Adam Barbarzynca - High Elves ELLYRIAN REAVERS

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
efendie
Wałkarz
Posty: 59

Adam Barbarzynca - High Elves ELLYRIAN REAVERS

Post autor: efendie »

Witam Forumowiczów
Chciałby pochwalić się swoim dziełem. High Elves ELLYRIAN REAVERS
Jest to dla mnie mój TT.
Ciągle pracuje nad swoim TT+ bo w sumie ci jeźdźcy są figurkami numer 26-30 które w życiu pomalowałem.

Co sądzicie o tym malowaniu?
Na pewno boki podstawki wymagają jeszcze jednej warstwy :)

ps. W następnym odcinku Mag z IoB.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Zwaszuj skórę , bronzy washem brazowym a metale i czarny i niebieski i czerwony czarny i wyciągnij z 1 czy 2 i będzie o wiele lepiej :)
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

efendie
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: efendie »

Fuxiorr pisze:Zwaszuj skórę , bronzy washem brazowym a metale i czarny i niebieski i czerwony czarny i wyciągnij z 1 czy 2 i będzie o wiele lepiej :)

Zrozumiałem tylko o dodatkowym washu brązowym skór.
Ale dalej to mi brakuje interpunkcji :) bym coś zrozumiał.

Awatar użytkownika
Thorkild
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Thorkild »

Fux chciał powiedzieć, że to co namalowałeś aż prosi się o washa i będzie dwa razy lepiej wyglądało: metaliki zwaszuj czarnym, skórę brązowym, niebieski niebieski itd a po wyschnięciu jeszcze jedna albo dwie warstwy rozjaśnień :D

Awatar użytkownika
Fuxiorr
Masakrator
Posty: 2737
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Fuxiorr »

Thorkild pisze:Fux chciał powiedzieć, że to co namalowałeś aż prosi się o washa i będzie dwa razy lepiej wyglądało: metaliki zwaszuj czarnym, skórę brązowym, niebieski niebieski itd a po wyschnięciu jeszcze jedna albo dwie warstwy rozjaśnień :D
Dokładnie o to mi chodziło :mrgreen: :mrgreen:
misha pisze:heh gorzej jak przez taką nędzę stół ci spadnie czy cuś i figurki za tysiaki polecą po podłodze w otchłań płaczu i rozpaczy :)

ODPOWIEDZ