Galadriel

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

Awatar użytkownika
D-Wens
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: D-Wens »

To moja opinia na temat tej pracy, więc nie wiem o co wam chodzi? Zdaje mi się że konstytucja RP gwarantuje wolność słowa, więc z niej skorzystałem
Niczym nie ograniczony spam!!!

REBELIA

Awatar użytkownika
Fingor
Chuck Norris
Posty: 524
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Fingor »

@D-Wens
Dajże spokój, pomijając fakt, że ta figurka jest świetnie pomalowana, technicznie do bejcy się nie nadaje - jest za ciemna. Sądzę, że ktoś inny tutaj powinien poczytać o technikach ;)

P.S.D-Wensowi chyba spodobał się tekst "Do bejcy albo do DOTa" ;)

Awatar użytkownika
Motyl
Oszukista
Posty: 788
Lokalizacja: krk

Post autor: Motyl »

Jako, że króla becy już mamy( pozdro true punk), a król musi mieć zastępcę (pozdro Bless) królem DOTa zostaje D-Wens.

W syngaturce zamias "v" powinno być "b"
Ostatnio zmieniony 28 paź 2007, o 15:03 przez Motyl, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
D-Wens
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: D-Wens »

racja za ciemna, czyli zostaje tylko dot... a myślałem że uda się ją jeszcze uratować
Niczym nie ograniczony spam!!!

REBELIA

Awatar użytkownika
MuK
Chuck Norris
Posty: 494
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: MuK »

W sumie racja, nie powinienem tak reagować, przeca o to Ci chodzi. Fajnie tak powiedzieć kompletna pierdołę, a potem patrzeć jak ludzie sie wkurzają. Do gadania bzdetów masz prawo i niestety nie tylko Ty.

alva
Pseudoklimaciarz
Posty: 30

Post autor: alva »

a ja zrozumialem dowcip :P Niemniej dziekuje za wszyskie porady, o docie rowniez pomysle kiedy przyjdzie czas na dokonczenie ;)

ODPOWIEDZ