Nowe modele od GW

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Re: Nowe modele od GW

Post autor: GrimgorIronhide »

To gruppenfoto pokazuje jednoznacznie, że stare BO były o niebo lepsze. Różne hełmy, detale w kolczugach, różnoraki oręż... a te nowe to kloce robione na jedno kopyto

Awatar użytkownika
Yamcha
Chuck Norris
Posty: 479

Post autor: Yamcha »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Inglief
Mudżahedin
Posty: 214
Lokalizacja: Koszalin "Zad Trolla"

Post autor: Inglief »

Pierwszy od lewej na arcie u góry! Mówiłem, że będą Power Klawy! Hahaha :lol2:
"This quiet offends Slaanesh! Things shall get loud now."

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Jeżeli chodzi o arty, to bestia i jeździec wyglądają mega =D> . I mimo, że mam arachnofobię tego skurwiela bałbym się bardziej.
A art na samym dole idealnie pokazuje, że stare modele prezentują się lepiej. I to nie będzie kwestia malowania.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dziki są duze! mega pro :)

Grimgor - rewydali Ci stare, co kto lubi... nowe dla mnie mega :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Qsownik
Chuck Norris
Posty: 397
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Post autor: Qsownik »

Dziki na plus. Jednego bym przygarnął :D
Brutes - czerń im bardziej pasuje od tego kanarkowego.
Maw-Krusha to przecież wywka na sterydach :P

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Wiem, że dla nas battlowców to nie jest żadne pocieszenie, ale, czy widzieliście ile kosztują podręczniki do grand aliance??
50 pln (104 str.) i 100 pln ( 300 str.). To jeszcze nie tak dawno temu za AB ( 96 str.) krzyczeli po 120-150 pln.
Nie mówię już o samej zawartości merytorycznej, ale wszystkie charakterystyki z kilku różnych armii w tej cenie :shock: .
3 dziki za ponad 200. No way.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

Durant
Falubaz
Posty: 1228

Post autor: Durant »

Dodam że wydali stare Black Orki w bardzo fajnej cenie 160zł za 15 to fajna cena (dodam że to cena gw więc będzie można je dostać nawet taniej)

Awatar użytkownika
Qsownik
Chuck Norris
Posty: 397
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Post autor: Qsownik »

Może dorzucą jeszcze jakieś nowe modele do ogrów [-o<
Nawet jak nie będą pasować można by ich wrzucić jako Maneaters :D

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

In_the_sea_of_blood pisze:Wiem, że dla nas battlowców to nie jest żadne pocieszenie, ale, czy widzieliście ile kosztują podręczniki do grand aliance??
50 pln (104 str.) i 100 pln ( 300 str.). To jeszcze nie tak dawno temu za AB ( 96 str.) krzyczeli po 120-150 pln.
Grand Alliance tak, bo tam są niemal tylko zasady, które i tak są dostępne za darmo, czy to z pdfów na stronie, czy to z darmowej apki.
Battletomes czyli odpowiednik AB, z historią, fluffem i wszystkim kosztują już 100-175 PLN. Battletome: Everchosen ma na przykład zasady dla trzech jednostek (Archaon, corc Tzeentcha i uber-kawa), 175.

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Nie widziałem ich zawartości ale chyba na 104 stronach musi być chyba coś więcej niż warscrolle. Co nie zmienia też faktu że nakład pracy i środków jest podobny a nawet i większy (300stron) a jednak można to sprzedać po normalnych cenach.
A AB też były za darmo na chomiku a jednak każdy wolał wersje papierową.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

No nowe ogry w tej konwecnji beda fantastyczne ;)

Do dzikow mialem najwiecej problemu, teraz jak widze je na GW to juz nie zaluje - turbo happy jestem :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

-DE-
Mudżahedin
Posty: 263

Post autor: -DE- »

In_the_sea_of_blood pisze:Nie widziałem ich zawartości ale chyba na 104 stronach musi być chyba coś więcej niż warscrolle. Co nie zmienia też faktu że nakład pracy i środków jest podobny a nawet i większy (300stron) a jednak można to sprzedać po normalnych cenach.
Jaki naklad pracy? Wkleili warscrolle z Internetu, dorzucili troche zalegajacych ilustracji i dopisali pare stron na krzyz belkotu fabularnego. AB sa nieporownywalnie bardziej tresciwe, ze nie wspomne o, badz co badz, balansie zwiazanym z punktami, ktory jednak nieco pomyslunku i czasu ze strony autora wymagal. Te cale GA to po prostu wydrukowane w kolorze karty jednostek, zreszta nieaktualne juz po paru miesiacach (bo na biezaco wychodza nowe).

Zwykle ochlapy dla maniakalnych kolekcjonerow, ktorzy musza miec wszystkie ksiazki. Czyli chyba jedynych ludzi, ktorzy kupuja AoS. Oczywiscie, ze podreczniki moga byc w rozsadnych cenach, ale hipermarze sa zbyt necace, a nerdy zracjonalizuja sobie kazdy zakup, wiec...
In_the_sea_of_blood pisze:A AB też były za darmo na chomiku a jednak każdy wolał wersje papierową.
lel

Figurki w sklepach tez byly za darmo, jak ktos mial zreczne palce i obszerny plaszczyk.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Akurat ilustracje są całkiem nowe, widać to po nowym stylu.
Ale co racja to racja, daleko tym książkom do starych AB, raczej dla tych co muszą mieć wszystkie książki i nawet całej nie przeczytają.

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Dokładnie nowe arty, dziesiątki nowych modeli na zdjęciach w nowych sceneriach. Ktoś też musiał włożyć w to nakład pracy.
A co do AB to co tam się zmieniało oprócz szaty graficznej i kilku zasad. W AB Dwarfs 8ed fluff różnił się tym od 7 że armia krasnoludzka ruszyła odbijać karak eight picks. Reszta też jest kopią starego fluffu ubranego trochę inaczej w słowa.
Dobra koniec gadania po próżnicy. Jak powiedziałem na początku nie chce porównywać merytorycznej zawartości tych książek. Zdziwiło mnie ze GW po normalnych cenach to sprzedaje.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

Kolas111
Chuck Norris
Posty: 407

Post autor: Kolas111 »

Jakie ceny #-o
I jakie to są bydlaki, szczególnie megaboss :shock:

Awatar użytkownika
Varulf
Mudżahedin
Posty: 340

Post autor: Varulf »

Oglądając zdjęcia z 'przecieków' podpasował mi tylko szaman. Teraz po obejrzeniu dokładniejszych zdjęć: szaman jak najbardziej OK, Megaboss za bardzo opancerzony,a do tego ta wielka czaszka na ramieniu, Brutes zaczęli mi się podobać, chętnie bym przygarnął z 10ciu, Goregruntas - jeźdźcy ok, wierzchowce (bo na pewno to nie są dziki) do mnie nie trafiają, Mawcrusha - taka pękata żabka, ale coś w sobie ma, może bym się skusił gdyby nie cena. Właśnie. Moim zdaniem ceny są stanowczo za wysokie, pomijając ile kosztuje żabol, to 100 za plastikowego szamana, z jedną opcją złożenia to lekka przesada (w tej cenie powinno być dwóch z masą bitsów:).

Przy okazji jakby ktoś nabył któryś z zestawów i chciał się pozbyć niewykorzystanych broni to chętnie odkupię:).

Awatar użytkownika
Qsownik
Chuck Norris
Posty: 397
Lokalizacja: Swarzędz/Poznań

Post autor: Qsownik »

Obrazek
Jak myślicie - o co chodzi?

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

No,no...aż jestem szczerze ciekaw co GW wymyśliło :)
In 24 hours time, we’ll be announcing the most exciting news for Warhammer Age of Sigmar since its launch. Gaming in the Mortal Realms will never be the same again.

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Wieeeem.wraca wfb;)
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

ODPOWIEDZ