
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

dodaj że ten item kosztuje 100 punktów
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Ready
Mudżahedin
Posty: 262

Post autor: Ready »

Luc pisze:
Grolshek pisze:
Luc pisze:tak, że pewnie zbanują na euro ten item
Podaj jeden racjonalny powód dlaczego miałby być zbanowany ten przedmiot ? :P
Bo mogą.


Może się tez jakiś sfrustrowany Wood Elves-psycho-fan wybrać z bombą w plecaku pod dom takiego euro obcinacza w celu wyładowania napięcia po 9 letnim czekani na nowy book ^^
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2014, o 20:12 przez Ready, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Przemcio pisze:tak, że pewnie zbanują na euro ten item
Pewnie zbanują, albo zostawią jeno zwykłe lasy które na ETC przechodzą. Choć nie zdziwię się jak utną całość, od razu przypominam sobie zbanowane uber-mega-przegięte płotki od demonów :P #-o

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

qrcze zamiast pisać to co napisałem powinienem napisać

nie bój nie bój zabiorą wam laski... normalnie miś mi się przypomniał :twisted:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
mati.pl
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mati.pl »

@Przemcio ;-) ja tam już nie mogę się doczekać grania, a samo gadanie nic nie da :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Demony maja boba budowniczego, to czemu by mieli WE zbanowac lasy, a z tymi magicznymi to i tak nie ma tam nic przegietego.

Co do strzalek, to chodzi o zakaz brania 2x na oddziale, a nie dublowanie w armii.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Dydu pisze:Co do strzalek, to chodzi o zakaz brania 2x na oddziale, a nie dublowanie w armii.
To bdb wiadomość
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Ok pierwsza szybka gra za mną :)
1200 format - Universal Battle ;)

Rozpa:
mag 2lv metal (wylosowałem 5,6 i tak zostawiłem)
bsb - hoda
20 łuków - always 3+ (ustawiłem ich 7,7,6 w lasku aby strzelac z 3 szeregów)
5 GR z poisonami (ambush mają :D)
5 wayów
7 wildów
7 sisterek
oreł

przeciwnik - DF
2x spora horda warków z GW (~38)
2x runesmith (2x scroll)
klopa - standard
canon standard

Po pierwszej grze wiem jedno..... WILDZI!! mają wygar! :twisted: :twisted:

2 tury zmiękczałem krasnoludzką hordę z łuków, hody, javelinów i jak wbiłem się 7 wildow, to do piachu poszło ~15, nie oddał nikt bo było ich zbyt mało (zero wsparcia magii)
drugą hordę zmiękczyłem przez kolejne tury, spowolniłem z klątwy, wbiłem wildami tym razem w lesie i trafiam 3+, ranię 3+ i reroll 1 bo horda weszła do lasu....biłem TYLKO 18 atakami...spadło 16 :mrgreen:...stagi dobiły 2
6 tury nie zagrałem....skończyły się figurki - finalnie piach=13 łuków, 1 wild, 2 wayów
Wildzi mają wygar, to z pewnością większy i lepszy niż poprzednio...wydaje mi się, że z Wardem 5+ by byli imba
Arrow of Kurnous nie zrobiło nic.

Pierwsze wrażenia pozytywne :)




Przyznam, że miałem naprawdę dobre rzuty w strzelaniu (z 13 kostek, siedem 6 na ranienie ;)
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Rassnik
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 36

Post autor: Rassnik »

Nie wiem czy ktoś już to pisał ,ale na zdjęciach z hiszpańskiego booka Driady maja 5 inicjatywy. Trochę słabo... :(

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Dydu pisze:Co do strzalek, to chodzi o zakaz brania 2x na oddziale, a nie dublowanie w armii.
zakaz duyblowania w armii masz w rb.

Nie ma nic co pozwala na wrzucanie wielokrotnych magicnzych przedmiotow.

Awatar użytkownika
Mishry
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 105

Post autor: Mishry »

Jeśli chodzi o to euro... skoro już tyle armii ma nowe booki. W końcu nawet WE ;) to czy jest potrzeba obcinania czegokolwiek? Zdjęcie ograniczeń urozmaiciło by rozgrywkę... sorki za lekki offtop.

A co do nowych zabawek. Gram breta I wcześniej WE nie były bardzo trudnym przeciwnikiem. Teraz to jednak trochę strach do nich podchodzić:)

Awatar użytkownika
Shenq
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Shenq »

Dydu pisze:Demony maja boba budowniczego, to czemu by mieli WE zbanowac lasy, a z tymi magicznymi to i tak nie ma tam nic przegietego.

Co do strzalek, to chodzi o zakaz brania 2x na oddziale, a nie dublowanie w armii.
gdzie to masz zapisane?

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

Luc pisze:Nie wiem o co chodzi z banerem do MR3 i Unbreaka bo pisze "Once per Game until end turn" a zaraz obok dopisek "dopóki żyje bearer" - więc wtf ?
to jest akurat dosc proste. gdyby nie bylo tego dopisku 'dopoki zyje bearer' to oddzial by mial unbreakable nawet jak ten by zginal.
a tak to jest w prost powiedziane, raz na gre oddzial dostaje unbreakable, trwa do konca tury no chyba, ze typ, noszacy sztandar zginie wtedy oddzial traci zasade unbreakable.
Shino pisze:
Dydu pisze:Co do strzalek, to chodzi o zakaz brania 2x na oddziale, a nie dublowanie w armii.
zakaz duyblowania w armii masz w rb.

Nie ma nic co pozwala na wrzucanie wielokrotnych magicnzych przedmiotow.
kolejny raz slysze o zakazie brania strzalek 2xna oddzial tak wiec istnieje prawdopodobienstwo, ze nowy AB nadpisuje w tym wypadku ta konkretna zasade.
Ostatnio zmieniony 1 maja 2014, o 08:20 przez Morsereg, łącznie zmieniany 1 raz.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Łuki bazowe są po 12? Ale że niby za co -skoro analogiczne HE są po 10?... mają jakieś specjalne zasady? Eh... chyba se muszę kupić tego booka :). Swoją drogą co za idiota z GW wymyślił żeby booka sprzedawać od poniedziałku a nie od soboty... no po prostu mistrz marketingu...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

Zdaje sie ze w sobote jest swieto a w niedziele wiekszosc sklepow jest nie czynnych wiec pierwszym mozliwym terminem i tak jest poniedzialek...
Obrazek

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Powiedz Luc, a raczej potwierdź moje obawy. Sisterki nowe cokolwiek zrobiły? Bo podniecają się nimi ludzie ale w zestawieniu do tego co potrafią (wielkie... nic?) wypadają marnie. Klątwa cokolwiek była w stanie zdziałać? Bo te strzałki z poisonem przy ich koszcie uznam tylko za małą wisienkę na torcie a nie argument dlaczego je brać :lol2:

Awatar użytkownika
Heptun
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3698
Lokalizacja: klub SALAMANDRA - Włocławek

Post autor: Heptun »

Jeśli chodzi o te Enchanted Arrows to mamy taki zapis w AB:

"These are enchamted items, but do not prevent a model from having a second enchanted item. Each type of enchanted arrow replaces the profile of the Asrai longbow with the one shown in its entry. This is not optional - if a model has enchanted arrows, he must use them when shooting with an Asrai longbow."

Tych strzał mogą używać Glade Guards, Deepwood Scouts, Glade Riders, Glade Captain, Glade Lord.

Podsumowując nie ma nigdzie napisane, że dwa oddziały nie mogą mieć tych strzał -3ASv. Jedyne to, że muszą z nich strzelić i ciekaw jestem jak to będzie przy bohaterach. Pewnie będziemy musieli wybrać z czego strzelamy lecz na pewno przy bohaterach tego nie można łączyć - brak combo.

No i Waystalker - nie może brać tych strzał.
Klub Gier Bitewnych SALAMANDRA - Włocławek
Vermin Swarm-turnieje - sezon 2024 W:2/D:1/L:5
Dread Elves-turnieje - sezon 2024 W:0/D:0/L:0
Infernal Dwarves-turnieje - sezon 2024 W:3/D:0/L:3

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Pytanie jak dokładnie to traktować, enchanted itemów z jednej strony nie można dublować a z drugiej strony nie można mieć dwóch naraz. o 1 nie ma nic o 2 jest zapis pozwalający. I już na erratę trzeba czekać żeby wyjaśniać co miał na myśli autor #-o

Zablokowany