Seriale wszelakie

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Seriale wszelakie

Post autor: QQrydza »

Ja nie wierze zeby to utrzymalo sie do 2 sezonu :P tylko Savage moze to ratowac
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

Jakie macie opinie o serialu Marko Polo? Bez spojlerów tylko.
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

-Qc- pisze:Ja nie wierze zeby to utrzymalo sie do 2 sezonu :P tylko Savage moze to ratowac
3 odcinek był już nieco lepszy. Wciąż jest nadzieja!

W którymś następnym mają spotkać starego GA.

No i tekst o śmierci supermana i upadku batmana - 10/10
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Na razie lucyfer łapie zadyszkę
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Tej QC zgadzamy się? xD

BO jak pilot oglądałem dawno temu Lucka to było fajne z jajem itd. A drugi odcinek no taki no Lucek dalej fajny ale ogólnie bida i ta policjantka jakoś tak mnie nie przekonuje heh.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

yglada jkby zafundowala sobie cos mocnego. Jak to ma byc lucyfer csi to sorry, ale constantinowi nie wyszlo :P (BTW w supernatural Lucyfer rzuca tekstem "Jak pokonam Ciemnosc to co, osiade w LA i bede rozwiazywal casy" no to byl hit :D)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Malkolm
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 187

Post autor: Malkolm »

Byqu pisze:Jakie macie opinie o serialu Marko Polo? Bez spojlerów tylko.
Ani tam Marco, ani Polo, ale jest ciekawy konflikt Mongolia vs Chiny, niewidomy mistrz kung fu i azjatyckie cycuszki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Nie wiem czy ktoś tutaj już polecał Wayward Pines, jak nie to ja polecam. Trochę s-f, sporo mystery z domieszką post-apo ;) Świetny klimat, jestem na 6 odcinku i co chwila jakiś mindfuck, bardzo dobrze się to ogląda :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Był polecany :) Niestety po paru pierwszych odcinkach rozczarowanie :(
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2828
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

Byqu pisze:Jakie macie opinie o serialu Marko Polo? Bez spojlerów tylko.
bardzo dobry

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Lucyfer sie rozpedzil, turbopolecam :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Sam Lucek serialu nie pociągnie.



Komentarz do odcinka nowego Flasha. ze ja się pytam co kurwa?
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ciagnie w opor defetysto. Idz drugi raz na deadpoola.

Gokish - mysle, ze prawdziwy garrick jest "neutral" i zakuty w maske, zly to zoom a dobry flash. Roztroil sie jak sie samoboostowal velocytka
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

https://www.youtube.com/watch?v=eL9D1a-8SEg
Umiejętnie rozbudowują świat, dobrze rozwijając skąpe informacje podane na początku.


https://www.youtube.com/watch?v=kQuTAPWJxNo

Historia banalna i wielokrotnie powielana, ale wciąga. :)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

@Qc

No dobra 5 odcinek był zjadliwy Lucka ale dalej tam jest Lucek i koniec.



Co do Flasha to obstawiałem, że będzie to Garrick/Hunter ciekawy jestem w którą stronę to poprowadzą. Czy bliźniak czy klony albo paź z earth-1. Wybór mają komiksowo nie odlatują za daleko i się trzymają więc spoko.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

the 100 - pierwsze dwa sezony byly zjadlwie, ten po pierwszym odcinku zarzucilem ; / Moze jak wyjdzie caly to to przejrze

Gokish - czepiasz sie na silę. Moim zdaniem Maze i babeczka detektyw fajnie grają, a intryga dopiero się rozkręca. + masz cop dramę a to sztampowo dość dobrze się trzyma. Na kinomanie wersja z napisami bila rekordy wyswietlen - oby w stanach bylo tak samo :) Poza tym klimat (muzyka!) świetnie poprowadzone
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Obejrzałem 3 odcinki Lucifera. Narazie mam tylko odczucie nie wykorzystanego potencjału. Ot taki ubogi mentalista.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

No widzisz QC. Dla mnie Pani detektyw jest mega słabiutką postacią Maze oprócz fruu bruuu i jeb nic nie prezentuje. Pani Doktor już ciekawsza się wydaje.

Co do ratingów zaczęli mega wysoko 7.0 ale już jest poniżej 5.0 więc może się skończyć na sezonie
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ